Hosting Bitcoin: firmy hostingowe, które akceptują bitcoiny i kryptowaluty

Hosting Bitcoin

Łatwo zapomnieć, że Bitcoin jest sam w sobie bardzo przydatną walutą. Jednym z obszarów, w którym Bitcoin jest idealnym rozwiązaniem płatniczym, jest hosting. Nie brakuje najlepszych firm hostingowych, które akceptują Bitcoin. Większość z nich oferuje szeroki zakres usług, a niektóre oferują nawet wysoki poziom anonimowości.

Jeśli wcześnie dostałeś się do Bitcoin, istnieje duża szansa, że ​​jesteś gotowy na całe życie, jeśli chodzi o hosting. Chociaż niektórzy kupcy przestali akceptować Bitcoin po tym, jak w zeszłym roku panowała bessa, świat hostingu jest pełen firm, które będą współpracować z kryptowalutami.

Większość firm z tej listy akceptuje kryptowaluty od co najmniej roku, a niektóre z nich są przyjazne dla kryptowalut od wielu lat. Nie powinieneś martwić się o znalezienie firmy hostingowej, która akceptuje kryptowaluty, ale ważne jest, aby upewnić się, że masz odpowiedni plan hostingowy do swoich potrzeb.

Najlepsze firmy hostingowe Bitcoin

W dalszej części przedstawimy pełny przegląd wszystkich firm hostingowych bitcoin, ale jeśli się spieszysz, oto nasze dwa najlepsze typy.

HostwindsHostinger
Hostwinds Hostinger
Rodzaje hostingu

Udostępnione

VPS

Chmura

Dedykowane

Rodzaje hostingu

Udostępnione

Chmura

VPS

Cena od

3,29 USD za miesiąc

Cena od

7,99 $ miesięcznie

Akceptowane kryptowaluty

BTC, LTC, BCH, DASH, ETH + więcej.

Akceptowane kryptowaluty

BTC, BCH, ETH, LTC.

Odwiedzić Odwiedzić

Dlaczego warto wybrać firmy hostingowe, które akceptują Bitcoin?

Jednym z najbardziej oczywistych powodów, dla których warto wybrać Bitcoin jako metodę płatności, jest łatwość użycia. Jeśli masz już kryptowaluty, używanie ich jako środka płatniczego jest bardzo wygodne. Istnieją również opcje dla osób, które chcą zmaksymalizować swoją anonimowość i wolność słowa.

Dbanie o bezpieczeństwo Twojej tożsamości w Internecie nie ma nic wspólnego z przestępczością. Struktura polityczna na świecie staje się coraz bardziej napięta, a wiele rządów aktywnie cenzuruje pomysły. Dzięki anonimowemu hostingowi Twoja witryna pozostanie online i nie dasz się wciągnąć w polityczne polowanie na czarownice, które mogłoby Cię kosztować wolność.

W przeciwieństwie do niektórych systemów płatności, które stosują duże opłaty, gdy ich używasz, Bitcoin pozwala płacić minimalne opłaty transakcyjne. Bez względu na to, gdzie znajduje się Twój kontrahent, nie ma potrzeby przeprowadzania żadnego rodzaju przewalutowania. Łatwe płatności to kolejna duża korzyść, jaką kryptowaluty wnoszą do stołu.

Kup hosting z kryptowalutą

Bitcoin można wykorzystać do zakupu niemal każdego rodzaju hostingu internetowego. Małe witryny, które nie generują dużego ruchu, prawdopodobnie będą w porządku w chmurze lub na serwerze współdzielonym, ale niektórzy dostawcy hostingu internetowego, których wymieniamy poniżej, oferują o wiele więcej.

Przed zapoznaniem się z rocznym planem warto zastanowić się, jakiego rodzaju hostingu potrzebujesz. Kupowanie więcej niż potrzebujesz, może szybko się zsumować. Nie ma korzyści z kupowania dużej mocy hostingowej, gdy twoje potrzeby są proste. Oszczędzaj pieniądze, jeśli możesz.

