Zeex

Zeex pozwala użytkownikom używać kryptowalut do kupowania produktów bez konieczności zajmowania się walutą fiducjarną lub opłatami. Zasadniczo dzięki Zeex użytkownicy mogą kupować swoje produkty codziennego użytku w różnych sklepach, a także usługach, bez martwienia się o walutę fiducjarną.

Zeex

Zeex jest właściwie siostrzaną firmą Grupy Zeek, która koncentruje się na kartach podarunkowych. W związku z tym zespół odpowiedzialny za Zeex ma już wieloletnie doświadczenie w transakcjach detalicznych i zapewnianiu klientom prostych sposobów przeprowadzania codziennych transakcji.

Jaki jest aktualny stan projektu?

W przeciwieństwie do niektórych projektów blockchain, w których sprzedaż tokenów odbywa się bez gotowego produktu, Zeex ma już swój produkt alfa ze wszystkim na blockchainie. Zespół z powodzeniem stworzył protokół, który przenosi karty podarunkowe i inne elementy spoza łańcucha do łańcucha bloków. Projekt już podniósł zalążek, a teraz pracuje nad prywatną sprzedażą w celu pozyskania dodatkowych funduszy na rozwój. Już 350 marek pracuje nad projektem dzięki kontaktom Zeexa z Zeek, w tym Nike, Adidas i Amazon. Współpracuje również z dodatkowymi dostawcami, więc Zeex nie będzie uzależniony od sukcesu Zeeka.

Ustanowiony

Jak używasz Zeex?

Używanie Zeexa do robienia zakupów za pomocą kryptowaluty za usługi i towary jest niezwykle łatwe. Użytkownicy po prostu wpłacają swoją kryptowalutę do aplikacji, która następnie konwertuje kryptowalutę na karty podarunkowe. Następnie możesz skorzystać z dowolnego sklepu obsługującego te karty podarunkowe. Cały proces przebiega w trzech prostych krokach.

Jak to działa

Zasadniczo Zeex umożliwia użytkownikom kupowanie usług i produktów bezpośrednio od ich ulubionej firmy bez faktycznej konwersji ich aktywów kryptograficznych na walutę fiducjarną. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny, dzięki czemu przeciętny użytkownik nie zdaje sobie sprawy ze złożonych warstw bezpiecznego zarządzania zapasami kart podarunkowych.

Kto może używać Zeex?

Główną grupą osób, które będą przyciągać Zeex, są ci, którzy kupili kryptowalutę i chcą ją wykorzystywać w życiu codziennym. Zeex umożliwia bezproblemową zamianę kryptowalut na karty podarunkowe, dzięki czemu pieniądze są natychmiast dostępne bez żadnych kosztownych opłat bankowych.

Dodatkowo firmy, które już akceptują kryptowaluty, takie jak Bitcoin, będą dużym rynkiem dla Zeex. Firmy te mogą zaoszczędzić pieniądze, które normalnie musiałyby płacić bankom za opłaty za konwersję. Współpracując z Zeex, firmy mogą po prostu akceptować płatności z kart podarunkowych bez konieczności wymiany i żadnych dodatkowych opłat. Mogą następnie wykorzystać całość tych pieniędzy w sposób najlepiej odpowiadający ich potrzebom biznesowym, bez odliczania od nich żadnych opłat.

Wreszcie ci, którzy zainwestowali w kryptowalutę, ale chcą ją chronić przed niestabilnym rynkiem kryptowalut, mogą skorzystać z Zeex. Dzięki tej platformie można kupować kryptowaluty, gdy są niskie, a następnie sprzedawać je, gdy są wysokie, zachowując bezpieczeństwo pieniędzy.

Jakie są zalety Zeexa?

Dzięki protokołowi Zeex wszystkie transakcje są prywatne, automatyczne i zdecentralizowane. Innymi słowy, zarówno dostawa, jak i płatność wymagają jednej transakcji. Te dwie akcje są jednoczesne dla wszystkich zamiarów i celów, co oznacza, że ​​ani dostawa, ani płatność nie zostaną zrealizowane, dopóki obie czynności nie zostaną zweryfikowane.

