Przedstawiamy PikcioChain ICO: bezpieczną wymianę danych osobowych opartą na Blockchain

PikcioChain to wymiana Twoich danych osobowych bezpośrednio na blockchainie, zapewniająca bezpieczeństwo i przejrzystość. PikcioChain jest również zgodny i dystrybuowany, ekosystem danych, który ułatwia zbieranie, certyfikację, a następnie wymianę danych osobowych.

Pikcio Chain ICO

Kto jest właścicielem i rozwija Pikcio?

Plik sieć za Pikcio to dzieło MatchUpBox, firmy odpowiedzialnej zarówno za jego posiadanie, jak i rozwój. MatchUpBox zostało założone przez Fabiena Bucampa, Didiera Collina de Casaubona i Joricka Lartigau. Collin de Casaubon jest dyrektorem generalnym i ma studia podyplomowe z filozofii, magister matematyki i tytuł MBA. Był przedsiębiorcą w branży oprogramowania i ma ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości.

Drużyna

Bucamp pracuje jako CTO i odpowiada za zarządzanie i monitorowanie rozwoju sprzętu i oprogramowania. W przeszłości był kierownikiem zespołu ds. Bezpieczeństwa sieci we francuskim Departamencie Obrony. Lartigau kieruje działem badań, pracując nad nowymi funkcjami. Z jego doktoratem Doktor nauk komputerowych jest specjalistą w zakresie algorytmów big data i bezpieczeństwa danych.

Alizon Konig pracuje nad rozwojem, kodując silnik dla MatchUpBox. Gonzague Grandval nadzoruje strategię po uzyskaniu dyplomu podyplomowego na Sorbonie z ekonomii. Specjalizuje się w blockchain i kryptowalutach. Dyrektorem sprzedaży jest Jean-Francois Lienart, który ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT na rynku krajów Beneluksu, specjalizując się w znajdowaniu i wdrażaniu nowych technologii, które pomogą w rozwoju dużych organizacji. Inny współzałożyciel, Cherie Arruda, MBA, odpowiada za planowanie i audyty po 26 latach pracy w dużym amerykańskim banku. Wreszcie Delphine Benat-Rassat nadzoruje operacje i ma tytuł magistra w zarządzaniu biznesem.

Dlaczego użytkownicy powinni wybrać PikcioChain?

PikcioChain został opracowany specjalnie z myślą o „Znaj swojego klienta”(KYC) na myśli. Zapewnia to bezproblemową współpracę z istniejącymi systemami, umożliwiając podłączenie certyfikowanych danych bezpośrednio do systemu KYC. Pikcio sformatuje i przygotuje informacje dla Twojego systemu KYC, zapewniając bezproblemowe użycie.

Korzyści

Pikcio jest również całkowicie zgodny z RODO. Nigdy też nie będziesz się martwić o uprawnienia z Pikcio, ponieważ użytkownicy zachowują kontrolę nad danymi przez cały czas. Dzięki PikcioCoin użytkownicy będą mieli zachęty do utrzymywania swoich danych. Pikcio umożliwia również usługodawcom dostarczanie onboardingu, który jest nie tylko szybszy, ale także bezpieczniejszy. To nie tylko zapewnia usługodawcom spokój i wydajność, ale także poprawia komfort użytkowania ich klientów.

Jakie są bramy PikcioChain?

Istnieją dwie bramy dla PikcioChain, w zależności od typu użytkownika. PikcioPro jest dla firm, które chcą korzystać lub oferować usługi (takie jak reklamy, oferty handlowe i przenoszenie danych) w oparciu o certyfikaty danych i pozwolenia klientów. Zasadniczo jest to portal dla rynku Pikcio do wymiany, kupowania lub sprzedaży certyfikowanych danych.

