Przedstawiamy Nauticus ICO: Bankowość i handel elektroniczny z wykorzystaniem technologii Blockchain

Przewodnik Nauticus ICO

Nauticus promuje się jako „etyczny bank globalny i przejrzysta firma handlu elektronicznego”. Opiera się na technologii blockchain, aby ulepszyć zarówno bankowość, jak i handel elektroniczny za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu, który jest wydajny i zaprojektowany dla kryptowalut. Moneta Nauticus stanowi podstawę wszystkiego, a giełdy walut fiducjarnych i kryptowalut zostaną otwarte w połowie roku.

Nauticus

Gdzie jest Nauticus i jakie doświadczenie ma zespół?

Grupa Nauticus znajduje się w Australii, gdzie jest w pełni zarejestrowaną firmą i podlega przepisom i prawom Wspólnoty Australii. Biuro i cały zespół znajdują się w Australii. Dyrektorzy zarządzają wieloma firmami w kraju, w większości z co najmniej ośmioletnim doświadczeniem.

Co to jest wymiana międzynarodowa?

Międzynarodowa giełda kryptowalut i walut fiducjarnych jest platformą dla rozwiązań Nauticus zarówno dla handlu elektronicznego, jak i bankowości. Po uruchomieniu w połowie 2018 roku, giełda umożliwi natychmiastową wymianę Nauticus Coin z sześcioma walutami fiducjarnymi i 100 różnymi kryptowalutami. Waluty fiducjarne to USD, AUD, EUR, JPY, ZAR i HKD. Istnieją plany rozszerzenia, aby objąć ponad 300 kryptowalut i co najmniej 16 walut fiducjarnych, gdy tylko wolumen transakcji na to pozwoli.

Ekosystem

Giełda będzie w stanie obsłużyć do miliona transakcji na sekundę przy niskich opłatach i kursach wymiany (przy opłatach zaledwie 0,1 proc.). Najnowocześniejszy system zabezpieczeń oferuje wiele szyfrowania, uwierzytelnianie biometryczne i uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa. W celu ułatwienia użytkowania dostępny będzie opcjonalny uproszczony interfejs, który zostanie zintegrowany z aplikacją mobilną i portfelem Nauticus.

Ci, którzy chcą skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, mogą zamiast tego wybrać wyrafinowany interfejs. Możesz nawet zaprojektować robota, który pomoże w automatycznym handlu. Nauticus dostrzega potencjał giełdy, ponieważ na świecie jest tylko 170 konkurentów, a każdego dnia ponad 100 000 nowych użytkowników rejestruje się na giełdach.

Co to jest Centrum Górnictwa Blockchain?

W pewnym momencie w 2019 roku Nauticus uruchomi kolejne rozwiązanie, Blockchain Mining Center. To centrum będzie miało ogromną pojemność serwera, z której mogą skorzystać użytkownicy Nauticusa. Powinien pozwolić na tańsze i szybsze transakcje przy generowaniu nawet 31 milionów dolarów rocznie. Nauticus będzie współpracować z samorządami, aby zapewnić wzrost gospodarczy i stabilność, a także będzie wspierać infrastrukturę w krajach rozwijających się. Cały dochód zostanie ponownie zainwestowany, aby pomóc w przyszłym rozwoju biznesu. To centrum wydobywcze będzie również przyjazne dla środowiska, aby zminimalizować wpływ na planetę.

Górnictwo

Co to jest rynek światowy?

Planowane rozwiązanie Nauticus, które ma zostać wydane w 2020 r., To Worldwide eCommerce Platform. Będzie to rynek z bardzo niskimi opłatami, na którym sprzedawcy będą mogli oferować szeroką gamę usług i towarów. Będzie zasilany przez Nauticus Exchange, w tym systemy płatności i portfel, i będzie używać Nauticus Coin. Będzie również akceptować wszystkie główne waluty fiat i kryptowaluty. Użytkownicy docenią bezpieczny i natychmiastowy system płatności oraz prostą aplikację mobilną.

