Zwoop ICO: Korzystanie ze sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i łańcucha bloków w celu poprawy zakupów online

Zwoop

Zwoop ma na celu poprawę codziennego korzystania z handlu elektronicznego przy pomocy sztucznej inteligencji i technologii kryptograficznych. Zwoop jest oparty na uczeniu maszynowym, sztucznej inteligencji i łańcuchu bloków i ma nadzieję rozwiązać typowe problemy, z którymi borykają się kupujący online.

Zwoop

Zwoop bezpośrednio zajmuje się niektórymi problemami, które są najbardziej frustrujące dla osób dokonujących zakupów online. Zaledwie kilka konkretnych problemów, które platforma ma rozwiązać, to strata czasu, problemy ze znalezieniem określonego produktu, ograniczenie wyboru, produkty niedostępne, nieoczekiwane opłaty i powolne procesy kasowe. Dzięki Zwoop użytkownicy mogą znaleźć dowolny produkt w najlepszej cenie, sprawdzić jednym kliknięciem, kontrolować swoje dane osobowe i potwierdzić dostępność konkretnego produktu, w tym rozmiar i kolor.

Funkcje Zwoop

Aby pomóc mu działać na skalę masowego rynku, Zwoop oferuje symboliczny system ekonomiczny, który jest przemyślany i funkcjonalny. Równoważy kupno i sprzedaż tokenów i tworzy zaufany rynek z drugiej ręki oparty na tokenach. Zwoop pozwala na użycie tokenów na dowolnym produkcie od dowolnego sprzedawcy i wykorzystuje motywowaną rozproszoną pulę indeksowania. Kupujący otrzymują nagrody za korzystanie z Zwoop, a także za udostępnianie swoich danych. Reklamodawcy i marketerzy mogą używać tokenów, aby uzyskać dostęp do zakupów grupowych, danych i reklam.

Funkcje Zwoop

Zwoop ma kilka głównych funkcji, w tym interpretację, wyszukiwanie, kupowanie i kontrolowanie. Jeśli chodzi o kontrolę, Zwoop wykorzystuje blockchain, aby umożliwić konsumentom kontrolę nad własnymi danymi. Kupujący mogą zdecydować, w jaki sposób będą wykorzystywać swoje dane, a następnie otrzymywać nagrody, jeśli zdecydują się udostępnić te dane.

Zdolności interpretacyjne Zwoopa wykorzystują rozproszoną sieć z robotami indeksującymi i sztuczną inteligencją. Dzięki tym technologiom Zwoop analizuje witryny detaliczne na całym świecie i może rozpoznać wymienione tam produkty, nawet jeśli detaliści opisują je inaczej. Na podstawie tych informacji Zwoop znajdzie najlepsze oferty, jakie możesz uzyskać online.

Zwoop ma mechanizm wyszukiwania, który jest znacznie dokładniejszy niż typowa wyszukiwarka. Działa również bez uprzedzeń, takich jak wpływ umów partnerskich, SEO i reklamy, które otrzymujesz, gdy używasz wyszukiwarki do znalezienia produktu. Wyszukiwarka Zwoop została zaprojektowana tak, aby po prostu wyświetlać produkty spełniające dokładne wymagania kupującego, w tym styl, rozmiar, opcje dostawy i dostępność. W ten sposób nie ma rozczarowania w znalezieniu idealnego przedmiotu tylko po to, aby odkryć, że jest on niedostępny.

Wreszcie, Zwoop automatycznie dokonuje rejestracji i płatności. Użytkownicy mogą skorzystać z szybkiej płatności jednym kliknięciem u dowolnego sprzedawcy. Kupujący mogą wybrać płatność za pomocą dowolnej głównej kryptowaluty, w tym tokenów ZWP, lub za pomocą swoich kart kredytowych lub debetowych. Ta funkcjonalność umożliwia kupującym wykorzystanie ich kryptowaluty do głównych zakupów detalicznych.

Funkcje Zwoop

Technologia Zwoop

Aby zapewnić wszechstronną i użyteczną platformę, Zwoop korzysta z wielu technologii, w tym z puli indeksującej. Jest to otwarta i rozproszona sieć złożona z robotów indeksujących witryny handlu elektronicznego. Celem jest zwiększenie ogólnej przepustowości pobierania. Ci, którzy uruchamiają oprogramowanie do indeksowania, otrzymują nagrody za pośrednictwem tokena Zwoop.

