TokenSuite: ICO Services & Marketing dla firm Blockchain

Tokensuite

TokenSuite działa w sektorach blockchain i kryptowalut, pomagając startupom w ich ICO i innych strategiach marketingowych. Jak dotąd pomogło to startupom zebrać ponad 120 milionów dolarów za pośrednictwem łańcucha blokowego, dając tym firmom fundusze, których potrzebują, aby ich projekty stały się rzeczywistością. Pomogło również projektom zwiększyć ich wartość o ponad 1000 procent. Pomiędzy tymi dwiema liczbami i długą listą ICO, które pomogło, TokenSuite udowodnił już, że jest w stanie osiągnąć wyniki w branży.

Witryna internetowa TokenSuite

Kto się za TokenSuite?

TokenSuite ma siedzibę w Ankarze w Turcji i ma dedykowany zespół. Ali Omer Horzum jest założycielem, a Gokce Guler jest szefem programów nagród. Onur Ipekesen i Berkay Okay również pracują nad programami nagród. Szefem komunikacji jest Alpago Turan, a szefem sprzedaży Yusuf Kaya. Inni członkowie zespołu sprzedaży to Serkan Ugur i Buse Durmus. Menedżerami społeczności są Cemil Akgun i Mert Aktas. Aby wszystko było lekkie i przyjazne, TokenSuite wymienia nawet dwóch członków psiego zespołu w składzie, Satoshi, „Ochroniarz” i Ether, „Kawową Dziewczynę”.

Drużyna

W jaki sposób TokenSuite pomaga z listą ICO?

TokenSuite oferuje klientom szereg pakietów, z których każdy ma na celu pomóc firmom w jak najlepszym wykorzystaniu ich ICO i przyciągnięciu funduszy. Dostępne są trzy różne pakiety, a także dodatkowe usługi, które dodatkowo poprawiają Twoją widoczność. Pakiet podstawowy zawiera listę ponad 10 najlepszych witryn z listami, takich jak icobench, worldcoinindex, coinschedule, icorating, icoalert, icotracker i ico-list. Będzie również zawierał co najmniej biuletyn na wybranych stronach z ogłoszeniami i dwie recenzje. Ci, którzy chcą otrzymywać więcej reklam od ICO, mogą wybrać pakiet z ponad 15 ofertami i wyróżnionym statusem. Najlepszy pakiet zawiera ponad 20 ofert, trzy recenzje, dwa wyróżnione statusy, dwa biuletyny i baner na wybranej stronie z ogłoszeniami.

Usługi

Dzięki TokenSuite startupy mogą również korzystać ze wszystkich innych opcji reklamowych na różnych stronach z listami. Mogą to być oferty polecane, oferty premium, banery, wywiady, biuletyny, analizy, publikowanie artykułów i nie tylko. Opcje są prawie nieograniczone, a TokenSuite zajmie się wszystkim za Ciebie.

Co jeszcze robi TokenSuite?

Oprócz wymieniania ICO, TokenSuite pomaga w prawie każdym innym aspekcie reklamowania początkowej oferty monet i samego projektu blockchain. Oferuje wybuchy mediów, wybuchy YouTube, zarządzanie społecznością, programy nagród, projektowanie stron internetowych, wybuchy telegramów, zarządzanie mediami społecznościowymi i inne rodzaje reklam.

W jaki sposób pomaga Media Blast?

Dzięki medialnemu wybuchowi TokenSuite ICO mogą rozpowszechniać informacje o swoim projekcie i zwiększać zainteresowanie platformą, dApp lub inną technologią blockchain. Wybuch mediów pośrednio poprawi również rankingi ICO w wyszukiwarkach, zwiększając liczbę stron internetowych, które o tym wspominają. W ramach wybuchu mediów specjaliści z TokenSuite redagują komunikat prasowy. Następnie publikują go w co najmniej 26 serwisach informacyjnych o kryptowalutach i wysyłają do ponad 40 kontaktów, w tym do CoinDesk. Kierują go również do ponad 100 000 obserwujących za pośrednictwem kont na Twitterze.

