Senno ICO: Zdecentralizowana sieć analizy nastrojów Blockchain

Senno szczyci się tym, że jest pierwszą platformą w łańcuchu bloków do analizy nastrojów, która zawiera otwarty interfejs API, który umożliwia korzystanie z aplikacji innych firm. Senno opiera się na algorytmach sztucznej inteligencji i rozproszonej analizie nastrojów, aby dostarczyć ekosystem mądrości tłumu w czasie rzeczywistym, którego szukają użytkownicy, wraz z zaawansowaną analizą inteligencji. Senno postrzega siebie jako dramatycznie wpływającego na sektor prywatny i biznesowy, zmieniając sposób podejmowania decyzji.

Senno

Kluczową częścią Senno jest sztuczna inteligencja analizy nastrojów. To jest sztuczna sieć neuronowa (ANN), która analizuje dane generowane przez użytkowników zebrane ze źródeł takich jak fora, platformy komunikatorów internetowych i sieci społecznościowe. Sieć ANN natychmiast przetwarza informacje, umożliwiając natychmiastową reakcję na aktualne trendy. Wraz z rozwojem sieci stosowane algorytmy uczenia maszynowego będą optymalizować dokładność.

Jakie są inne kluczowe cechy Senno?

Ponieważ jest oparty na blockchainie NEO, Senno jest zdecentralizowany, a także przejrzysty i open source. Opiera się na inteligentnych kontraktach i rozproszonym sprzęcie, dając każdemu możliwość wniesienia wkładu do projektu poprzez zapewnienie umiejętności programistycznych lub mocy obliczeniowej. W zamian za te wkłady użytkownicy otrzymują tokeny SENNO.

Senno zawiera również zestaw SDK B2B, który umożliwia stronom trzecim łączenie się z siecią Senno za pośrednictwem interfejsu API. To z kolei umożliwia implementację i analizę sentymentu zarówno na poziomie aplikacji, jak i platformy. W rezultacie użytkownicy końcowi otrzymują dokładne dane o nastrojach dostarczane im w czasie rzeczywistym.

Jak działa Senno?

Senno zaczyna od automatycznego zbierania danych w czasie rzeczywistym. Ten zbiór danych pochodzi z prywatnych i publicznych kanałów Web 2.0 oraz transmisji na żywo i transkrypcji wideo. Stamtąd Senno używa cyfrowej tożsamości NEO do klasyfikacji zaufanych kanałów danych. Każdy otrzymuje ocenę reputacji od algorytmów Senno AI.

Następnie podstawowa analiza odbywa się poprzez weryfikację płatności za pośrednictwem łańcucha bloków, a następnie system sortuje dane między nowymi i istniejącymi zapytaniami, zapisując je w rozproszonej pamięci masowej. Stamtąd system przeprowadza analizę leksykalną, weryfikując wkłady za pomocą inteligentnej umowy dotyczącej rozproszonego sprzętu. Wtedy też Senno konstruuje analizę nastrojów i przesyła ją z powrotem do rdzenia systemu.

Jak to działa

Następny etap procesu Senno odbywa się w łańcuchu blokowym NEO, w którym inteligentne kontrakty kończą transakcje i nagrody są wypłacane dostawcom danych, którzy oferują dostęp do kanałów prywatnych lub dostawcom sprzętu i oprogramowania. Wreszcie następuje dystrybucja i monetyzacja procesu. Aplikacje innych firm na rynku będą pochodzić z wielu nisz i umożliwią użytkownikom końcowym skorzystanie z analizy nastrojów w szeregu przypadków użycia.

Co powinieneś wiedzieć o tokenie SENNO i jego ekosystemie?

Token SENNO jest kluczową częścią ekosystemu Senno. Sercem tego ekosystemu i sieci jest SennoCore, który łączy w sobie inteligentne kontrakty typu on-chain, realizowane za pośrednictwem NEO blockchain i aplikacji innych niż blockchain. Możesz zobaczyć łatwy do naśladowania diagram ekosystemu SENNO i jego wykorzystania tokenów na stronie internetowej projektu.