I odwrotnie, jeśli Twoja witryna zaczyna przynosić dużo większy ruch, nie warto zbyt długo aktualizować hostingu. Nic nie wyłącza użytkowników szybciej niż witryna, która wolno się ładuje lub zawiera błędy. Upewnienie się, że Twoi klienci mogą łatwo przeglądać, jest dużą częścią tworzenia witryny e-commerce, a odpowiednia ilość mocy serwera jest ważną częścią tego równania.

Jaki rodzaj hostingu internetowego potrzebujesz?

Do wyboru są różne rodzaje hostingu internetowego. Niektóre firmy hostingowe oferują prawie każdy rodzaj, podczas gdy inne mają bardziej szczegółową mieszankę opcji hostingu. Oto krótkie podsumowanie niektórych z najpopularniejszych form hostingu internetowego.

Niektóre z tych opcji hostingowych mogą wydawać się trochę zbędne i tak właśnie jest. Obecnie hosting w chmurze tworzy nowe sposoby prowadzenia hostingu internetowego. Więcej opcji hostingu internetowego to w zasadzie dobra rzecz, ale ważne jest, aby zrozumieć najważniejsze i wady każdej opcji.

Jeśli jesteś już ekspertem od hostingu internetowego, po prostu pomiń tę sekcję!

Hosting współdzielony

Jeśli dopiero zaczynasz grę online, hosting współdzielony jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie Twoje dane będą przechowywane na serwerze z innymi witrynami internetowymi. Hosting współdzielony jest opłacalną opcją, ponieważ firma hostingowa może umieścić dziesiątki lub setki (lub więcej) witryn internetowych na jednym serwerze, niektórzy dostawcy oferują hosting zarządzany, co oznacza, że ​​będą zarządzać wszystkimi aspektami Twojej witryny za Ciebie;

Hosting współdzielony jest potencjalnie wolniejszy niż hosting dedykowany, ale mniejsze witryny prawdopodobnie nie zauważą dużej różnicy (lokalizacja geograficzna też wiele znaczy). Wszystkie domeny będą współdzielić zasoby serwera, w tym pamięć RAM i pamięć masową.

Główną zaletą hostingu współdzielonego jest koszt.

Większość firmy hostingowe zaoferuje hosting współdzielony za kilka dolarów miesięcznie, co z nawiązką niweluje potencjalne wady klientów niebędących przedsiębiorstwami. Wadą ograniczonej mocy serwera nie będzie problem dla mniejszych witryn, chociaż byłby to problem dla większych firm.

Hosting na serwerze dedykowanym

Hosting na serwerze dedykowanym jest w zasadzie przeciwieństwem hostingu współdzielonego.

Twoja firma hostingowa zapewni Ci dostęp do serwera przeznaczonego specjalnie dla Twojej witryny. Zalety serwera dedykowanego są znaczące. Zamiast dzielić się zasobami serwera z tym, kto wie, ile innych witryn internetowych, otrzymujesz całą pamięć RAM, pamięć i przepustowość.

Z drugiej strony serwery dedykowane są znacznie droższe.

Jeśli nie masz ugruntowanej pozycji w sieci i nie zarabiasz na swoim biznesie online, korzystanie z dedykowanego serwera prawdopodobnie nie jest konieczne. Koszty uruchomienia serwera dedykowanego szybko się sumują, więc upewnij się, że potrzebujesz go, zanim podpiszesz długoterminową umowę.

Hosting wirtualnego prywatnego serwera (VPS)

VPS naśladuje niektóre aspekty serwera dedykowanego, jednocześnie korzystając z serwera współdzielonego z więcej niż jedną witryną. Jeśli potrzebujesz niestandardowego oprogramowania lub chcesz mieć taką kontrolę, jaką może zapewnić tylko serwer dedykowany, VPS jest krokiem naprzód w stosunku do hostingu współdzielonego.

Niestety, VPS nadal będzie cierpieć z powodu niektórych problemów związanych z hostingiem współdzielonym. Jeśli nastąpi wzrost ruchu, Twoja witryna zwolni. Z drugiej strony VPS będzie znacznie tańszy niż prawdziwy serwer dedykowany.

