ZenSports: zdecentralizowany rynek zakładów sportowych peer to peer

Zensports

ZenSports to rynek peer-to-peer, zbudowany w oparciu o protokół ICON, który pozwala każdemu na całym świecie akceptować lub tworzyć zakłady sportowe. Nie ma potrzeby korzystania ze scentralizowanego księgowego, ponieważ wszystko jest obsługiwane za pośrednictwem platformy przy użyciu inteligentnych kontraktów.

Zensports

Dzięki ZenSports możesz tworzyć zakłady z wybranymi warunkami i czekać, aż inni je zaakceptują. Dzięki wykorzystaniu ZenSports każdy może „zostać bukmacherem” bez konieczności zdobywania licencji na gry.

ZenSports to zdecentralizowana platforma wykorzystująca inteligentne kontrakty. Jest zbudowany na protokole ICON, który pozwala na system bez zaufania. Rynek rozstrzyga wszelkie spory, które wynikną oprócz wyników zakładów.

Ekonomia tokenów ZenSports wykorzystuje token SPORT, który usprawnia nagrody, kary, płatności, zakłady i procesy finansowania.

Jak działa ZenSports?

Jeśli chcesz postawić zakład sportowy na własnych warunkach, możesz utworzyć zakład z tymi określonymi warunkami i poczekać, aż ktoś inny go zaakceptuje. Ze względu na rozmiar platformy istnieje duża szansa, że ​​Twój zakład zostanie przyjęty, pod warunkiem, że ma rozsądne warunki, a szanse będą rosnąć wraz ze wzrostem platformy. Alternatywnie możesz przejrzeć istniejące zakłady utworzone przez innych użytkowników ZenSports. Jeśli zobaczysz taki, który Ci się podoba, kliknij kilka przycisków, aby zaakceptować warunki. Ze względu na wyjątkowość rynku i różnorodne zainteresowania użytkowników, ZenSports umożliwia znalezienie zakładów, których nigdy nie znajdziesz w tradycyjnym bukmacherze.

Twórcą zakładu jest osoba, która przedstawi wyniki tego zakładu. Przyjmujący mogą kwestionować wyniki, jeśli producent nie był uczciwy lub jeśli doszło do sporu. Następnie rynek głosuje nad spornymi wynikami, a tokenowa ekonomia zachęca każdą stronę do uczciwego i dobrej wiary.

Co to jest żeton SPORT?

SPORT jest symbolem ZenSports. Ten token ma własną ekonomię i służy do szeregu funkcji, w tym do finansowania kont, zawierania zakładów, dokonywania płatności, płacenia kar i zdobywania nagród. Rynek redystrybuuje opłaty za zakłady w zależności od procentu tokenów SPORT. Dzięki temu możliwe jest zarabianie pasywnego dochodu każdego miesiąca tylko dzięki posiadaniu tokena SPORT.

Przydział tokenów obejmuje 1 procent tokenów przekazanych do każdej pierwszej transzy rundy wstępnej i drugiej transzy. Ponadto 50 procent przypada na sprzedaż ICO, a 17 procent na założycieli, doradców, akcjonariuszy i pracowników. Kolejne 4 procent tokenów jest dystrybuowane do marketingu ICO, takiego jak nagrody i zrzuty lotnicze, a ostatnie 27 procent jest przechowywane w rezerwie.

Co powinieneś wiedzieć o sprzedaży tokenów?

Przedsprzedaż tokenów SPORT potrwa do 30 listopada 2018 r., A sprzedaż publiczna potrwa od 1 grudnia 2018 r. Do 5 stycznia 2019 r. Zakres cen tokenów wynosi od 0,0024 do 0,006 USD, w zależności od czasu wyprzedaży. Minimalna inwestycja wynosi 25 USD, a maksymalna 8 milionów USD, aż do limitu twardego, który wynosi 12 milionów USD.

W pierwszej transzy, od 1 do 9 grudnia, obowiązuje premia w wysokości 60% przy cenach SPORT wynoszących 0,0024 USD. W transzy 2, od 10 do 18 grudnia, obowiązuje 33-procentowy bonus, co prowadzi do ceny 0,004 USD za SPORT. Transza 3 trwa od 19 do 27 grudnia z 17 procentową premią za cenę 0,005 USD za SPORT. Wreszcie nie ma premii w transzy 4, która trwa od 28 grudnia do 5 stycznia, a cena 0,006 USD za SPORT.

Sprzedaż tokenów ZenSports

Pasywny dochód

Jak wspomniano, możesz zarobić pasywny dochód po prostu trzymając tokeny. Ponieważ ZenSports jest scentralizowanym rynkiem, 100 procent opłat za zakłady pobierane przez platformę jest zwracane posiadaczom tokenów. Opłaty te są uiszczane na podstawie całkowitego odsetka posiadanych tokenów SPORT z płatnościami raz w miesiącu.

Jak zarządzasz swoimi funduszami ZenSports?

Na koncie ZenSports znajduje się jedna lokalizacja do zarządzania środkami i transakcjami. Za pośrednictwem swojego konta możesz łatwo przesłać tokeny SPORT lub ICX w ciągu kilku minut. Możesz dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej lub przelewu ACH, które są również oferowane do wypłat fiat. ZenSports gwarantuje, że przeglądanie i uzyskiwanie dostępu do funduszy jest szybkie, proste i bezpieczne.

Jakich urządzeń można używać z ZenSports?

Aby ZenSports był bardziej dostępny dla szeregu użytkowników, jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i Apple, odpowiednio w sklepie Google Play i App Store. Fakt, że ZenSports ma już funkcjonalny produkt, stawia projekt w ostrym kontraście z konkurentami, ponieważ większość projektów blockchain i kryptowalut ma tylko pomysł, prawdopodobnie z bardzo niewielkim rozwojem.

Aplikacja ZenSports

Chociaż produkt ZenSports jest już w pełni funkcjonalny i dostępny zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i Apple, zespół nadal pracuje nad zwiększeniem dostępności w wielu jurysdykcjach. W tej chwili możesz korzystać z platformy bukmacherskiej tylko poza Kanadą, Stanami Zjednoczonymi i Europą. ZenSports pracuje nad uzyskaniem licencji dla tych jurysdykcji, więc powinieneś spodziewać się rozszerzonej dostępności w przyszłości.

Jak wygląda mapa drogowa ZenSports?

Jak wspomniano, ZenSports ma już funkcjonalne platformy dla urządzeń Apple i Android. W związku z tym znaczna część mapy drogowej została już ukończona. We wrześniu 2018 roku ZenSports uruchomił wersję fiat swojej platformy zakładów sportowych. W IV kwartale 2018 roku ZenSports stworzył token SPORT, a także inteligentne kontrakty dla ICO. Zajmuje się PR i marketingiem dla ICO oraz prowadzi ICO, które potrwa do pierwszego kwartału 2019 roku.

Mapa drogowa

I kwartał 2019 roku będzie również obejmował integrację SPORT i inteligentnych kontraktów z platformą. W międzyczasie w drugim kwartale nastąpi odświeżenie projektu pod kątem wrażeń użytkownika i interfejsu.

Wniosek

ZenSports to rynek peer-to-peer do zakładów sportowych, w którym użytkownicy mogą wybrać istniejący zakład, aby zaakceptować lub stworzyć własny, który mogą następnie zaakceptować inni członkowie społeczności. Rynek jest zdecentralizowany, a posiadacze tokenów SPORT uzyskują pasywny dochód w postaci procentu opłat za zakłady.

Trwa sprzedaż tokenów ZenSports w toku.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map