Zarobienie fortuny na Bitcoinie było łatwe, jeśli inwestor dostał się wcześnie. Jak pokazały ostatnie kilka lat, rynki kryptowalut stały się bardziej zniuansowane. AMFEIX to plik nowy sposób inwestowania w kryptowaluty, bez konieczności bycia na bieżąco z rynkami każdego dnia.

AMFEIX jest bardzo podobny do kryptowalutowego funduszu hedgingowego, który oferuje inwestorom profesjonalną wiedzę inwestycyjną z bardzo prostym interfejsem.

Zamiast handlować codziennie i poświęcać godziny na badania, AMFEIX pozwala kryptowalutom na złożenie depozytu w portfelu i zainwestowanie ich Crypto przez profesjonalnych handlowców kryptowalut. W przeciwieństwie do automatycznych botów handlowych, AMFEIX jest obsługiwany przez ludzi, którzy żyją i oddychają rynkiem kryptowalut.

AMFEIX sprawia, że ​​inwestowanie w kryptowaluty jest proste

Fundusze hedgingowe odniosły ogromny sukces w ciągu ostatnich dwóch dekad na ugruntowanych rynkach finansowych. Metody handlu stosowane przez fundusze hedgingowe są różne, ale model biznesowy, z którego korzystają, jest prosty.

Inwestorzy przekazują funduszom hedgingowym swoje pieniądze, a fundusze pobierają opłatę w oparciu o wyniki. Jeśli fundusz zarobi pieniądze, weźmie część zysków. W większości przypadków fundusze hedgingowe pobierają opłatę również za zarządzane aktywa.

AMFEIX ma podobny model biznesowy, ale pobiera opłatę tylko wtedy, gdy jest w stanie wygenerować zyski dla swoich inwestorów. Fundusz może być świetnym sposobem dla inwestorów na umieszczenie ich Bitcoinów do pracy na szerszym rynku kryptowalut.

Wejdź wcześniej, osiągaj duże zyski

Rynek kryptowalut tworzy nową dynamikę inwestycji. Istnieje wiele ICO, które mogą przynosić ogromne zyski inwestorom, ale ich śledzenie to coś więcej niż praca na pełny etat.

Jest powód, dla którego fundusze Venture Capital (VC) mogą przynosić inwestorom zwroty znacznie większe niż na prawie każdym innym rynku. Wejście w obiecującą firmę na wczesnym etapie to najlepszy czas z perspektywy inwestycyjnej, ale dla większości inwestorów uzyskanie ekspozycji na rynku VC jest prawie niemożliwe.

Zwroty

ICO i inne podobne oferty tokenów to zmieniły. Dziś mali inwestorzy mogą kupować małe firmy w taki sam sposób, jak firmy VC, za ułamek pieniędzy. Prawdziwym wyzwaniem jest wiedzieć, jakie żetony kupić, i właśnie wtedy AMFEIX wkracza na scenę.

Profesjonalne zarządzanie inwestycjami kryptograficznymi w AMFEIX

Rynki kryptowalut poruszają się szybko. Cały czas na rynek trafia wiele nowych tokenów. AMFEIX ma zespół profesjonalistów zajmujących się inwestycjami kryptograficznymi, którzy obserwują rynki i szukają nowych możliwości, które mogą pojawić się pod radarem detalicznych inwestorów kryptowalutowych.

Wejście do funduszu hedgingowego może być trudne, ale inwestowanie swoich kryptowalut w AMFEIX jest proste. Jeśli chcesz mieć aktywnie zarządzany portfel kryptowalut, który jest w 100% denominowany w najpopularniejszym na świecie tokenie (BTC), AMFEIX może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Jak: Inwestować z AMFEIX

Wprowadzenie tokenów do pracy z AMFEIX rozpoczyna się od utworzenia portfela AMFEIX. Portfel AMFEIX jest zbudowany w sieci Ethereum i jest zabezpieczony 12 losowymi źródłami kluczy, które służą do łączenia portfela z kontem AMFEIX.

Portfel AMFEIX śledzi wydajność konta AMFEIX i jest w całości własnością klienta. Po utworzeniu portfela AMFEIX można do niego przesłać BTC z giełdy lub innego portfela kryptowalutowego.

Po zdeponowaniu BTC w portfelu AMFEIX następuje krótki proces, który alokuje zdeponowane środki na rachunek inwestycyjny. Alokacja na rachunku inwestycyjnym stworzy aktywną inwestycję w AMFEIX, którą portfel będzie śledził codziennie (aktualizowany co 24 godziny).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa proces finansowania portfela i alokacji inwestycji, zajrzyj na stronę piątą Biała księga AMFEIX.