Korzystanie z VPS to dobry sposób na rozwiązywanie problemów z architekturą internetową przed migracją na prawdziwy serwer dedykowany, ponieważ większość serwerów VPS działa jak serwer dedykowany.

Hosting w chmurze

Termin „hosting w chmurze” stał się modnym hasłem w świecie hostingu internetowego. Na najbardziej podstawowym poziomie hosting w chmurze oznacza po prostu, że Twoja witryna będzie hostowana w „chmurze”, która jest rozległą siecią połączonych ze sobą komputerów.

Jeśli zastanawiasz się nad hostingiem w chmurze, koniecznie przeczytaj, co tak naprawdę otrzymujesz od firmy hostingowej. W większości przypadków hosting współdzielony będzie tańszy i będzie miał kilka wad dla mniejszych stron internetowych.

W witrynach średnich i przedsiębiorstw trzeba przeprowadzić więcej badań. Jeśli Twoja firma ma ruch z całego świata, hosting w chmurze może być dobrym rozwiązaniem.

Wszystkie firmy hostingowe, które wybraliśmy na tę listę, mają dobrą (lub nawet świetną) reputację w zakresie obsługi klienta, więc powinieneś być w stanie zapytać ich, jaki rodzaj hostingu najlepiej odpowiadałby Twoim potrzebom.

Firmy hostingowe, które akceptują Bitcoin

Oto nasza lista wszystkich firm hostingowych, które pozwalają płacić w krypto lub bitcoinach, zostanie zaktualizowana, gdy znajdziemy więcej.

Hostwinds

Hostwinds działa na rynku od 2010 roku. Niedawno firma zdecydowała się przyjąć Bitcoin jako zapłatę za którąkolwiek ze swoich usług. Hostwinds zaakceptuje również szereg innych kryptowalut jako płatności, więc upewnij się, że masz jedną z ich innych kryptowalut płatności, zanim wymienisz swój Bitcoin.

Chociaż Hostwinds nie istnieje tak długo, jak niektóre inne firmy hostingowe na liście, ma znakomitą reputację w zakresie obsługi klienta. Oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy w wysokości 60 dla nowych klientów, co jest bardzo hojną ofertą.

Hostwinds

Hostwinds zawiera standardowe usługi, które się przydadzą. Oprócz darmowego dedykowanego adresu IP, kont e-mail i FTP będziesz mieć również możliwość tworzenia nieograniczonej liczby subdomen. Hostwinds wykonuje również bezpłatne transfery stron internetowych i dostarcza najnowszą wersję cPanel, a także natychmiastowe tworzenie i konfigurację konta.

Podsumowując, Hostwinds to w pełni funkcjonalna firma hostingowa, która zapewnia swoim klientom mnóstwo opcji płatności kryptograficznych. Byli jednymi z pierwszych firm hostingowych, które akceptowały kryptowaluty jako płatność i utrzymywali swoją politykę w bardzo zmiennym czasie cen kryptowalut.

Odwiedź Hostwinds

Hostinger

Hostinger oferuje szereg usług hostingowych i niedawno zdecydował się zaakceptować Bitcoin. Firma uważa, że ​​młodsi ludzie, którzy mogą nie mieć dostępu do kart kredytowych, potrzebują sposobu na płacenie za rzeczy online.

Hostinger

Podobnie jak wiele innych firm hostingowych na tej liście, Hostinger zapewnia 99,9% czasu pracy i obsługę klienta przez całą dobę. Jeśli chcesz przenieść się na Hostinger z innej firmy hostingowej, która nie akceptuje kryptowalut, pomoże Ci to bezpłatnie przenieść istniejącą witrynę.

Jako kompleksowe rozwiązanie hostingowe, Hostinger jest doskonałym wyborem dla nowych projektów internetowych, które wymagają firmy hostingowej, z którą mogą się rozwijać. Zdecydowanie warte obejrzenia i oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

To rządzi!

