Przewodnik dla początkujących: Jak kopać Digibyte (DGB)

Jak kopać Digibyte

DigiByte (DGB) to szybko rozwijający się globalny łańcuch bloków dla bezpieczeństwa i zdecentralizowanych płatności używany w 82 krajach. DigiByte ma wiele funkcji, w tym błyskawiczne transakcje z minimalnymi lub nieistniejącymi opłatami. Wysyłasz i odbierasz DigiBytes na lub z dowolnego adresu DigiByte na świecie w ciągu kilku sekund bez konieczności rejestracji lub ukrywania opłat. DigiByte pozwala również zabezpieczyć dane, dokumenty i umowy w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

Digibyte to bardzo szybki kryptowalut, który jest obecnie tanią i łatwą do wydobycia walutą. Dowiemy się, jak wydobywać Digibyte w systemie Windows 10, używając GPU na karcie graficznej Nvidia lub karcie graficznej AMD.

Dołącz do basenu górniczego

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest dołączenie do „puli wydobywczej”. Istnieje kilka „basenów górniczych”, które działają bez problemów. Dwa doskonałe baseny wydobywcze dla Digibyte to https://dgb.miningfield.com/ i https://dgb-groestl.theblocksfactory.com/.

Przed rejestracją warto mieć cyfrowy portfel Digibyte (poprosi Cię o adres portfela). Jeśli go nie masz, możesz pobierz tutaj z oficjalnej strony internetowej. Jeśli masz konto na giełdzie, takiej jak Bittrex, możesz tam również założyć portfel i wydobywać go bezpośrednio do niego.

Aby wydobywać w niektórych pulach, musisz zoptymalizować górników za pomocą Myriad-Groestl, który jest algorytmem DGB:

  • AMD – http://theblocksfactory.com/sgminer-5-0-1-windows-gr.zip
  • Nvidia – http://theblocksfactory.com/ccminer-1.2-myr-gr.zip

Utwórz pracownika

Będziemy używać Miningfield w tym samouczku. Po założeniu konta i zalogowaniu się, w rozwijanym menu znajdziesz „Moje konto”, a następnie musisz przejść do „Moi pracownicy”, aby utworzyć pracownika.

Na ekranie zostanie wyświetlone okno z tytułem „Dodaj nowego pracownika”. Wprowadź żądaną nazwę użytkownika i hasło w polach tekstowych i naciśnij przycisk „Dodaj nowego pracownika”.

Pobierz oprogramowanie górnicze

Następnym krokiem jest pobranie górnika, CCMiner jest najlepszy dla kart Nvidia i Claymore dla kart AMD.

  • CCMiner dla NVidia
  • Claymore Miner dla AMD

Po utworzeniu archiwum rozpakuj go do folderu na komputerze.

Utwórz plik .bat

Na tym etapie sprawy stają się trochę trudne. Teraz musisz utworzyć plik konfiguracyjny CCMiner, który jest zapisywany z rozszerzeniem .bat.

Utwórz plik tekstowy w notatniku i wprowadź następujące informacje:

ccminer-x64 –algo = skein -o stratum + tcp: //eu.miningfield.com: 3398 -u nazwaużytkownika.worker -p twoje hasło

Stworzyć . bat, po prostu otwórz notatnik i zapisz plik w tym samym folderze, co oprogramowanie do wydobywania, z rozszerzeniem .bat (zmień „zapisz jako typ” z tekst na Wszystkie pliki). Zapisz plik, uzupełnimy informacje w następnej sekcji.

Zapisz plik bat

Następnie zmień adres URL na dowolny z tych, które pojawiają się w dgb.miningfield.com. Przykład: „url”: „stratum + tcp: //us.miningfield.com: 3397”

Na koniec zmienimy wiersz „użytkownik” i „przepustka”. „Użytkownik” to nazwa użytkownika konta dbg.miningfield.com (w kroku 1) oraz nazwa pracownika, którego utworzyłeś (w kroku 2)

Przykład: nazwaużytkownika.pracownik

„Nazwa użytkownika” to nazwa użytkownika konta w Miningfield, a „pracownik” to nazwa pracownika, którą utworzyłeś wcześniej.

„Przepustka” jest kluczem do Twojego pracownika Przykład:

„Url”: „stratum + tcp: //us.miningfield.com: 3397”,

„Użytkownik”: „nazwaużytkownika.pracownik”,

„Pass”: „moje hasło”

Rozpocznij wydobycie

Uruchom utworzony plik .bat, który uruchomi aplikację CCminer, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, pojawi się MH / S i bloki.

Jedną z najlepszych rzeczy w wydobywaniu Digibyte jest to, że możesz nadal korzystać z komputera podczas pracy koparki, ponieważ nie spowalnia (opóźnia) maszyny, co oznacza, że ​​możesz dalej pracować nad nią w innych programach.

Możesz także wydobywać z puli https://dgb.miningfield.com/ z procesorem, ale niektórzy ludzie nie uważają, że jest to opłacalne. Jest to kwestia próby skonfigurowania zgodnie z charakterystyką twojego procesora i spojrzenia na pojemność hash / s, które możesz uzyskać.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map