Zasadniczo ekosystem SENNO wysyła tokeny SENNO do wtyczek, narzędzi do gromadzenia danych i dostawców sprzętu, którzy z kolei świadczą usługi dla podstawowej aplikacji. Podstawowa aplikacja dostarcza użytkownikom SENNO informacje o analizie nastrojów. Następnie użytkownicy ci zwracają tokeny SENNO z powrotem do ekosystemu SENNO, umożliwiając kontynuację cyklu.

Senno Tokens

Czterdzieści procent tokenów SENNO jest przeznaczonych na sprzedaż społecznościową. Kolejne 30 procent jest przeznaczone na tokeny nagród, które mają być przechowywane przez inteligentne kontrakty sieci. Piętnaście procent trafia do udziałowców firmy (z wyłączeniem pracowników), 10 procent do partnerów biznesowych i doradców, a 5 procent do pracowników firmy.

Kiedy jest sprzedaż tokenów?

Trwa przedsprzedaż Senno, która zakończy się na początku maja. Podczas sprzedaży akceptuje BTC, NEO, altcoiny, przelewy bankowe, Visa i MasterCard. Podczas sprzedaży tokenów całkowita podaż wynosi 10 miliardów SENNO. Pierwszym etapem jest przedsprzedaż, która obejmuje limit 4 milionów dolarów. Ma cenę bazową 1,6 SENNO za 0,01 USD i premię w wysokości od 20 do 50 procent. Etap drugi to rzeczywiste ICO z limitem 25 milionów dolarów. Cena bazowa pozostaje taka sama, ale premia spada do od zera do 20 procent. W przypadku przedsprzedaży premie są uzależnione od wielkości wkładu.

Sprzedaż tokenów

Okres nabywania tokenów rozpocznie się, gdy SENNO pojawi się na giełdach. Partnerzy i doradcy mają 24-miesięczny okres nabywania uprawnień oraz 6-miesięczny klif. Ich tokeny będą wydawane co trzy miesiące w sposób proporcjonalny. Pracownicy mają 36-miesięczny okres nabywania uprawnień i 12-miesięczny klif, również z proporcjonalnymi zwolnieniami co trzy miesiące.

W jaki sposób Senno wykorzysta środki ze sprzedaży tokenów?

Senno planuje przeznaczyć 50 procent funduszy firmy na badania i rozwój, a także na ekspertów NLP i blockchain. Kolejne 20 procent trafi do pracowników sprzedaży i marketingu, łącznie z kosztami podróży. Dziesięć procent każdego zostanie przeznaczone na wydatki administracyjne, księgowe i prawne oraz inne wydatki operacyjne, takie jak media, czynsz, administracja, HR i inny personel.

Czy są już dostępne jakieś aplikacje Senno?

Pierwsza planowana implementacja SDK Senno dla platformy to CryptoScanner. Jest to aplikacja do analizy nastrojów handlu na rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym. Będzie zawierał dokładne wskaźniki nastroju i szumu dla każdej monety w określonych ramach czasowych. Będzie to projekt typu open source, który pokaże, jak można zaimplementować moduł użytkownika Senno Network. Będzie obejmował analizy i raporty ze zdecentralizowanego przechowywania w chmurze, dostęp do treści semantycznych oraz dostęp do inteligentnych kontraktów.

Drugi planowany projekt to SENNOClient, czyli portfel do przenoszenia i przechowywania tokenów SENNO. Pozwala również na zarządzanie wkładami zasobów sprzętowych do sieci. Obejmuje rynek dla programistów oraz rynek aplikacji znany jako SennoApps.

Wniosek

Jako pierwsza platforma analizy nastrojów dla łańcucha bloków z otwartym API, Senno spełnia niewykorzystaną potrzebę w świecie blockchain, wykorzystując technologię w sposób, który nie został jeszcze wykorzystany. Ze względu na swoją innowacyjność Senno jest z pewnością projektem wartym uwagi, szczególnie dla osób z sektora prywatnego lub biznesowego.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map