Odwiedź Hostinger

Namecheap

Namecheap jest jedną z najpopularniejszych firm zajmujących się hostingiem internetowym. Jest to również pierwsza firma hostingowa, która akceptuje Bitcoin jako metodę płatności. Firma zaczęła akceptować bitcoiny już w 2013 roku. Jeśli zatrzymała swoje bitcoiny, ta decyzja przyniosła firmie ogromny zysk!

Namecheap

Dziś Namecheap nadal pozwala swoim klientom płacić za pomocą Bitcoin. Oprócz tego, że jest innowatorem w zakresie przyjmowania cyfrowych walut, Namecheap oferuje szeroki zakres usług. Możesz kupić wszystko, od jednej strony internetowej od firmy, aż po serwery dedykowane dla aplikacji korporacyjnych.

Namecheap udostępnia swoim klientom co najmniej dwa procesory, 16 GB pamięci RAM i 4 dyski RAID na serwerach internetowych. Firma zapewnia również 99,9% czasu sprawności, poza planową konserwacją. Firma stosuje najnowocześniejsze zabezpieczenia w celu ochrony danych i cieszy się dobrą opinią w zakresie obsługi klienta.

Podsumowując, Namecheap jest wiodącą firmą hostingową, która z przyjemnością przyjmie Bitcoin jako płatność. Bez względu na to, czego potrzebujesz, warto rozważyć jako dostawcę usług hostingowych.

Odwiedź Namecheap

Heficed

Heficed spóźnił się z przyjęciem kryptowalut jako metody płatności, ale teraz akceptuje ponad 50 różnych rodzajów kryptowalut!

Firma oferuje szeroki zakres usług hostingowych i ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. Jeśli szukasz specjalisty od hostingu VPS w chmurze, warto dowiedzieć się więcej o Heficed. Obsługuje platformy CMS na poziomie korporacyjnym, takie jak Drupal, WordPress i Magento.

Heficed

Oprócz obsługi najpopularniejszych platform CMS i akceptowania prawie wszystkich popularnych kryptowalut, Heficed otrzymuje świetne recenzje za obsługę klienta. Warto dowiedzieć się więcej, zwłaszcza jeśli działasz na arenie e-commerce lub prowadzisz popularną stronę internetową.

Odwiedź Heficed

Hosterbox

Nie tylko Hosterbox zapewnia najlepszy w swojej klasie hosting i obsługę klienta, a nawet obniży Twój rachunek za hosting o 20%, jeśli zapłacisz za pomocą Bitcoin lub Ethereum. Firma ma globalny zasięg i działa w ponad 170 krajach na całym świecie.

HosterBox

Hosterbox słynie z tego, że daje swoim klientom dużą elastyczność i nie tworzy restrykcyjnych umów. Oferuje również bezpłatną migrację witryny i całodobową obsługę klienta, niezależnie od tego, jak duży lub mały jest klient.

Oprócz zachęcania do płatności kryptograficznych, Hosterbox często wykonuje kopie zapasowe, więc nawet jeśli wystąpi problem z Twoją witryną, prawdopodobnie nic nie stracisz. To świetna firma, która będzie działać dla prawie każdego na całym świecie, a zniżka na kryptowaluty jest warta uwagi, jeśli jesteś na rynku, aby kupić hosting z kryptowalutami.

Odwiedź HosterBox

Hawk Host

Firma znana obecnie jako Hawk Host rozpoczął działalność w 2004 roku jako Dedicated Host. Zmienił nazwę w 2008 roku i ma długą historię dostarczania solidnego hostingu internetowego.

W Hawk Host możesz wybierać spośród wielu opcji hostingu internetowego. Firma akceptuje Bitcoin i Bitcoin Cash jako metody płatności, które powinny spodobać się każdemu, kto chce zapłacić za swoją obecność w Internecie za pomocą kryptowalut.

Hawk Host

Hawk Host oferuje konkurencyjne ceny, bezpłatną migrację strony internetowej i szereg planów hostingowych. Firma stała się wiodącym dostawcą usług hostingowych i warto się przyjrzeć bez względu na to, jaki rodzaj hostingu chcesz kupić.

