Sprzedaż tokenów Shping: kryptowaluta do marketingu i nagród dla kupujących

Obecnie trwa sprzedaż tokenów Shping, dzięki czemu jest to idealny czas, aby dowiedzieć się więcej o tej technologii blockchain. Celem Shping jest uczynienie zakupów bardziej satysfakcjonującymi, bezpieczniejszymi i inteligentniejszymi. Projekt ma już aktywnych partnerów z całego świata, co pokazuje, że platforma działa i ma duże wsparcie.

Witryna Shping

Co robi Shping?

Shping ma wiele funkcji, służąc jako zintegrowana usługa, która integruje marketing kupujących, bezpieczeństwo produktów, globalną bazę danych produktów i ochronę marki w jednym ekosystemie. Konsumenci otrzymują nagrody za korzystanie z platformy i wnoszenie do niej wkładu, a moneta Shping napędza platformę, zarówno jej przyjęcie, jak i wzrost wśród kupujących.

Czy aplikacja Shping oferuje pełną funkcjonalność?

Korzystając z aplikacji Shping, konsumenci mogą robić wszystko, co jest związane z platformą. Mogą przeglądać składniki produktu oraz szczegółowe informacje dotyczące jego pochodzenia, składu i wartości odżywczej. Mogą również przeglądać dodatkowe informacje, którymi chcą się podzielić marki, takie jak filmy, reklamy, przepisy kulinarne, podręczniki produktów i filmy dokumentalne „o tworzeniu”.

Jak to działa

Zachęcamy konsumentów do korzystania z aplikacji Shping w celu aktualizowania globalnej bazy danych produktów, szczególnie w przypadku produktów, które wymagają więcej informacji. Użytkownicy mogą również oceniać produkty, czytać i pisać recenzje, wypełniać ankiety i kwestionariusze dotyczące marki oraz sprawdzać, czy produkt został wycofany. Marki mogą aktywować dodatkowe funkcje dla użytkowników, w tym rejestrację produktów do gwarancji i weryfikację autentyczności produktu. Urzędy certyfikacji mogą również aktywować informacje dla użytkowników o certyfikatach produktu.

Jakie korzyści odniosą konsumenci i firmy na Shping?

Konsumenci mogą używać Shping do skanowania kodu kreskowego produktu w aplikacji mobilnej Shping. Pomaga to również w rozbudowie bazy danych produktów i daje im możliwość aktualizowania szczegółów produktów i pisania recenzji. Konsumenci otrzymują w nagrodę Shping Coins.

Marki mogą wykorzystywać Shping do kierowania reklam do konsumentów. Użytkownicy otrzymają oferty i rekomendacje dotyczące produktów na podstawie ich preferencji, profilu i lokalizacji. Marki mogą również nagradzać konsumentów za oglądanie promocji, takich jak filmy, za pomocą Shping Coins. Dzięki Shping marki będą mogły korzystać z podpisów cyfrowych, aby zapewnić autentyczność produktów, zapobiegać wprowadzaniu na rynek podrobionych produktów i zapobiegać ich wycofywaniu..

Konsumenci, marki i sprzedawcy odniosą korzyści z nowych sposobów komunikowania się i interakcji. Może to prowadzić do bardziej znaczących i satysfakcjonujących doświadczeń zakupowych opartych na zaufaniu do produktu.

Jakie są funkcje monet Shping?

Monety Shping są paliwem platformy Shping i jej główną zdecentralizowaną walutą. Kupujący otrzymują Shping Coins w zamian za używanie i wkład w aplikację. Autoryzowani agenci, tacy jak marki, jednostki certyfikujące i sprzedawcy detaliczni, mogą używać Shping Coins do nagradzania i motywowania konsumentów w różnych sytuacjach detalicznych. Dzięki Shping Coin podmioty te mogą wpływać na decyzje zakupowe klienta, zwiększać lojalność i zaangażowanie konsumentów oraz weryfikować autentyczność produktu.

