DEXFIN Exchange uruchomił wyjątkową przedsprzedaż IEO fotorealistycznej rzeczywistości wirtualnej VICTORIA VR

18 grudnia 2020r, DEXFIN EXCHANGE rozpoczęli pierwszą rundę swojej wyjątkowej przedsprzedażnej VR IEO. Ten krok otworzy drzwi dla najbardziej ekscytującej platformy wirtualnej rzeczywistości 2021 roku – Victoria VR.

Uwaga: to jest informacja prasowa

VICTORIA VR (Virtual Reality) jest pomyślana jako całkowicie unikalna platforma, która łączy wszystkie platformy rzeczywistości wirtualnej. VICTORIA VR wprowadza prawdziwą wirtualną rewolucję dzięki fotorealistycznej grafice i innowacyjnemu podejściu. Zapewnia użytkownikom zdecentralizowany fotorealistyczny wirtualny świat, który w pełni wykorzystuje niesamowite możliwości blockchain, ze wszystkimi korzyściami, które z niego płyną.

Token VICTORIA VR jest obecnie dostępny w przedsprzedaży jako IEO na Wymiana DEXFIN. DEXFIN to rewolucyjna firma FinTech, która zapewnia najwyższej jakości europejską giełdę kryptowalut. Pełne szczegóły można znaleźć na VICTORIA VR strona internetowa, z której można również pobrać plik Biała księga VICTORIA VR.

Oprócz oszałamiającej wirtualnej grafiki, decentralizacji i blockchain, VICTORIA VR oferuje również pasywny dochód w wysokości 20% rocznie z obstawiania. Inne korzyści są wymienione w poniższym przeglądzie.

Wirtualna rzeczywistość VICTORIA VR to pierwszy fotorealistyczny świat bez ograniczeń

Rynek rzeczywistości wirtualnej kwitnie i do 2024 r. Może przekroczyć 70 miliardów dolarów. Rzeczywistość wirtualna stwarza zupełnie nowe możliwości dla jej użytkowników. Żyjemy w niesamowitym świecie, który nieustannie się rozwija i każdego dnia staje się coraz szybszy dzięki coraz nowszym i bardziej innowacyjnym technologiom. Jednak jesteśmy ograniczeni. Ograniczają nas prawa fizyki, nasze ludzkie ciało i czas. Jednak wirtualna rzeczywistość oferuje świat, w którym nie ma takich ograniczeń. Wyobraź sobie świat, w którym:

  • Nie musisz codziennie podróżować przez godzinę, aby dotrzeć do szkoły lub pracy.
  • Nie musisz latać po całym kontynencie na spotkanie osobiste lub biznesowe.
  • Możesz cieszyć się koncertem, przedstawieniem teatralnym lub wystawą razem z milionami ludzi ze wszystkich zakątków świata.
  • Możesz łatwo odwiedzić dowolne miejsce i być kimkolwiek.
  • Nikt nie może dyktować godzin otwarcia Twojej firmy, nikt nie może zamknąć Twojej firmy, nikt nie może Ci niczego odebrać i nie ma blokady.
  • Nie możesz zarazić się chorobą, nie możesz zostać zraniony i nie możesz umrzeć.

Wraz z dzisiejszymi globalnymi problemami i stale rosnącym światem technologii, krajobraz tego, jak komunikujemy się i działamy jako społeczeństwo, na zawsze się zmienił. Dzięki tym zmianom firmy i ludzie mogą wykorzystać te chwile w efektywny i zyskowny sposób. VICTORIA VR nie tylko pomaga osobom fizycznym łączyć się z całego świata, ale także wykorzystuje innowacyjną technologię blockchain, aby poszerzyć wykorzystanie i poczucie tego, co uważamy za walutę.

VICTORIA VR: zdecentralizowany świat wykorzystujący Blockchain

VICTORIA VR to wirtualny świat Massive Multiplayer Online (MMO) z fotorealistyczną grafiką zbudowaną w oparciu o blockchain. Użytkownicy mogą wydobywać kryptowalutę VR poprzez swoją aktywność w wirtualnej rzeczywistości VICTORIA VR. Mogą handlować ziemiami i budować projekty i aplikacje połączone z Internetem, nabywać i tworzyć unikalne zasoby, odkrywać świat pełen treści tworzonych przez użytkowników, wykonywać trudne zadania i grać w gry..

