Założona 8 lat temu – Velmie zyskał reputację czołowego dostawcy technologii finansowych, specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań portfeli fiat i kryptowalut dla firm FinTech. Ma mnóstwo opcji – i doskonałe wyniki w branży.

Velmie z powodzeniem opracował i wprowadził na rynek różne produkty dla przedsiębiorstw i instytucji finansowych, w tym rozwiązania typu back-end, aplikacje desktopowe i mobilne.

Velmie tworzy skalowalne rozwiązania płatnicze

W ciągu ostatnich kilku lat Velmie rozszerzyła swoją działalność na całym świecie. Działa na największych rynkach – a także w regionach wschodzących, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Velmie wyróżnia się na tle innych dostawców portfeli, dostarczając bardziej profesjonalne rozwiązania technologii bankowej dla wyspecjalizowanych instytucji finansowych. Platforma oferuje również narzędzia, takie jak księgowość podwójnego zapisu, zasada czterech oczu i zapis ścieżki audytu.

Te funkcje są wspierane przez najnowocześniejsze technologie, takie jak Go i Flutter, które wykorzystują zaawansowaną konteneryzację i mikrousługi.

Velmie: rozwiązanie portfela mobilnego White-LabelVelmie: rozwiązanie portfela mobilnego White-Label

Zalety mikrousług

Architektura mikrousług umożliwia firmie Velmie wdrażanie technologii rozproszonych w celu przezwyciężenia słabości tradycyjnego projektowania monolitycznego, umożliwiając elastyczny wybór opcji najbardziej dostosowanej do konkretnych problemów.

Ten rodzaj architektury daje firmie Velmie doskonałą zdolność do poprawy skalowalności i niezawodności swojej platformy – oraz innych aplikacji, które wykorzystują ją jako podstawę.

Firma pokazała, że ​​jest w stanie zaprojektować i dostarczyć kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które łączą wszystkich w ekosystemie. Velmie to dobry wybór dla firm z branży FinTech, które chcą zawęzić obawy dotyczące rozwiązań płatniczych i skupić się bardziej na biznesie.

Platforma Velmie może zintegrować system klienta z bankami i podmiotami obsługującymi płatności, umożliwiając im tworzenie dostosowań dzięki wsparciu entuzjastycznego i oddanego zespołu klienta.

Wspaniały rekord

Po 8 latach obecności na rynku Velmie wywarł pozytywny wpływ na portfele i przestrzeń płatności.

Został nazwany przez Clutch jako Top Blockchain Agency niejednokrotnie. Velmie współpracował z kilkoma międzynarodowymi markami, na przykład byli jednymi z pierwszych użytkowników platformy Hyperledger Fabric do budowy ogólnokrajowych rozwiązań do płatności tokenizowanych na rynkach wschodzących.

To partnerstwo stanowiło przełom w integracji między rozwiązaniem do płatności mobilnych typu white label i ekosystemem Hyperledger, który zapewnia bezpieczeństwo, identyfikowalność i inne zaawansowane funkcje w całej sieci..

Podstawowe cechy produktu

Velmie jest zaangażowana w tworzenie pakietu rozwiązań integracyjnych, aby zadowolić każdego klienta i partnera. Stworzyła solidną platformę i może współpracować z firmami w celu urzeczywistnienia odpowiedniego rodzaju płatności lub platformy portfela.

Mocne strony Velmie wynikają z głębokiej znajomości branży, a także znajomości jej klientów, co umożliwia jej rozwój i ciągłe ulepszanie swoich produktów i funkcji.

Przyjrzyjmy się niektórym podstawowym funkcjom platformy.