Standardowe opłaty będą wynosić zaledwie 3 procent, co jest konkurencyjną stawką w porównaniu do istniejących rynków. Użytkownicy z najlepszymi recenzjami będą musieli płacić zaledwie 0,1%. Osoby z programem Nauticus Rewards otrzymają darmowe transakcje. W celu etycznej konsumpcji łańcuch bloków zweryfikuje łańcuch dostaw. Nauticus spodziewa się, że to rozwiązanie będzie miało milion użytkowników do połowy 2020 roku i będzie generować do 13,7 miliona dolarów rocznie..

Co z platformą płatności dla handlowców?

Planowany na 2021 rok, Nauticus wyda platformę płatności dla handlowców, która jest łatwa w użyciu i tania, działająca dla firm dowolnej wielkości. Platforma będzie akceptować zbliżeniowe płatności PoS za pomocą ApplePay, AndroidPay, NFC i QR. Sprzedawcy mogą akceptować dowolne wybrane waluty, zarówno fiducjarne, jak i kryptowalutowe. Płatności będą rozliczane szybko, a nie raz w miesiącu lub w tygodniu.

Kupiec

Sprzedawcy będą zachęcani do łączenia tej platformy płatności z cyfrową witryną sklepową w ramach Nauticus Marketplace. Dodatkowo platforma zapewni analizy; pracować z innymi rozwiązaniami; i zezwalaj użytkownikom na przekazywanie środków do dostawców, banków i nie tylko.

Jakie inne rozwiązania zaplanował Nauticus?

W 2022 roku Nauticus planuje wypuścić Global KYC Verification Solution i stać się światowym liderem w tego typu weryfikacji Know Your Customer. Użytkownicy będą mogli kontrolować dane i informacje udostępniane za pomocą autoryzacji biometrycznej. Ten KYC zapobiegnie praniu pieniędzy, kradzieży i finansowaniu terroryzmu, zapewniając jednocześnie unikalną i bezpieczną weryfikację tożsamości. Rozwiązanie będzie bezpłatne dla użytkowników, którzy mają co najmniej 1000 monet w swoich nagrodach Nauticus i obejmuje globalny system punktacji kredytowej.

Wreszcie brama ICO będzie dostępna w 2023 r., Ustanawiając zasoby, z których mogą korzystać nowe ICO, takie jak kody; szablony; pomoc prawna i finansowa; oraz konsultantów ze specjalizacjami w mediach, HR i marketingu. Będzie to również obejmować rejestr ICO i pieczęć jakości, której mogą używać ICO.

Jak możesz uczestniczyć w ICO?

Nauticus będzie miał swoje własne ICO w najbliższej przyszłości. Przedsprzedaż będzie miała 30-procentowy rabat i rozpocznie się 18 marca i potrwa do 30 marca. W tym czasie kwota zakupu tokenów wyniesie 500. ICO rozpocznie się 31 marca i potrwa do 18 maja. Wyprzedaż jest podzielona na tygodnie z kwoty zakupu 500 tokenów. Do 7 kwietnia otrzymasz 20-procentową premię za żetony, która spada do 15% do 14 kwietnia, 10% do 21 kwietnia i 5% do 18 maja.

Szczegóły ICO

Będą również premie za zakupy hurtowe. Ci, którzy kupią więcej niż 100 000 NTS, otrzymają dodatkowo 2% premii do bieżącej promocji, a ci, którzy kupią więcej niż 250 000 otrzymają dodatkowe 5% tokenów. Podczas ICO możesz wnosić wkład za pomocą Bitcoin Cash, Bitcoin, Ethereum lub bezpośredniego transferu pieniędzy.

Wniosek

Chociaż istnieją już inne rozwiązania e-commerce i bankowości, które wykorzystują technologię blockchain i kryptowalutę, Nauticus jest nadal bardzo odpowiednią opcją i powinien okazać się przydatny. Najbardziej ekscytującą częścią projektu jest określony harmonogram rozwiązań, które dają użytkownikom i inwestorom wyobrażenie o tym, czego się spodziewać i kiedy.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map