Pure Diamond ICO: Lab-Grown Diamonds on the Blockchain

Czysta Diamentowa Moneta

Czysta Diamentowa Moneta to ICO z Pure Diamond Farm, które z powodzeniem wyprodukowało diament wyhodowany w laboratorium o takich samych właściwościach chemicznych, optycznych i fizycznych, jak diamenty wydobywane naturalnie. Czysta Diamentowa Moneta pozwala inwestorom stać się częścią tego projektu.

Czysta Diamentowa Moneta

Rada dyrektorów Pure Diamond Coin łączy ponad 60-letnie doświadczenie w branży diamentowej i jubilerskiej.

Rynek diamentów wyhodowanych w laboratorium

Przed przystąpieniem do realizacji projektu zespół odpowiedzialny za Pure Diamond Coin potwierdził, że rzeczywiście istnieje zapotrzebowanie rynku na diamenty wyhodowane w laboratorium. Przeanalizował trendy rynkowe i ustalił, że następuje zmiana w kierunku produkcji i przyjmowania diamentów wyhodowanych w laboratorium. Nawet duże firmy, takie jak De Beers, zaczęły dodawać te wyhodowane w laboratorium diamenty do swoich linii produktów. Niektórzy kupujący wolą ceny i dostępność diamentów wyhodowanych w laboratoriach w porównaniu do diamentów wydobywanych, podczas gdy inni wolą ich etyczny charakter, ponieważ kopalnie diamentów są znane ze złych warunków pracy.

Według badań Pure Diamond, wartość rynkowa światowego przemysłu diamentowego wynosi 80 miliardów dolarów. Diamenty syntetyczne zaczynają wkraczać na ten rynek, a zespół Pure Diamond uważa, że ​​wkrótce przejmą go diamenty wyhodowane w laboratorium. Rozwój diamentów wyhodowanych w laboratorium jest zalecany przez ekspertów, takich jak Neri Tollardo z Morgan Stanley. Tollardo twierdzi, że popyt przenosi się na diamenty wyhodowane w laboratoriach i że do roku 2020 branża diamentów wyhodowanych w laboratoriach powiększy się do pięciokrotnie obecnego rozmiaru. Niektóre inne prognozy wskazują, że do 2022 r. Istnieje prognoza dla rynku światowego na poziomie 27,6 mld USD dla diamentów do użytku przemysłowego i 50 mln USD dla biżuterii.

Czym różnią się diamenty wyhodowane w laboratorium i diamenty wydobywane naturalnie??

Jedyną różnicą między diamentami wyhodowanymi w laboratorium a tymi, które występują naturalnie, jest sposób ich wytwarzania. Obie mają sześcienną strukturę krystaliczną, wysoką przewodność cieplną i ten sam wzór chemiczny, dyspersję optyczną, współczynnik załamania światła, gęstość i twardość Mohsa.

Jest to ostry kontrast z innymi substancjami podobnymi do diamentów, takimi jak cyrkonia i moissanit. Jedyną z powyższych kategorii, która jest taka sama dla diamentów i cyrkonu, jest ich sześcienna struktura kryształu. W przypadku moissanitu jedynym podobieństwem do diamentów w tych kategoriach jest wysoka przewodność cieplna.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o diamentach wyhodowanych w laboratorium?

Lab-Grown Diamond jest w rzeczywistości światowej klasy rzeczoznawcą, dzięki czemu z łatwością uzyskuje certyfikaty wyceny. Świadectwa wyceny diamentów wyhodowanych w laboratorium i wydobytych są bardzo podobne, chociaż w certyfikacie określono, że diament pochodzi z laboratorium.

Lab Grown Diamonds

Pure Diamond Farm zwraca uwagę, że jej diamenty nie są „syntetyczne”. Zamiast syntetycznych diamentów, Pure Diamond Farm odtwarza dokładne warunki, jakie diamenty muszą stworzyć w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym. Pozwala to na produkcję prawdziwych diamentów.

W jaki sposób Pure Diamond Coin wykorzystuje Blockchain?

Projekt Pure Diamond Coin wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić identyfikowalność. Zespół przechowuje wszystkie informacje w sieci peer-to-peer, która jest szyfrowana. Dzięki zastosowaniu technologii blockchain wszystko związane z Pure Diamond jest przejrzyste i identyfikowalne.