Wszystkie zasoby są rejestrowane tutaj w publicznym łańcuchu bloków. Świat VR jest w całości własnością użytkowników i społeczności, która również tworzy reguły dla całej społeczności, ponieważ świat VICTORIA VR to DAO (Decentralized Autonomous Organization).

Dzięki VICTORIA VR możesz urzeczywistnić swoje najskrytsze życzenia i doświadczyć największych pragnień swojego życia. Tutaj możesz podzielić się wszystkim ze wszystkimi. Zawsze masz nieograniczone możliwości – podczas pracy, tworzenia, odkrywania, handlu i grania.

VICTORIA VR wykorzystuje sprawdzony silnik Unreal Engine do tworzenia gier. W obecnej ekstremalnej sytuacji na świecie (blokada, kryzys gospodarczy 2020, COVID-19) fotorealistyczna rzeczywistość wirtualna staje się poszukiwanym rozwiązaniem zarówno przez firmy, graczy, jak i zwykłych użytkowników..

Cały świat VICTORIA VR jest zaprojektowany zgodnie z Feng Shui.

Kryptowaluta VICTORIA VR – sterownik wirtualnego świata

VICTORIA VR (VR) to token ERC-20 i jest główną walutą VICTORIA VR. Token służy również jako nagroda dla aktywnych użytkowników i tych, którzy używają obstawiania. Całkowita podaż VR jest ustalona na 168 miliardów. W tej chwili 78B VR jest dostępne w przedsprzedaży jako IEO (pierwsza oferta wymiany). Niesprzedane tokeny służą jako nagrody dla przyszłych użytkowników.

  • Przedsprzedaż za 0,00000006 BTC (15.12.2020 – 31.01.2021).
  • Przedsprzedaż za 0,00000009 BTC (01.02.2021 – 28.02.2021).
  • Przedsprzedaż za 0,00000012 BTC (29.02.2021 – 16.03.2021).
  • Notowanie na Wymiana DEXFIN i inne giełdy (18.03.2021).

Obstawianie 20% RRSO i handel w wirtualnej rzeczywistości

Staking jest podobny do trzymania pieniędzy na lokacie terminowej, ale z dużo wyższą aprecjacją. Po prostu trzymaj swoje aktywa kryptograficzne w Wymiana DEXFIN, stworzenie ciekawego źródła dochodu pasywnego. Dzięki tokenowi VR otrzymujesz 20% rocznie od obstawiania.

Dzięki VICTORIA VR możesz także odkrywać nowe sposoby handlu w wirtualnym świecie i nowe możliwości biznesowe. Handlując w wirtualnej rzeczywistości, użytkownicy mogą zobaczyć i monitorować jednocześnie wszystkie niezbędne informacje – sieci społecznościowe, ceny popularnych kryptowalut, wykresy, wskaźniki i nie tylko.

VICTORIA VR: z siedzibą w Crypto Hub of Europe

VICTORIA VR ma swoją siedzibę w Pradze w Czechach, gdzie powstało kilka udanych gier i jest domem dla kilku znaczących wynalazków w dziedzinie kryptowalut. Niektóre przykłady obejmują pierwszą pulę wydobywczą (SlushPool), która rozpoczęła się w Czechach w 2010 roku, oraz światowej sławy portfel sprzętowy Trezor. Czechy należą do jednego z najbardziej przyjaznych kryptowalutom krajów w Europie.

Dzięki fotorealistycznej grafice i innowacyjnemu podejściu VICTORIA VR wprowadza prawdziwą wirtualną rewolucję! Świat VICTORIA VR jest tworzony i stanowi własność jego użytkowników i ma na celu nieustanne motywowanie użytkowników do aktywności i algorytmicznego tworzenia questów, a tym samym do życia bez jego twórców. Można tu pozyskiwać i tworzyć unikalne aktywa, które ze względu na swoją użyteczność będą poszukiwane zarówno przez firmy, przedsiębiorstwa, jak i użytkowników indywidualnych. Przekonaj się, co masz do dyspozycji w VICTORIA VR.

Jeśli ciekawi Cię więcej informacji na temat VICTORIA VR i usług, które będą świadczone w przyszłości, śledź je w mediach społecznościowych:

Jeśli interesuje Cię więcej informacji o VICTORIA VR lub DEXFIN EXCHANGE oraz o tym, jakie usługi będą świadczone w przyszłości, śledź je w mediach społecznościowych:

VICTORIA VR:

DEXFIN:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map