Tymczasem PikcioMe jest przeznaczony dla indywidualnych użytkowników końcowych. Ta platforma umożliwia użytkownikom bezpieczną komunikację ze stronami trzecimi i udostępnianie danych. PikcioMe umożliwia także osobom fizycznym pobieranie danych z usług internetowych i różnych źródeł. Mogą również zarabiać tokeny PKC, certyfikując lub sprzedając swoje dane.

Jak używać PikcioMe?

PikcioMe jest łatwo dostępny za pośrednictwem jednej z kilku aplikacji. Korzystając z platformy, możesz zarządzać swoimi danymi osobowymi, wymieniać się plikami lub zarządzać nimi, uzyskać dostęp do swojego planu dnia, uzyskać dostęp do portfela tokenów Pikcio, przeglądać wiadomości z kontaktów, rozmawiać z innymi użytkownikami oraz wysyłać lub odbierać e-maile peer-to-peer. W niedalekiej przyszłości użytkownicy będą mogli zarządzać swoimi hasłami i pracować na czacie wideo typu peer-to-peer.

Ile kosztuje korzystanie z PikcioChain?

PikcioMe jest całkowicie darmowy w postaci różnych aplikacji. Możesz go używać bez żadnych opłat do wymiany plików, czatu lub innych osobistych zadań. Niektóre inne funkcje wymagają PKC, tokena platformy. Inni pozwalają użytkownikom zarabiać PKC, równoważąc koszty.

Chociaż PikcioMe jest bezpłatne dla użytkowników, firmy płacą za korzystanie z usług PikcioPro, takich jak certyfikacja. Płacą również za zarządzanie prywatnymi łańcuchami bloków odpowiadającymi konkretnym potrzebom firmy.

W jaki sposób PikcioMe zapewnia bezpieczeństwo?

W PikcioMe nie ma obaw dotyczących bezpieczeństwa, ponieważ każda transakcja jest szyfrowana od końca do końca. Aby było jeszcze lepiej, klucz szyfrowania jest zawsze generowany na urządzeniu użytkownika z aplikacji PikcioMe, a nie na jednym z serwerów MatchUpBox. Z tego powodu tylko Ty jako użytkownik możesz odszyfrować swoje dane i komunikację.

Co powinieneś wiedzieć o PKC?

PKC to tokeny stojące za PikcioChain i są one obecnie w przedsprzedaży. Przedsprzedaż zakończy się w czwartek, 7 grudnia. PikcioCoin zapewnia wartość Twoich danych osobowych, jednocześnie dając użytkownikom zachęty do zapewnienia aktualności ich danych. W ten sposób system zawsze zawiera aktualne dane z najwyższą dokładnością. Istnieją również pewne funkcje, które są dostępne tylko za pośrednictwem tokenów.

Szczegóły ICO

Pierwsza oferta monet rozpocznie się w grudniu, a dla wcześniejszych współtwórców dostępne są premie. Każdy wkład Bitcoin (1 XBT) daje użytkownikowi przydział 6000 PKC. Otrzymują również premię zależną od czasu w zależności od tego, kiedy przyczynili się do ICO. Przez pierwsze trzy dni wyprzedaży ten bonus wynosi 25 procent. W dniach od czwartego do szóstego dochodzi do 20 procent. Następnie spada do 15 procent przez siódmy do dziewiątego dnia. Osoby, które wpłacają w dniach od 10 do 12, otrzymują 10% premii, a osoby dokonujące wpłaty w dniach 13 lub 14, otrzymują 5% premii.

PKC zacznie pojawiać się na giełdach w lutym 2018 r., Więc jeśli przegapisz ICO lub przedsprzedaż, po krótkim oczekiwaniu nadal będzie szansa na zainwestowanie w tę kryptowalutę.

Mapa drogowa

Wniosek

PikcioChain to wygodny sposób na wykorzystanie blockchaina podczas wymiany informacji. Dzięki tej platformie odnoszą korzyści zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy. Dzięki zastosowaniu łańcucha blokowego Pikcio jest niezwykle bezpieczny i przejrzysty, rozwiewając obawy.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map