Ponieważ Pure Diamond polega na zaszyfrowanej funkcji peer-to-peer w sieci blockchain, jest zdecentralizowana bez żadnej zależności od organu centralnego. To z kolei pozwala na sprawiedliwą komunikację i możliwość rozpowszechniania informacji, których nie można sfałszować. Pure Diamond ma nadzieję stworzyć własną infrastrukturę blockchain, która będzie obejmowała ciągłe ulepszenia.

Każdy pojedynczy diament wykonany przez Pure Diamond Farm zostaje wpisany do sieci blockchain jako czysty diament. Aktywa te pojawiają się w sieci wraz z własną identyfikowalnością i certyfikatami Pure Diamond Data.

Funkcje Pure Diamond

Pure Diamonds mają przejrzyste transakcje dzięki wspomnianej technologii blockchain. Ze względu na przejrzyste transakcje i identyfikowalność tych diamentów wyhodowanych w laboratorium łatwo jest potwierdzić, że zakupiony diament nie jest podróbką. Ponadto Pure Diamond jest w stanie utrzymać wartość diamentów wyhodowanych w laboratoriach dzięki tym zapisom transakcji w połączeniu z danymi z wyceny. Użytkownicy mogą przeglądać informacje w prosty do przetworzenia sposób za pośrednictwem platformy.

Zespół Pure Diamond również widzi duży potencjał w zakresie rentowności. Wskazuje na brak stabilności wartości Ethereum i Bitcoin ze względu na fakt, że wartości tych kryptowalut zależą od zużycia energii elektrycznej z wydobycia. Natomiast czysta diamentowa moneta nie zależy od wydobycia, co zdaniem zespołu powinno zapewnić stabilność. Ponieważ token jest wystawiany w powiązaniu z rzeczywistą wartością diamentu wyhodowanego w laboratorium, jego wartość jest stabilna, co pozwala na zysk.

Czysta Diamentowa Moneta i Token Economy

Czysta diamentowa moneta jest zbudowana w sieci Pure Diamond i tworzy ekonomię tokenów. Ekonomia tokenów pozwoli na tworzenie rzadkich diamentów. Zespół ma również nadzieję, że w przyszłości rozszerzy wykorzystanie Czystej Diamentowej Monety na rozliczanie usług i towarów w sieci. Pojawi się również Pure Diamond Exchange, czyli zdecentralizowana giełda, na której użytkownicy będą mogli handlować Pure Diamond Coin.

Mapa drogowa Pure Diamond

W czerwcu 2018 roku zespół zaprojektował Pure Diamond Network i system aktywów cyfrowych z tokenem PDA. W sierpniu rozpocznie dostawy rudy, zamawia sprzęt do produkcji oraz opracowuje Pure Diamond Network System 1.00, zdecentralizowaną Pure Diamond Exchange, portfel PD, system rozliczeń z tokenem PDC oraz aplikację aktywów cyfrowych z PDA znak.

We wrześniu rozpocznie sprzedaż testowanego produktu Pure Diamond Type-0 po cięciu i polerowaniu. Październik to wystawy biżuterii i zabezpieczenie terenu pod zakład produkcyjny. Giełda Pure Diamond zostanie otwarta w grudniu 2018 r., Aw styczniu 2019 r. Ogłosi prototyp fantazyjnego diamentu (w kolorze). Marzec będzie obejmował przejście na Pure Diamond Network System 1.00 i dystrybucję portfela PD.

Mapa drogowa

W kwietniu zespół zakończy produkcję i rozpocznie badania i rozwój rzadkich diamentów, po czym w maju przeprowadzi próbne uruchomienie zakładu. Giełda zostanie zaktualizowana w czerwcu, a system rozliczeniowy i aplikacje cyfrowe zostaną wdrożone. Do lipca zakład produkcyjny będzie w pełni operacyjny, a w sierpniu 2019 zaktualizujemy sieć, aplikację zasobów cyfrowych i portfel PD.

Wniosek

Pure Diamond ma na celu wzmocnienie przemysłu diamentowego poprzez zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na diamenty wyhodowane w laboratorium i wykorzystanie technologii blockchain. Przedsprzedaż Pure Diamond Coin rozpocznie się 1 września, a sprzedaż publiczna zakończy się 15 listopada.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map