Shping Coin

Co powinieneś wiedzieć o sprzedaży tokenów Shping?

Trwała już przedsprzedaż Shping Coins, która potrwa od 22 do 31 stycznia. Crowdsale rozpoczęło się 22 lutego i potrwa do 23 marca. Przedsprzedaż obejmowała 40-procentowy bonus Shping Coins, a minimalny zakup tokenów wyniósł 300 000 Shping Coins. Początkowa stawka wynosi 0,01 USD.

Harmonogram sprzedaży tokenów

Ci, którzy uczestniczą w trwającej sprzedaży tokenów, mogą również otrzymywać bonusy, w zależności od ich inwestycji. Dla każdego, kto posiada lub zdobędzie więcej niż 1 milion monet Shping (z wyłączeniem bonusów), przysługuje premia za milion + poziom. Ci dostawcy otrzymają 25-procentową premię, a także Platynowy status na całe życie, pod warunkiem, że ich tokeny zostaną zablokowane na sześć miesięcy po sprzedaży tokenów.

Ci, którzy wpłacą mniej, będą również kwalifikować się do premii, a minimalny wkład w dowolnym momencie to 1000 zakupionych tokenów. Pierwszy dzień wyprzedaży (22 lutego) obejmował 20-procentową premię, która spadła do 15 procent do 1 marca. Następnie premia wzrasta do 10 procent do 8 marca i 5 procent do 15 marca. nie mają żadnego bonusu. Ci dostawcy mogą również uzyskać status Shping Platinum for Life, kupując 100 000 monet do 1 marca, 150 000 do 8 marca, 200 000 do 15 marca lub 250 000 do 23 marca..

Z puli Shping Coin 42 procent zostanie wykorzystane do motywowania użytkowników, a także do zwiększania wydajności i rozwoju platformy. Te 42 procent jest znane jako pula rezerwowa. Istnieje również program Shping Bounty, który nagradza uczestników monetami Shping, stanowiącymi 1 procent całkowitej podaży tokenów wynoszącej 10 miliardów. Pięćdziesiąt procent tokenów jest dystrybuowanych podczas sprzedaży tokenów, dodatkowe 5 procent trafia do doradców, a 2 procent do zespołu Shping.

Dostawcy mają możliwość otrzymania swoich Shping Coins w preferowanym portfelu z tokenami po potwierdzeniu transakcji, ale nie mogą przenieść monet do momentu zakończenia sprzedaży tokenów. Ci, którzy kupują tokeny, mogą również zdecydować się na rozpoczęcie ich używania na platformie. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Chin nie mogą uczestniczyć w sprzedaży tokenów.

Jakich partnerów ma Shping?

Jak wspomniano, aktywni partnerzy Shping pochodzą z całego świata. W Australii są to National Farmer’s Federation i Australian Certified Organic. Ta ostatnia jest największą organiczną jednostką certyfikującą w kraju. W Nowej Zelandii obejmują one rządową firmę AsureQuality. Inni partnerzy to Asia Food Safety Zone w Changchun w Chinach oraz Rosselkhoznadzor, rosyjska służba federalna odpowiedzialna za nadzór weterynaryjny i fitosanitarny. Shping prowadzi obecnie negocjacje z większą liczbą firm i władz na całym świecie.

Wzmacniacz

Współpraca z tymi urzędami certyfikacji jest kluczową częścią Shping, ponieważ umożliwia platformie integrację certyfikowanych danych i wyników testów produktów, dzięki czemu informacje są dostępne dla użytkowników.

Wniosek

Shping powinien spodobać się wszystkim zaangażowanym w branży. Konsumenci docenią nagrody za recenzje i nie tylko, a markom spodoba się możliwość lepszego docierania do klientów, zwiększania zaangażowania i zaufania do swoich produktów. Wykorzystanie Shping Coin będzie kluczowe dla platformy, co powinno usprawnić wszystkie transakcje i nagrody, ułatwiając interakcję wszystkim zaangażowanym podmiotom.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map