Odwiedź Hawk Host

Glowhost

Glowhost powstała w czasie, gdy dopiero zaczynał się internet. Została otwarta dla biznesu w 2002 roku i zaczęła akceptować Bitcoin w 2016 roku. Firma cieszy się doskonałą reputacją zarówno pod względem czasu pracy, jak i obsługi klienta.

Glowhost

Jeśli sprawdzisz plany Glowhost, zobaczysz cztery współdzielone rozwiązania hostingowe w konkurencyjnych cenach. Firma oferuje również półdedykowany webhosting, a także biznesplany premium. Niewiele jest rzeczy, w których Glowhost nie może Ci pomóc, a oni mają za sobą długą historię.

Jeśli nie chcesz korzystać z Glowhost, oferują 91-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Posiada również 16 globalnych centrów danych, co oznacza, że ​​ludzie powinni mieć doskonałe wrażenia z użytkowania niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Odwiedź Glowhost

JAVAPIPE

Javapipe to firma zajmująca się hostingiem, która współpracuje z Java, PHP i rozwiązaniami webhostingowymi w chmurze. Jego klienci mogą płacić za hosting za pomocą Bitcoin. Firma zaczęła przyjmować Bitcoin do płatności w 2018 roku.

Javapipe

Firma korzysta z panelu Hosting SiteWorx do zarządzania danymi swoich klientów. Javapipe obejmuje również instalację Apache Tomcat z każdym kontem, aby upewnić się, że witryna jest bezpiecznie wdrożona w chmurze. Javapipe nie będzie odpowiednią firmą hostingową dla każdego. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz hostingu internetowego specyficznego dla języka Java, Javapipe to dobra firma, której warto się przyjrzeć.

Odwiedź Javapipe

Anonimowe opcje hostingu internetowego, które akceptują Bitcoin

Jedną z największych cech, która wpłynęła na początkowe przyjęcie Bitcoina, jest fakt, że oferował on swoim użytkownikom wysoki stopień anonimowości online. Świat webhostingu podlega licznym kwestiom politycznym i prawnym. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja witryna nie zostanie przybita z powodów politycznych lub chcesz, aby Twoja własność pozostała ukryta, masz do dyspozycji opcje hostingu internetowego.

Świat geopolityki staje się coraz bardziej złożony. Są takie obszary na świecie, w których pewne pomysły mogą spowodować problemy prawne. Podczas gdy internet jest w zasadzie otwarty na wszystko, władze w kraju, który jest obrażony tym, co publikujesz, mogą przyjść po tym, jak zastosujesz lokalne prawo.

Nie trzeba dodawać, że jest to skutek, którego chcesz uniknąć.

Te kwestie są jeszcze ważniejsze w przypadku serwisu, który regularnie publikuje kontrowersyjne treści. Jeśli pracujesz z pomysłami, z których potężni ludzie nie będą zadowoleni, dobrym pomysłem może być ochrona swojej tożsamości w największym możliwym stopniu.

Na szczęście Bitcoin zapewnia wysoki stopień anonimowości. Istnieją firmy hostingowe, które pomogą Ci zachować prywatność, a także zaakceptują Bitcoin.

Hosting Bitcoin

Hosting Bitcoin robi to, co mówi ta nazwa. W przeciwieństwie do wielu innych firm hostingowych z tej listy, Bitcoin Web Hosting jest stosunkowo nową firmą. Jeśli chcesz zapłacić za anonimowy hosting za pomocą bitcoinów, warto się temu przyjrzeć.

Hosting Bitcoin

Bitcoin Web Hosting akceptuje również inne kryptowaluty, jeśli wolisz zapłacić czymś innym.

Odwiedź witrynę Bitcoin Web Hosting

Shinjiru

Shinjiru działa od 1998 roku i ma siedzibę w Malezji. Firma hostingowa obsługuje centra danych w Malezji, Europie i Singapurze. Jako doświadczona firma zajmująca się hostingiem internetowym, Shinjiru oferuje klientom szereg opcji hostingowych, a także całkowicie anonimowe pakiety hostingowe.