Media Blast

Atak medialny może obejmować nawet dziesiątki publikacji, wysyłając komunikat prasowy do 500 najlepszych mediów (od Forbes przez TechCrunch do Gizmodo), ponad 40 kontaktów w świecie kryptowalut i łącznie ponad 80 000 dziennikarzy i 4 000 mediów . Im więcej placówek otrzyma informację prasową, tym więcej ludzi dowie się o ICO, zwiększając jego potencjał do pozyskiwania funduszy.

Jak działają programy nagród?

Programy nagród to sprawdzona metoda przyciągania uwagi do ICO poprzez rozpowszechnianie informacji. Oferta TokenSuite dla programu nagród rozpoczyna się od miesięcznych banerów reklamowych na trzech stronach internetowych z kryptowalutami, które co miesiąc docierają do ponad 250 000 osób. Można to skalować w górę, aby sprostać Twojemu budżetowi i rozszerzyć zasięg ICO, aby poprawić składki i podekscytować ludzi.

Co obejmują inne opcje marketingowe?

Przy tak wielu ofertach marketingowych TokenSuite dla ICO, trudno jest zwięźle je wszystkie omówić. Może zarządzać twoją społecznością w Telegramie z trzema osobami, które znają wszystkie szczegóły projektu, dzięki czemu mogą odpowiadać na pytania, oszczędzając czas na pracę nad rzeczywistym projektem.

Emisja w YouTube obejmuje co najmniej recenzję lub wywiad na co najmniej trzech kanałach YouTube skierowanych do odbiorców w języku angielskim, rosyjskim i arabskim. Każdy używany kanał ma od 5 000 do 15 000 subskrybentów, co oznacza, że ​​każdy z filmów ma co najmniej 25 000 subskrybentów i ponad 15 000 wyświetleń. Będzie również rozmowa kwalifikacyjna przez Skype. Inne transmisje na YouTube mogą obejmować więcej wywiadów i więcej kanałów YouTube, w tym te najpopularniejsze, które zapewniają ponad milion wyświetleń.

Z kim współpracował TokenSuite?

TokenSuite wymienia co najmniej 30 poprzednich klientów na swojej stronie internetowej i może podać szczegóły dotyczące konkretnych udanych projektów. Pomogło to Guts Tickets, holenderskiej firmie, która wykorzystuje blockchain do stworzenia uczciwego środowiska biletowego w całym ICO, pomagając zebrać 12 milionów euro.

Współpracował również z Auroradao, zdecentralizowaną platformą finansową, która ma pierwszy DEX w czasie rzeczywistym korzystający z łańcucha blokowego Ethereum, w całym ICO, zbierając 5 milionów USD.

Tylko podczas przedsprzedażowej Darico TokenSuite pomogło zebrać ponad 3 miliony USD. Ogólnie rzecz biorąc, TokenSuite współpracował z szeroką gamą ICO, pokazując znajomość zespołu we wszystkich zastosowaniach technologii blockchain.

Klienci

Wniosek

Ponieważ ICO są wciąż stosunkowo nowe, nadal istnieją bardzo ograniczone możliwości reklamowania tych projektów, pozostawiając większość startupów na samodzielne inwestowanie czasu. Chociaż pojawiają się firmy marketingowe ICO, jest to powolny proces. TokenSuite oferuje alternatywę, wykorzystując doświadczenie zespołu do obsługi marketingu, dzięki czemu możesz skupić się na ICO lub samym projekcie. Dotychczasowe osiągnięcia wskazują, że zespół zna najlepsze metody przyciągania współpracowników do ICO. Ponadto wyniki prawdopodobnie poprawią się, gdy zespół zdobędzie jeszcze większe doświadczenie w tego typu reklamach.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map