Przedstawiamy Gainmers ICO: platformę społecznościową P2P opartą na sztucznej inteligencji

Gainmers

Gainmers to książka sportowa typu peer-to-peer oparta na sztucznej inteligencji i działająca w sieci Ethereum. Celem Gainmers jest rozwiązanie typowych problemów z tradycyjnymi witrynami bukmacherskimi, oferując użytkownikom angażującą społeczność, niższe opłaty i lepsze kursy. Zasadniczo Gainmers widzi okazję do wprowadzenia zakładów i interakcji społecznych do łańcucha bloków, aby ulepszyć branżę zakładów sportowych dla wszystkich zaangażowanych stron.

Witryna Gainmers

Jak działają zakłady P2P Gainmers?

Główną funkcją Gainmers są zakłady peer-to-peer. W tym ustawieniu zwroty i szanse są określane przez liczbę graczy, którzy grają w dane wydarzenie. Kontrastuje to z tradycyjnymi bukmacherami, którzy mają nieuczciwe kursy. Zamiast tych tradycyjnych modeli, użytkownicy uzyskują zwroty w przejrzysty sposób. Istnieje możliwość utworzenia prywatnego pokoju, aby użytkownicy mogli grać ze znajomymi lub obstawiać pulę publiczną.

Zakłady P2P

W jaki sposób zyskujący uwzględniają aspekt społeczny?

Aby jeszcze bardziej wyróżniać się na tle tradycyjnych zakładów bukmacherskich, a także innych witryn bukmacherskich online, Gainmers ma na celu uwzględnienie silnego elementu społecznego. Podczas gdy większość istniejących platform sprawia, że ​​obstawianie jest samotną czynnością, zespół Gainmers uważa, że ​​ogólne wrażenia będą lepsze w społeczności.

Jako społeczność użytkownicy Gainmers będą mogli wchodzić w interakcje i angażować się z innymi graczami, znacznie zwiększając wrażenia użytkownika i wartość platformy. Aby wzmocnić ten aspekt społeczny, każdy użytkownik otrzyma własny profil, który pozwoli mu dodawać znajomych, publikować posty na różnych forach i rozmawiać. Mogą również uczestniczyć w rynku powierniczym.

Co to jest rynek zaufania Gainmers?

Rynek zaufania to kolejny wyjątkowy składnik Gainmers, który pozwala graczom kupować wskazówki od bardziej doświadczonych graczy, poprawiając własne umiejętności i szansę na nagrody. Jest to okazja dla mniej doświadczonych graczy, aby podszkolić swoje umiejętności za radą innych. Daje to również doświadczonym graczom możliwość uzyskania rekompensaty za ich wysiłki.

Rynek zaufania

Gdy użytkownicy grają lepiej, Gainmers zrekompensuje im ich wysiłki analityczne związane z wynikami dowolnego typu meczu. Kiedy pokażesz swój sukces na platformie, będziesz mógł promować, a następnie sprzedawać swoje prognozy w innych wydarzeniach, generując dodatkowe źródło przychodów. Gdy użytkownicy poprawią swój współczynnik dokładności, mogą poprawić swoją pozycję na wykresie graczy. Wyższa pozycja w rankingu doprowadzi do lepszych wartości otrzymywanych do prognoz dzięki większej wiarygodności i dokładności wcześniejszych prognoz. Zasadniczo Gainmers nagradza Cię za prawidłowe prognozy nie tylko w zakresie wygranej zakładu, ale także za możliwość sprzedaży swoich porad innym użytkownikom.

W jaki sposób zyskacze wykorzystują sztuczną inteligencję?

Zespół stojący za Gainmers postrzega integrację sztucznej inteligencji jako sposób na skalowanie platformy poza tylko relacje P2P. W rzeczywistości będzie to funkcja, której nie widziano na innych platformach bukmacherskich. Sztuczna inteligencja będzie pochodzić od bota betów AI, Betty. Ta funkcja powinna umożliwić typerom i użytkownikom podejmowanie lepszych decyzji. Zapewni im również dostęp do bardziej zaawansowanych danych. Co najważniejsze, dane te są łatwo zrozumiałe dla przeciętnego gracza i typera, nawet bez wcześniejszej wiedzy związanej z konkretnym e-sportem lub kategorią sportową..

