Wirtualna rehabilitacja: sprzedaż tokenów dla nowej platformy opieki zdrowotnej Blockchain

Virtual Rehab

Z nazwą tak intrygującą jak Virtual Rehab, to normalna reakcja, aby zapytać, co to właściwie jest i co robi? Czy to symulacja, program czy nowa gra wideo?

W rzeczywistości Virtual Rehab to o wiele więcej niż którakolwiek z tych opcji, ponieważ jest to firma, w której innowacyjne technologie i altruizm łączą się, aby pomóc milionom ludzi w słabszych populacjach uzyskać dostęp do opieki psychiatrycznej. Oferując tego rodzaju pomoc, Virtual Rehab pozwala ludziom żyć dłużej, zdrowiej i szczęśliwiej.

Virtual Rehab

Biorąc pod uwagę całe zainteresowanie mediów kwestiami zdrowia psychicznego, Virtual Rehab to doskonały pomysł, który pojawił się na scenie w idealnym momencie. Na całym świecie 25% populacji cierpi na zaburzenia psychiczne i neurologiczne, a wielu z nich nie ma dostępu do żadnej pomocy medycznej ani profesjonalnej.

Wirtualna rehabilitacja zapewni innowacyjną usługę

Virtual Rehab wypełnia tę pustkę troszcząc się o tych najbardziej bezbronnych i zmartwionych. A ponieważ Virtual Rehab jest dobry, Virtual Rehab może przekraczać granice czasu i przestrzeni, docierając do większej liczby osób niż jakiekolwiek biuro stacjonarne.

Potęga transmisji danych wciąż jest rozumiana, a opieka zdrowotna jest branżą, której nie udało się na żadnym poziomie wykorzystać nowoczesnej gospodarki informacyjnej. Wiele dokumentacji medycznej nadal znajduje się na papierze, a cyfrowe systemy do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej (EHR) są powszechnie znienawidzone zarówno przez lekarzy, jak i innych specjalistów z branży.

Muszą istnieć lepsze pomysły, a Virtual Rehab wydaje się pracować nad realnymi rozwiązaniami zarówno do obsługi danych medycznych w bardziej efektywny sposób, jak i poszerzania zasięgu opieki medycznej.

Jak dokładnie działa Virtual Rehab? Jak firma cyfrowa może naprawdę leczyć chorych? Wykorzystując najnowocześniejszą technologię w czteropunktowym rozwiązaniu, które obejmuje wirtualną rzeczywistość, sztuczną inteligencję, blockchain i tokeny VRH.

Te cztery technologie współpracują ze sobą, aby pomóc w leczeniu bólu, zapobieganiu i rehabilitacji uzależnień oraz poprawie komunikacji w przypadku autyzmu.

  • Wirtualna rzeczywistość  Chociaż zwykle kojarzy się z grami, wirtualna rzeczywistość (VR) nabiera coraz większego znaczenia w innych obszarach, w tym w opiece zdrowotnej. Tworząc wirtualną symulację świata rzeczywistego, można ujawnić pewne zachowania i wyzwalacze i zająć się nimi.
  • Sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja (AI) w Virtual Rehab to już nie tylko science fiction czy fantazyjny film hollywoodzki. W ten sposób pacjenci mogą otrzymać środki i zalecenia dostosowane specjalnie do nich.
  • Blockchain Blockchain jest kluczowym elementem kryptowaluty, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości o naruszeniach danych i włamaniach, cyberbezpieczeństwo jest globalnym priorytetem we współczesnym cyfrowym świecie. Poufność dokumentacji prawnej, biznesowej i medycznej jest koniecznością, a blockchain zapewnia dodatkową warstwę ochrony. Virtual Rehab używa go nie tylko do ochrony prywatności swoich pacjentów, ale także do decentralizacji danych i informacji.
  • Tokeny VHR Tutaj robi się jeszcze ciekawiej!

W jaki sposób tokeny mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów psychicznych i neurologicznych wrażliwych populacji?

Ponieważ token narzędziowy ERC20 umożliwia użytkownikom nabywanie usług i otrzymywanie nagrody za szukanie pomocy za pośrednictwem portalu internetowego. Tak, pacjenci Virtual Rehab nie tylko otrzymują leczenie, którego desperacko potrzebują, ale zostaną nagrodzeni za podjęcie kroków w celu wzmocnienia siebie.

Mówiąc dokładniej, tokeny służą do zamawiania i pobierania programów, zlecania dodatkowej analizy tych programów, motywowania ludzi do korzystania z metody Wirtualnej Rehabilitacji i szukania porady (Proof of Therapy) oraz anonimowego nabywania usług w Centrum Terapii..

Wielkość rynku

Już wkrótce sprzedaż tokenów VHR

Od 2 października 2019 r. Do 12 października odbędzie się publiczna sprzedaż tokenów na Liquid Exchange przez Quoine, aby ludzie mogli podjąć kroki niezbędne do rozpoczęcia procesu leczenia.

