Przedstawiamy HotNow ICO: Pierwsza z gamifikowana gospodarka online do offline

Hot Now ICO

Ponieważ korzyści płynące z blockchain są bardziej rozpoznawane przez firmy z kilku branż, powszechne przyjęcie tej technologii skupiło się na jej najbardziej zmieniającym się składniku: kryptowalutach. Będąc czymś więcej niż zwykłą cyfrową gotówką, taką jak bitcoin, kryptowaluta jest wykorzystywana do specjalnego użytku przez firmy blockchain do określania transferów wartości między interesariuszami w ich ekosystemie. „Tokenizacja” to sposób, w jaki opisujemy ten pomysł: firmy używają cyfrowych monet do wywoływania bardziej znaczących zachowań klientów niż tylko kupowanie. Idealnie byłoby, gdyby wszyscy uczestnicy dowolnej usługi skorzystali z ekonomii opartej na wyłączności tokenów.

HoToKen ICO

Kryptowaluta może być wykorzystywana do zachęcania klientów do innych wartościowych działań partycypacyjnych, dzięki jej przydatności do użytku z inteligentnymi kontraktami. Dzięki księdze blockchain i kryptowalutom, które utrzymują zakładki w czasie rzeczywistym, umowa może zostać skonfigurowana tak, aby natychmiast się wypełniła, gdy zostaną spełnione określone warunki. Dzięki temu firmy wykorzystują względną wartość kryptowaluty do pieniądza fiducjarnego do automatyzacji płatności pracowników, fakturowania i innych czynności transakcyjnych. Jednak to nie jest myślenie nieszablonowe. Rynek jest coraz bardziej świadkiem nowych graczy, takich jak Na czasie, która wykorzystuje szczególne cechy kryptowaluty, aby stworzyć bardziej sprawiedliwą, tokenizowaną gospodarkę dyskontową dla sektora detalicznego.

Ewoluujące gospodarki kryptowalut

Tokeny zostały po raz pierwszy wyprowadzone z platformy Ethereum, która umożliwia firmom samodzielne finansowanie społecznościowe poprzez uruchomienie waluty pochodnej o wartości w stosunku do bardziej płynnej monety bazowej. Ci, którzy inwestują w te nowe startupy blockchain, wymieniają swoje cenne monety na większą liczbę nowych tokenów firmy, które można wykorzystać do spekulacji lub stać się patronami ostatecznej oferty firmy.

Obecnie główną nazwą gry są spekulacje, a nieuregulowany charakter tych tokenów umożliwia przenoszenie pieniędzy między setkami różnych alternatywnych monet, aby spróbować pokonać fale szumu i odpowiednio pomnożyć zwroty. Jednak wiele firm nie podaje wystarczająco dobrych powodów, aby przechowywać i używać tych tokenów zgodnie z ich przeznaczeniem, przez co pomysł jest bardziej niż wątpliwy. Jednak wiodące firmy blockchain, takie jak HotNow rozpoznać niestabilność tego trendu, i budują zdrowe ekosystemy dla kryptowalut, które usprawiedliwiają ich użycie w stosunku do bardziej tradycyjnych środków.

Na czasie

Kryptowaluta HoToKeN jest bardziej produktywnym środkiem wymiany wartości między lokalnymi firmami a ich społecznościami internetowymi i zachęca obie strony do dalszego uczestnictwa w starannie wyważonej dynamice. Sprzedawcy korzystający z HotNow mogą nagradzać mieszkańców za pomocą HoToKeN za pisanie recenzji, robienie i publikowanie zdjęć produktów, polecanie znajomym, granie w minigry i inne działania wspierające ich markę. HotNow planuje, że HoToKeN będzie w stanie kupować towary i usługi u tych sprzedawców, zapewniając firmom jednocześnie reklamę i klientów. Klienci nie muszą angażować się w firmy, których nie wspierają, co oznacza, że ​​jako zwykli reklamodawcy otrzymują pieniądze, które można zamieniać w ich ulubionych sklepach. Wyniki ich wydatków są również śledzone przez HotNow, umożliwiając najbardziej lojalnym z nich pożyczanie HoToKeN na jeszcze lepsze oferty.

Token dla każdej firmy?

Taki system jest jednym z nielicznych, które zasługują na miano „tokenizowanego”, ponieważ udaje mu się być prawdziwie odizolowanym, samowystarczalnym cyklem wartości. Potrzeby każdego uczestnika ekosystemu HotNow są wystarczająco zaspokojone, czego nie można powiedzieć o innych przedsięwzięciach związanych z kryptowalutami. Inne firmy mogą emulować ten model, po prostu budując lepsze przypadki użycia dla swoich własnych kryptowalut. Nie wystarczy finansowanie społecznościowe i oznaczanie powstałego tokena jako pieniędzy na zakup usługi. Konieczne jest zachęcanie pieniędzy do pozostania w tych ekosystemach, na przykład poprzez umożliwienie płodnym użytkownikom zostania administratorami lub VIP-ami.

Gospodarka

Zgodnie z tym modelem łatwo sobie wyobrazić, że pewnego dnia każda firma będzie miała swój własny token, a każdy cyfrowy portfel będzie miał różne monety w zależności od miejsc, w których lubi robić zakupy, jeść lub grać. Może to przypominać sposób, w jaki ludzie obecnie używają markowych kart kredytowych, które oferują nagrody za kupowanie przedmiotów w określonym sklepie lub kategorii. HotNow już zademonstrował podobną wizję swojego HoToKeN i daje innym firmom przykład do naśladowania. Kupcy używający go mogą strażnicy spódnic, tacy jak Groupon i wyszukiwarki, aby pozyskiwać klientów i gamifikować proces zdobywania dowodów społecznych dla swojej firmy również w społeczności – wszystko bez rozbijania banku.

Firmy i konsumenci, którzy dostrzegają wartość takiego pomysłu, spieszą się, by wziąć udział w nadchodzącej wstępnej sprzedaży tokenów HotNow, której przedsprzedaż już trwa. Na ambitny cel HotNow, jakim jest udostępnienie platformy w całym regionie Azji do 2020 r., Zebrano ponad 3 400 000 USD. Częścią dotychczasowego tempa są znakomite wskaźniki, które może zilustrować potencjalnym inwestorom, na przykład ponad 600 000 pobrań..

HTKN

Ponieważ platformy tokenizowane stopniowo pokazują swoje zalety w stosunku do tych, które mierzą wzrost wyłącznie na podstawie wartości dolara, więcej usług zmieni zespoły. Prawdopodobnym rezultatem jest sytuacja, w której firmy konkurują ze sobą, aby zapewnić lepsze usługi i symboliczne korzyści, a może to być tylko dobra wiadomość dla klientów i sprzedawców detalicznych..

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map