Ponadto protokół Zeex zapewnia użytkownikom dostęp do bezpieczeństwa publicznych danych łańcucha bloków, ale także zapewnia prywatność transakcji. Jest w stanie to zrobić dzięki ECIES, funkcji znajdującej się na platformie Ethereum, która jest pomijana przez wiele protokołów i aplikacji. ECIES szyfruje dane przy użyciu kluczy publicznych nabywcy, aby nabywca mógł później odszyfrować je za pomocą odpowiedniego klucza prywatnego. Skutkuje to możliwością dostępu kupujących do danych kryptowalut dla siebie, mimo że są one ukrywane przed opinią publiczną.

Klienci, którzy zdecydują się robić zakupy w Zeex, będą korzystać ze zniżek na każdą kartę podarunkową, a także z możliwości kupowania produktów za pomocą ich kryptowaluty bez konieczności rozumienia technologii blockchain. Transakcje są bezpieczne i szybkie bez opłat, a użytkownicy mają całkowitą prywatność.

Marki, które zdecydują się współpracować z Zeex, mogą skorzystać z blockchain i mogą akceptować kryptowaluty bez konieczności faktycznego dostosowywania swojego systemu punktów sprzedaży, ponieważ płatności są w walucie korporacyjnej. Poprawia to ekspozycję i zasięg marek, poszerzając ich bazę potencjalnych klientów. Istnieje również premia w postaci dodatkowej ekspozycji przez Zeex jako efekt uboczny promowania się projektu.

W jaki sposób Zeex jest innowacyjny? Jak wypada na tle konkurencji?

Zespół stojący za Zeex postrzega ten projekt jako przyszłość dla płynności na rynku kryptowalut. Łączy posiadaczy kryptowalut z produktami i usługami, które chcą kupić, bez żadnych opłat lub konwersji fiducjarnych. Inne podobne platformy wymagają od użytkowników, aby najpierw przekonwertowali swoje krypto na walutę fiducjarną, zwykle z kursem konwersji, który zapewnia zysk dla platformy, szkodząc klientowi, wraz z wysokimi opłatami. Zasadniczo Zeex dostarcza krypto do produktu bez żadnych opłat lub opłat.

Istnieje kilka podobnych firm, które umożliwiają korzystanie z kryptowaluty w celu uzyskania kart podarunkowych, ale wymagają one konwersji i mają kilka innych różnic. Ze względu na powiązanie Zeexa z Zeek, projekt ma już dużą wiedzę branżową związaną z kartami podarunkowymi. Ponadto ma istniejące relacje z największymi światowymi markami. Dzięki uprzejmości Zeeka ma nawet technologię ochrony przed oszustwami.

Innym ważnym kontrastem między Zeexem a konkurencją jest to, że rynek zostanie uruchomiony natychmiast po zakończeniu ICO. Zamiast czekać, aż produkt zakończy rozwój, jak jest to konieczne w przypadku konkurencji, użytkownicy Zeex mogą natychmiast pobrać i wykorzystać aplikację, otrzymując wirtualne karty podarunkowe na swoje kryptowaluty.

Co robi token ZIX?

Kluczową częścią platformy Zeex jest token ZIX, który nie ogranicza się tylko do zbierania pieniędzy na projekt. ZIX pokrywa ryzyko transakcyjne transakcji do momentu sfinalizowania transakcji, eliminując potrzebę korzystania z pośredników. Token jest częścią procesu logowania, co oznacza, że ​​posiadacze tokenów uzyskują dostęp do Zeex.

ZIX Token

ZIX może również uczciwie określić, kto jest w stanie zrealizować określone typy transakcji, a także kiedy, na podstawie podaży i obiecanych rabatów. Wreszcie, ZIX umożliwia sprzedawcom i kupującym bezpośrednią wymianę walut (odpowiednio markowych i kryptowalut) w sposób podobny do depozytu na wypadek szkód.

Wniosek

Ci, którzy zainwestowali w kryptowalutę lub mają aktywa kryptograficzne i chcą używać tej waluty w prawdziwym świecie, uznają Zeex za bardzo przydatną platformę. Jest intuicyjny w obsłudze, a współpraca z największymi markami oznacza, że ​​przeciętny człowiek nie będzie miał problemu ze znalezieniem miejsca, które akceptuje jego wirtualne karty podarunkowe.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me