 • Obsługa wielu walut, w tym zarówno pieniędzy fiducjarnych, jak i kryptowalut. Velmie zapewnia platformę handlową White-Label Multi-Asset Trading, aby pomóc przedsiębiorstwom szybko przyjąć transakcje kryptograficzne dla swoich klientów. Dzięki Digital Asset Trading firmy Velmie firmy FinTech mogą skupić się na zwiększaniu swojej działalności bez martwienia się o technologie i bezpieczeństwo. Obecnie Velmies obsługuje ponad 150 walut fiat i kryptowalut.
 • Konta indywidualne i firmowe. Velmie oferuje 2 rodzaje kont, dzięki czemu zarówno indywidualni handlowcy, jak i przedsiębiorstwa lub organizacje FinTech mogą czerpać radość z płatności mobilnych While-Label na Velmie.
 • Warstwowy system KYC po wyjęciu z pudełka. Velmie w pełni rozumie i zobowiązuje się do pełnej zgodności z KYC / AML, dlatego też stosowane są dodatkowe środki w celu zachowania prywatności i bezpieczeństwa kont użytkowników. Organizacje mogą konfigurować niestandardowe przepływy pracy i integrować źródło KYC Data Intelligence, aby oferować klientom różne metody zatwierdzania rejestracji.
 • Natychmiastowe transfery P2P między użytkownikami. Dzięki platformie handlu wieloma aktywami Velmie może wykorzystywać transakcje i konwersje w czasie rzeczywistym między różnymi walutami fiat i kryptowalutami. Transakcje wielopodpisowe są natychmiastowo potwierdzane ze wszystkich zakątków świata, z przepustowością ponad 100 000 transakcji na sekundę.
 • Płatności QR dla klientów i handlowców. Aby płatności stały się łatwe i szybkie, Velmie wdraża wiele integracji w swoim portfelu, w tym płatności w czasie rzeczywistym za pośrednictwem NFC, kodu QR i autoryzacji biometrycznej. Płatności można generować i odbierać między kupującymi a sprzedawcami praktycznie w mgnieniu oka.
 • Wiele rodzajów kont, w tym kredyty i oszczędności. Velmie pozwala administratorowi uzyskać pełną kontrolę nad kontami klienta i tworzyć nowe konta z odpowiednimi funkcjami. W zależności od każdego klienta i typowego przepływu pracy administrator może autoryzować konto za pomocą funkcji debetowej lub kredytowej.
 • Obsługa wielu języków. Aby pokonać bariery językowe i pomóc klientom z różnych krajów i regionów, natychmiast szukać odpowiedzi na ich pytania i zapobiegać niepotrzebnym zakłóceniom w ich działalności.

  Wydawanie i zarządzanie kartami. Płatności kartą są również zintegrowane z platformą Velmie. Ponadto użytkownicy mogą poprosić o wydanie fizycznych lub wirtualnych kart i dołączenie ich do swoich portfeli.

Więcej usług

Oprócz wyżej wymienionych podstawowych produktów, Velmie oferuje również inne usługi i rozwiązania na zamówienie. Usługi te koncentrują się na ulepszaniu całego systemu i dostarczaniu odpowiednich funkcji dla każdego klienta.

 • Dostosowania platformy. Na podstawie konkretnych żądań klientów i samooceny Velmie dostosuje platformę do wymagań funkcjonalnych klientów, obsługiwanych rynków, wymagań zgodności i innych czynników. Wszystkie dostosowania na żądanie są obsługiwane wewnętrznie i przekazywane klientom, zapewniając, że ich działanie jest zgodne z pierwotnymi celami, przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości While-Label Mobile Payment i innych aplikacji blockchain.
 • Niestandardowe integracje. Velmie nawiązała bliskie kontakty z wieloma dostawcami i instytucjami finansowymi. To jest przesłanka dla firmy do opracowywania rozwiązań dla firm FinTech i pomocy w integracji platformy portfela z różnymi stronami trzecimi, od dostawców usług KYC / AML, bram płatniczych po banki komercyjne. Dzięki temu wszystkie transakcje przychodzące i wychodzące są włączone i przebiegają płynnie na platformie Velmie.
 • Dedykowane zespoły programistyczne. Produkty i usługi Velmie są opracowywane przez profesjonalny zespół posiadający głęboką wiedzę w zakresie technologii, platform, technologii blockchain, finansów i innych powiązanych sektorów. Do tej pory firma z sukcesem zdobywała kontrakty i partnerstwa z wieloma globalnymi korporacjami na całym świecie. Przychodząc do Velmie, przedsiębiorstwa FinTech i finansowane startupy mogą na tym skorzystać zatrudnianie dedykowanych zespołów które zyskały na wielu rzeczywistych cyklach rozwoju.

Kompleksowa platforma dla rozwiązań płatności While Label

Dzięki Velmie firmy FinTech nie muszą tworzyć własnej bramki płatniczej – Velmie może oferować zarówno gotowe, jak i niestandardowe rozwiązania dla prawie każdego systemu.

Oprócz niesamowitego arkusza specyfikacji, Velmie ma mnóstwo rzeczywistego doświadczenia do wykorzystania – a także utalentowany zespół, który jest gotowy do pracy z dużymi i małymi firmami. Mając wszystkie te zalety – trudno jest rozważyć stworzenie rozwiązania płatniczego od podstaw.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co Velmie może zrobić dla Twojej firmy lub w jaki sposób może ulepszyć Twój obecny system płatności – po prostu kliknij tutaj, aby odwiedzić portfolio, i dowiedz się więcej o tym, jak pomogło to innym firmom konkurować w gospodarce cyfrowej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me