Inwestowanie z AMFEIX: Elastyczne, przejrzyste i innowacyjne

AMFEIX działa jak fundusz hedgingowy lub aktywny menedżer inwestycji, ale nie pobiera żadnej prowizji, chyba że tworzy zysk dla swoich inwestorów.

Firma stosuje podział 80:20, gdy osiąga zysk, co oznacza, że ​​przyjmuje 20% wszelkich zysków. Pozostałe 80% zysków jest codziennie deponowanych w portfelach inwestorów.

W przeciwieństwie do wielu niestandardowych funduszy, AMFEIX nie ma minimalnego okresu inwestycji, a inwestorzy mogą w dowolnym momencie zażądać zwrotu swoich środków w BTC. Zamiast używać waluty fiducjarnej do śledzenia zysków i strat, AMFEIX korzysta z BTC.

Zaktualizowane saldo konta dla każdego inwestora jest dostępne w portfelu AMFEIX i jest aktualizowane codziennie o północy czasu UTC.

Wejdź na rosnący rynek

Było wiele złamanych serc po tym, jak ceny bitcoinów spadły z rekordowych poziomów, które ustanowiły pod koniec 2017 r. Wielu inwestorów detalicznych zostało spalonych przez ogromną zmienność, która wydaje się definiować handel kryptowalutami..

Emocje nigdy nikomu nie pomogły w zarabianiu pieniędzy, co jest jednym z powodów, dla których niektórzy profesjonalni inwestorzy osiągają lepsze wyniki niż inwestorów detalicznych, zwłaszcza na rynkach młodych i rozwijających się.

Bitcoin był rewolucyjnym pomysłem, który zrodził ogromną liczbę projektów opartych na łańcuchu bloków. Niektóre z nich mogą odnieść ten sam sukces, który spowodował, że ceny bitcoinów spadły z mniej niż 10 USD do ponad 18 000 USD, podczas gdy inne projekty po prostu nigdzie nie pójdą.

Podobnie jak boom technologiczny lat 90., rynek kryptowalut prawdopodobnie rozszerzy się o kilka rzędów wielkości, zanim nastąpi plateau, co stanowi ciągłą szansę. Współpraca z solidnym zespołem ds. Zarządzania inwestycjami to jeden ze sposobów na podniesienie ceny kryptowaluty, nawet jeśli utrzymuje się zmienność.

AMFEIX oferuje wyjątkową usługę

Słyszałeś kiedyś o Chainlink? Niewiele osób wiedziało o tym na początku 2019 roku, ale jak dotąd w tym roku token LINK wzrósł o ponad 800% w dolarach amerykańskich.

Chainlink rozwiązuje „problem wyroczni” w Ethereum. Łatwo jest zawrzeć inteligentną umowę, która jest powiązana z wydarzeniem w prawdziwym świecie, ale nie ma sposobu, aby łańcuch bloków wiedział, co faktycznie dzieje się w prawdziwym życiu.

Wejdź do Chainlink, który da ludziom, którzy chcą korzystać z inteligentnych kontraktów powiązanych z rzeczywistymi wydarzeniami, niezawodny sposób na pozyskiwanie informacji. Wydaje się, że to świetny pomysł, ale przy tak dużym hałasie w świecie kryptowalut łatwo przeoczyć obiecujące projekty.

Przy tysiącach tokenów znalezienie kolejnego pokolenia zwycięzców to praca na pełny etat.

Ponadto handel aktywami finansowymi może być wymagający. Wiele osób i instytucji ufa innym osobom, że inwestują w ich imieniu, a AMFEIX wnosi tę wiedzę na rynki kryptowalut.

AMFEIX zaprojektował łatwą w użyciu platformę inwestycyjną, która umożliwia inwestorom rozmieszczenie pieniędzy na rynku kryptowalut przy minimalnym nakładzie pracy. Boty handlowe wymagają dużo więcej pracy, a także mogą być drogie.

Menedżerowie ds. Inwestycji ludzkich mają możliwość przeprowadzania badań rynkowych w sposób, w jaki nie mogą tego robić algos, co może pomóc w wykryciu potencjalnego zwycięzcy, zanim potroi się.

Struktura stawek AMFEIX jest również bardzo uczciwa. Nie pobiera żadnych opłat za inwestowanie w swoje usługi, a AMFEIX otrzymuje zapłatę tylko wtedy, gdy jest w stanie przynieść swoim inwestorom zysk. Jest to bardzo atrakcyjny układ, który mógłby znaleźć się w portfelu każdego inwestora.

Przydatne linki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me