Gdy użytkownicy obstawiają zakłady, Betty będzie analizować statystyki i nastroje. Korzystając z tej analizy, sztuczna inteligencja będzie uczyć się na podstawie wyników z przeszłości, umożliwiając jej przewidywanie w przyszłości z większą dokładnością. Będzie to miało miejsce zarówno w przypadku wydarzeń e-sportowych, jak i sportowych.

Jakie rodzaje zakładów będą wspierać zdobywcy?

Zespół stojący za Gainmers postrzega platformy bukmacherskie online jako przyszłość, szczególnie do obstawiania zarówno e-sportu, jak i sportu. Podobnie jak wielu innych w branży, Gainmers zakłada, że ​​ten rodzaj zakładów wkrótce stanie się bardziej popularny niż tradycyjne zakłady. Oprócz ogólnie zakładów sportowych i e-sportowych, lista konkretnych zakładów dla Gainmers jest obszerna. Sporty, które mają być wspierane, obejmują tenis, baseball, koszykówkę, piłkę nożną i piłkę nożną. Tylko niektóre ze sportów elektronicznych to Counter-Strike, StarCraft, DOTA2 i League of Legends.

Zakłady sportowe

Poza zakładami sportowymi i e-sportowymi platforma będzie obsługiwać streaming ulubionych wydarzeń. Dlatego każdy może czuć się związany i zaangażowany w społeczność.

Kto jest docelową grupą odbiorców?

Chociaż wszyscy zainteresowani zakładami sportowymi i e-sportami są docelowymi odbiorcami Gainmers, zespół planuje skupić się w szczególności na rynkach Ameryki Łacińskiej i Azji i Pacyfiku. Decyzja ta wynika z faktu, że oba te rynki były wcześniej niewykorzystane i rozwijają się niezwykle szybko.

Co to jest GainToken?

GainToken, GMR, poprawia komfort użytkowania. Ci, którzy posiadają tokeny GMR, uzyskują dodatkowe korzyści, w tym prawo do dopasowania zakładu do innych konkurentów. Dodatkowo mogą być świadkami wydarzeń w czasie rzeczywistym i głosować na nie. Posiadacze tokenów mają również możliwość organizowania prywatnych konkursów zakładów. Zdobywają nawet nagrody za polecenia.

Odbędą się również konkursy otwarte tylko dla posiadaczy tokena GMR. Konkursy te będą obejmować dystrybucję ekskluzywnych produktów, które mogą obejmować ekskluzywne towary promocyjne i / lub bilety na wydarzenia i turnieje związane z e-sportem i sportem..

Gainmers uważa, że ​​zachęcając do korzystania z tokena GMR, będzie istniał stały przepływ tych tokenów, zarówno na platformę, jak i poza nią, co powinno pomóc w ulepszeniu obecnie oferowanej tradycyjnej oferty zakładów.

Kiedy jest sprzedaż tokenów?

Sprzedaż tokenów GMR trwa od 9 kwietnia do 6 maja 2018 r. Wpłaty będą dokonywane w ETH, a całkowita podaż wynosi 100 milionów GMR. Sześćdziesiąt milionów z nich zostanie rozdanych podczas sprzedaży tokenów. Kolejne 15 milionów jest zarezerwowanych na przyszłe rundy inwestycyjne oraz nagrody. Dziesięć milionów jest zarezerwowanych dla każdego kierownictwa zespołu, programów motywacyjnych, sponsorów i doradców. Ostatnie 5 milionów jest zarezerwowanych na nagrody.

Sprzedaż tokenów

Pierwsi współpracownicy otrzymają więcej GMR za każdy wniesiony wkład ETH. Ci, którzy wpłacą jeden ETH, otrzymają 1,992 GMR w pierwszym tygodniu, który spada do 1826 GMR w drugim tygodniu, 1743 w trzecim i 1660 w czwartym.

Wniosek

Gainmers ma potencjał, aby stać się ekscytującą platformą bukmacherską dla osób zainteresowanych różnymi sportami i e-sportami. Unikalne funkcje, takie jak bot zakładów AI i rynek zaufania, pomogą go wyróżnić, podobnie jak inne czynniki społeczne, takie jak fora i czaty. Jest to projekt do obejrzenia dla osób zainteresowanych zakładami online wykorzystującymi blockchain.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map