Być może niektórzy zapytają, dlaczego powinniśmy pomagać wrażliwym populacjom na całym świecie.

Dlaczego powinniśmy przejmować się ponurymi statystykami dotyczącymi problemów ze zdrowiem psychicznym, statystykami, które w rzeczywistości mogą być ostrożnymi szacunkami?

Zajmowanie się zdrowiem psychicznym, zaburzeniami neurologicznymi i nadużywaniem substancji jest nie tylko cnotliwe i etyczne, ale także niezbędne dla bezpiecznego i skutecznego funkcjonowania społeczeństw..

Zdrowi i szczęśliwi ludzie wnoszą większy wkład w swoje społeczności, czyniąc je bardziej produktywnymi, dochodowymi i przyjemniejszymi miejscami do życia i pracy.

Siła Blockchain wykracza poza pieniądze

Biorąc pod uwagę aktualny stan społeczno-ekonomiczny i geopolityczny świata, sam stres wpływa na każdego obywatela, który opracował jakiś mechanizm radzenia sobie.

Czasami te mechanizmy radzenia sobie nie są najlepsze, a ludzie zwracają się ku uzależnieniom, nieobliczalnym zachowaniom, depresji i samobójstwom. Jednak pomimo wszystkich naszych powierzchownych różnic świat jest naprawdę systemem symbiotycznym, a zatem cierpienie jest rzeczywiście uniwersalne, a konsekwencje odczuwalne wszędzie.

Chociaż walka z tymi szeroko zakrojonymi problemami może wydawać się syzyfowa, Virtual Rehab nie tylko zidentyfikowała i potwierdziła problemy, ale starannie opracowała szczegółowe środki, za pomocą których można je rozwiązać, oferując pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują..

Wirtualna odwyk tworzy nowe opcje

Łącząc technologię z chęcią pomocy, Virtual Rehab dosłownie wyszedł poza przysłowiowe pudełko, prezentując usługę cyfrową, która obejmuje innowacyjną kryptowalutę i konwencjonalne doradztwo psychologiczne, przekraczając ograniczenia geograficzne i kłopoty administracyjne.

Wyjątkowe podejście Virtual Rehab, łatwo dostępne i łatwe w użyciu, zapewnia bezpieczeństwo i prywatność, i może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla ponad jednej czwartej populacji świata.

Ponadto Virtual Rehab pokazuje, jak blockchain może być integralną częścią poprawy zarówno jakości, jak i dostępności opieki dla populacji, które nigdy nie byłyby w stanie uzyskać dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej ze względu na położenie geograficzne, pozycję ekonomiczną lub jedno i drugie.

funkcje

Opieka bez granic lub granic ekonomicznych

Opieka zdrowotna w rozwiniętym świecie stała się droga i bardzo trudna do eksportu na wschodzące rynki, które prawdopodobnie najbardziej potrzebują dostępu do innowacji w opiece zdrowotnej. Jednocześnie dostęp do opieki zdrowotnej w miejscach takich jak USA jest rozwarstwiony i oparty na sytuacji ekonomicznej.

ZA szokujący raport naukowców opublikowany na początku tego roku wykazał, że ponad 60% bankructw w USA ma związek z problemami medycznymi. Chociaż nie wszystkie problemy medyczne, które prowadzą do trudności finansowych, zostaną rozwiązane za pomocą platformy pilotażowej Virtual Rehab, może to być model zapewniania opieki najsłabszym z nas.

Ponieważ system opieki zdrowotnej staje się mniej przystępny cenowo, będzie coraz więcej wezwań do podjęcia działań. Niewiele jest dobrych rozwiązań, które można zastosować w obecnym systemie bez poważnych zakłóceń w jego organizacji, a także niewielu jest innowatorów w przestrzeni, która ma kluczowe znaczenie dla dobra publicznego.

Wirtualna rehabilitacja jest liderem

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Virtual Rehab pomaga globalnej publiczności, spójrz na ten obszerny wywiad. Dyrektor generalny i założyciel Virtual Rehab, dr Raji Wahidy, rozmawia z NASDAQ o wielu wyzwaniach, przed którymi stoimy, oraz o tym, jak jego firma może coś zmienić.

Nadszedł czas, aby globalna populacja miała łatwiejszy dostęp do podstawowej opieki medycznej, w tym specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym. Podczas gdy standardowe formy rehabilitacji mogą nie być opłacalne dla wszystkich, Virtual Rehab może zmienić sposób, w jaki ludzie dochodzą do siebie po traumie.

Blockchain jest integralnym rozwiązaniem wielu problemów, z którymi się borykamy, a jak pokazał Virtual Rehab, jego użyteczność sięga daleko poza sektor bankowy. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Virtual Rehab rozwinie swoje systemy opieki w nadchodzących latach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map