Shinjiru

Jeśli chcesz zapłacić za swój hosting za pomocą Bitcoin, Shinjiru z przyjemnością przyjmie to jako płatność. Firma zyskała również znakomitą reputację dzięki oferowaniu całodobowej pomocy technicznej i ma serwery rozmieszczone w sześciu krajach.

Dzięki Shinjiru możesz wybierać spośród wielu planów hostingowych, niezależnie od tego, czy chcesz zachować swoją tożsamość w tajemnicy, czy nie. Firma oferuje również systemy operacyjne zarówno w systemie Linux, jak i Windows, co jest fajną funkcją.

Odwiedź Shinjiru

Witryna internetowa Orange (prywatna, nie anonimowa)

Witryna internetowa Orange to firma hostingowa z siedzibą w Islandii. Chociaż nie oferują one specjalnie anonimowego hostingu na serwerach offshore, firma przestrzega islandzkich przepisów dotyczących prywatności i wolności słowa.

Witryna internetowa Orange

Jeśli chodzi o hosting, witryna Orange oferuje szereg opcji, od wspólnych planów hostingowych po dedykowany hosting prywatny. W przeciwieństwie do niektórych krajowych firm hostingowych, Orange Hosting oferuje całodobową pomoc techniczną. Oczywiście akceptują Bitcoin i cieszą się doskonałą reputacją dzięki dostarczaniu wartości swoim klientom.

Witryna Orange oferuje kompleksowe pakiety hostingowe z rejestracją domeny, dzięki czemu Twoja witryna będzie całkowicie chroniona przez islandzkie prawo. Zapytaj o to, zanim wybierzesz plan.

Odwiedź witrynę Orange

Poświęcenie Islandii bezpłatnej i otwartej sieci

Wolny i otwarty internet odegrał dużą rolę na islandzkiej scenie politycznej, a kraj stworzył prawa zapewniające zwykłym ludziom głos w Internecie. Jest to duża korzyść dla każdego, kto chce mieć pewność, że jego witryna będzie działała, niezależnie od rozpowszechnianych wyświetleń.

Chociaż istnieją pewne ograniczenia tego, co można uznać za wolność słowa w Islandii, prawie wszystko, oprócz całkowicie zradykalizowanej, brutalnej ideologii, będzie podlegać ochronie prawnej. Islandia ma też tani prąd i niezwykle szybki internet.

Wszystko to może brzmieć jak zachęta do korzystania z islandzkiego hostingu. Dla osób lub grup, które potrzebują ochrony przed prześladowaniami politycznymi, Islandia jest jednym z najlepszych krajów, w których można hostingować strony internetowe. Szwajcaria to również dobra opcja.

Istnieje wiele firm hostingowych, które akceptują Bitcoin

Dobrą wiadomością dla użytkowników kryptowalut jest to, że nie brakuje firm hostingowych, które chętnie przyjmą swoje Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i inne tokeny jako płatności.

Niektóre firmy przestały akceptować kryptowaluty po rozpoczęciu „zimowej zimy” w 2018 r., Ale hosting jest obszarem, w którym kryptowaluty są nadal bardzo mile widziane.

Zanim zdecydujesz się na plan, ważne jest, aby wziąć pod uwagę swoje potrzeby w zakresie hostingu internetowego i upewnić się, że otrzymujesz zarówno usługę, której potrzebujesz, i nie kupujesz za dużo. Niewielka miesięczna cena może sumować się na przestrzeni lat, co jest po prostu stratą pieniędzy, jeśli kupisz zbyt dużo usługi hostingowej.

Wszystkie firmy hostingowe z tej listy mają świetną reputację, jeśli chodzi o obsługę klienta i chętnie porozmawiają o Twoich potrzebach w zakresie hostingu. Nie bój się sięgnąć przed zakupem planu i upewnij się, że wykorzystasz jak najwięcej swoich kryptowalut!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map