Interpreter produktu może rozpoznawać i łączyć produkty różnych sprzedawców, nawet jeśli opisy są różne. Może to zrobić nawet z produktami opisanymi w różnych językach i łączyć informacje z wielu źródeł w celu uzyskania pełnego opisu produktu.

Najlepszy mechanizm cenowy i dostawczy określa najlepszą cenę dla każdego kupującego na podstawie preferencji i potrzeb. Ten silnik uwzględnia nawet takie rzeczy, jak opłaty za wysyłkę, lokalizację i podatki. Ten sam silnik weryfikuje dostępność produktów w czasie rzeczywistym.

Klasyfikator stron analizuje różne witryny e-commerce, aby znaleźć najważniejsze informacje o produktach, takie jak ich opis i cena. Może również klasyfikować strony produktów, aby zrozumieć kategorię każdego produktu. Na podstawie tej kategorii klasyfikator wyodrębnia szczegółowe informacje o produkcie.

Wyszukiwarka jest niezwykle przydatna dla kupujących, rozumiejąc semantycznie zapytania użytkowników, aby znaleźć dokładnie te produkty, których szukają. Silnik łączy zapytania ze znajomością produktów i użytkownika. Może również dopasowywać obrazy i produkty, a także współdzielone adresy URL z produktami w celu integracji z przeglądarkami i stronami trzecimi.

Wreszcie mechanizm zachowań użytkowników definiuje inteligentne profile użytkowników dla każdego kupującego. Uzupełnia informacje wprowadzane przez użytkowników podczas każdego wyszukiwania w oparciu o informacje, które kupujący podali wcześniej lub ich zachowanie w przeszłości.

Zwoop Token

Użytkownicy mogą otrzymywać tokeny w zamian za towary na rynku wtórnym C2C ​​w Zwoop. Reklamodawcy i sprzedawcy będą używać tokenów do płacenia za zakupy grupowe, dane i reklamy, a także do nagradzania kupujących. Ci, którzy korzystają z interfejsu API innej firmy, płacą za to użycie. Zwoop LTD uzupełni skarb państwa. Zwoop LTD uzupełni skarb państwa.

Górnicy mogą postawić żetony, aby rozpocząć wydobycie. Sprzedawcy mogą obstawiać tokeny, aby uzyskać dostęp do usług priorytetowych, w tym pierwszeństwa w cenniku. Użytkownicy API stron trzecich mogą również stawiać tokeny, aby uzyskać dostęp do API. Górnicy i kupujący mogą sprzedawać swoje tokeny ZWP na giełdzie lub pośrednio, aby kupić produkty od sprzedawców, którzy nie akceptują ZWP bezpośrednio.

Sposoby otrzymywania tokenów ZWP są rozległe, w tym otrzymywanie tokenów przez Zwoop LTD do płatności za usługi i dane. Ci, którzy sprzedają przedmioty na rynku wtórnym, mogą otrzymać zapłatę w ZWP, a użytkownicy mogą otrzymać tokeny jako nagrody lojalnościowe, w tym od reklamodawców. Sprzedawcy mogą zaakceptować tokeny ZWP jako płatności, podobnie jak osoby trzecie, które uczestniczą w otwartej platformie API.

Sprzedaż żetonów Zwoop

ICO Zwoop już wkrótce, a obecnie rejestrujesz się na białej liście za pośrednictwem strony internetowej. Z tokenów 30 procent przeznacza się na sprzedaż tokenów. Następnie 25 procent przejdzie do puli indeksowania, a 16 procent przejdzie do pozyskiwania użytkowników i rynku. Jest wtedy 10 procent dla założycieli i kolejne 10 procent dla zespołu, obaj z 12-miesięcznym okresem blokady. Partnerstwa otrzymują 6 procent tokenów, a zespół doradczy otrzymuje ostatnie 3 procent.

Sprzedaż tokenów

Zwoop ma również jasność co do tego, w jaki sposób wykorzysta zebrane środki. Większość, 40 procent, trafi do globalnej premiery platformy. Następnie 37 procent zostanie przeznaczone na rozwój, 12 procent na zasoby, 8 procent na kwestie prawne, a 3 procent na cele doradcze i konsultingowe..

Wniosek

Zwoop dostarcza aplikację blockchain dla świata e-commerce. Jej technologie pozwalają kupującym znaleźć najlepszą cenę danego produktu w dowolnym miejscu w sieci. Zwoop ma również w pełni funkcjonalną ekonomię tokenów, aby zachęcić do uczestnictwa.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map