Przedstawiamy Streamity ICO: nową zdecentralizowaną giełdę kryptowalut

Streamity ICO

Streamity rozwiązuje typowe problemy z giełdami kryptowalut, takie jak możliwość szybkiej i bezpiecznej konwersji między walutami fiducjarnymi a kryptowalutami. Zespół stojący za Streamity przyznaje, że obecnie dostępnych jest wiele giełd kryptowalut, ale zauważa w nich poważne wady, takie jak wysokie prowizje, brak bezpieczeństwa i trudność w użyciu. Aby rozwiązać ten problem, Streamity ma minimalne prowizje i oferuje uczciwe ceny rynkowe za giełdy.

Streamity

Jakie są zalety Streamity w porównaniu z innymi giełdami?

Streamity korzysta z platformy StreamDesk, która jest wygodna i łatwa w użyciu, dzięki czemu konwersja walut jest prosta dla ekspertów, początkujących i wszystkich pośredników. Jeśli pojawi się jakiś problem lub problem, wsparcie techniczne jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez Streamity, gotowe odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać problemy. Usługa ma również dużą skalę bez ograniczeń dzięki swojej obecności na całym świecie.

W porównaniu z innymi giełdami, korzystanie z StreamDesk pozwala zaoszczędzić pieniądze przy zakupie lub sprzedaży kryptowalut. Oszczędności te wynikają z braku ukrytych opłat, niskiej prowizji i stałych stawek.

Istnieją również korzyści związane z bezpieczeństwem zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy kryptowaluty w StreamDesk. Kryptowaluta sprzedawcy jest blokowana za pomocą inteligentnego kontraktu. Gdy pieniądze fiducjarne wpłyną na konto sprzedawcy, system płatności wysyła sygnał do otwarcia inteligentnej umowy, a kupujący otrzyma kryptowalutę. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, jeśli kupujący nie prześle pieniędzy fiducjarnych na konto sprzedawcy w określonym czasie, inteligentna umowa zostaje otwarta, wysyłając kryptowalutę z powrotem do sprzedawcy, aby nie stracił pieniędzy na oszustwie.

Czym dokładnie jest StreamDesk?

StreamDesk to platforma peer-to-peer kluczowa dla Streamity i jest zdecentralizowaną aplikacją. Na tej platformie obie strony są osobami fizycznymi i nie znajdziesz żadnego bezpośredniego porównania z konwencjonalnymi instytucjami, ponieważ nie są zaangażowane żadne banki; zamiast tego waluty są wymieniane między osobami fizycznymi bez zaangażowanych instytucji finansowych i pobierają część pieniędzy.

Stream Desk

StreamDesk opiera się na technologii blockchain i powinien spodobać się użytkownikom ze względu na korzystne warunki transakcji i bezpieczeństwo. Ponieważ cały proces jest zdalny, zarządzanie czasem staje się proste.

Jakie są kluczowe cechy StreamDesk?

Jak wspomniano, dzięki Streamity zespół ma na celu rozwiązanie niektórych problemów z obecnymi giełdami kryptowalut, takich jak zmienność, wysokie prowizje i czasami wątpliwe bezpieczeństwo. Korzystanie z inteligentnych kontraktów zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w Streamity i StreamDesk. Streamity postępuje również zgodnie z polityką i zasadami KYC związanymi z uczciwym partnerstwem, dzięki czemu operacje są całkowicie legalne, czego brakuje innym giełdom na niektórych rynkach.

Funkcje Streamdesk

Użytkownicy docenią minimalne prowizje, które mogą nawet nie obejmować żadnych opłat i waluty fiducjarnej. Prowizje za kryptowaluty mogą wynosić zaledwie zero i wynosić maksymalnie 2 procent, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić pieniądze. Aby uzyskać dalsze oszczędności, StreamDesk oferuje uczciwą usługę z wartością kryptowaluty ustawioną tak blisko aktualnego kursu wymiany, jak to tylko możliwe. W rzeczywistości system automatycznie ustala średnią wartość rynkową na podstawie informacji z głównych giełd.

Osoby na wszystkich poziomach umiejętności docenią wygodę i prostotę StreamDesk, a także wolność społeczności kryptowalut. W końcu ani kryptowaluty, ani waluty fiducjarne nie są blokowane przez platformę, pozwalając jej działać legalnie w większości obszarów.

Dlaczego Streamity to coś więcej niż wymiana?

Zamiast oferować tylko usługi wymiany kryptowalut, Streamity przyczynia się również do poprawy bezpieczeństwa w społeczności kryptowalut. Zapewnia zasoby informacyjne i technologiczne dla technologii blockchain, pomagając społeczności jako całości. Kluczowe aspekty będą obejmować przetwarzanie danych, usługi inwestycyjne i edukacyjne.

Zalety Streamity

W szczególności Streamity zapewnia analizy, wiadomości, zasoby edukacyjne i zasoby inwestycyjne. Każdy z nich działa w swoim własnym środowisku biznesowym. Ostatecznym celem jest stworzenie portalu z technologiami blockchain i kryptowalutami. Będzie mieć wysokiej jakości analizy, pomysły i wiadomości na jednym koncie osobistym, a także opcję unikalnych kursów szkoleniowych prowadzonych przez ekspertów. Będą również fora prezentujące symboliczne wynagrodzenie.

Co powinieneś wiedzieć o tokenie STM i ICO?

Tokeny STM są częścią platformy Ethereum i spełniają standard ERC 20. Liczba tokenów jest ściśle ograniczona do zaledwie 186 milionów i więcej nie zostanie wydanych w przyszłości. Po sprzedaży takiej liczby tokenów ICO zostanie zakończone i nie będzie już więcej faz zbierania.

Inwestorzy mogą kupić token za pomocą BTC, ETH, LTC, ETC, EUR lub USD. Wartość tokena wynosi 0,20 USD, a jego dystrybucja będzie proporcjonalna do liczby inwestycji podczas kampanii ICO, z uwzględnieniem nagród i premii.

Sprzedaż tokenów Streamity

Pre-ICO trwa od 22 do 28 stycznia 2018 roku. W tym czasie 20 milionów STM będzie dostępnych z 30-procentową zniżką, a docelowy poziom przed ICO wyniesie 2,8 miliona USD. Sprzedaż tokenów rozpoczyna się 12 marca z 20-procentową zniżką w pierwszym dniu i 15-procentową zniżką na pozostałą część pierwszej fazy (do 25 marca). W tej fazie dostępnych będzie 100 milionów tokenów. Faza 2 będzie miała 10 procent zniżki i potrwa od 16 do 29 kwietnia.

Dlaczego warto kupić token STM?

Token STM jest kluczem do korzystania ze Streamity i korzystania z jego zalet. Aby ułatwić nabywanie lub sprzedaż tokenów STM, będą one notowane na głównych giełdach kryptowalut po ICO. Posiadacze tokenów również korzystają z minimalnego ryzyka, ponieważ stawki za token są chronione przez rezerwy zarówno tokenów fiat, jak i STM.

Ci, którzy mają więcej niż 1250 STM, uzyskają dodatkowe przywileje, w tym obniżone prowizje podczas korzystania z platformy StreamDesk.

Jak wygląda mapa drogowa?

Pomysł na projekt Streamity rozpoczął się w maju 2017 roku, a prototyp StreamDesk został ukończony w sierpniu tego roku. ICO odbędzie się w pierwszym kwartale 2018 r., Podobnie jak uruchomienie StreamDesk. W drugim kwartale zespół uruchomi zasoby edukacyjne i informacyjne Streamity.

Mapa drogowa Streamity

Konwerter kryptowalut zostanie uruchomiony w czwartym kwartale. W drugim kwartale 2019 r. Zostanie uruchomiona mobilna wersja Streamity na systemy Android i iOS, a uruchomienie zasobu inwestycyjnego nastąpi w IV kwartale 2019 r..

Wniosek

Chociaż dostępnych jest już wiele giełd kryptowalut, Streamity wydaje się oferować fajną alternatywę dzięki niższym opłatom i uczciwym stawkom rynkowym. Prawdziwa korzyść nastąpi, gdy dodatkowe zasoby zostaną uruchomione, a użytkownicy będą mogli uzyskać wszystkie potrzebne informacje w tym samym miejscu, w którym znajduje się giełda, usprawniając proces inwestowania w kryptowalutę.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map