Bitmedia: Innowacyjne rozwiązania reklamowe dla Crypto i Blockchain

Bitmedia

Internetowa przestrzeń reklamowa kryptowalut jest daleka od ideału, ale Bitmedia ciężko pracuje, aby wypełnić tę lukę.

Firmy zajmujące się blockchain i kryptowalutami stają przed wyzwaniami, gdy tworzą reklamy w przestrzeni online. Umieszczanie jest jednym z nich, a wiele witryn boi się technologii blockchain, Bitcoin i ogólnie kryptowalut.

Oprócz znajdowania platform umożliwiających dotarcie na rynek docelowy, firmy zajmujące się kryptowalutą i blockchain muszą zapewnić maksymalne wykorzystanie wszystkiego, co wydają na reklamy.

Większe firmy mogą sobie pozwolić na budowanie wizerunku, ale start-upy muszą wiedzieć, że pieniądze wydane na reklamy zamieniają się w przychody.

Mimo że kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, firmy skoncentrowane na kryptowalutach i blockchain nadal potrzebują każdej przewagi na rynku reklam online.

Strona internetowa Bitmedia
Strona internetowa Bitmedia

Przyjrzyjmy się, jak działa Bitmedia, aby zapewnić firmom blockchain świetne możliwości reklamowe i jak przesuwa całą przestrzeń do przodu.

Bitmedia koncentruje się na postępie

Bitmedia jest zainteresowana wspieraniem technologii blockchain i przestrzeni kryptograficznej poprzez tworzenie odpowiednich połączeń. Firma nie tylko chce, aby każda reklama miała znaczenie, ale także chce, aby kapitał płynął do klientów, którzy potrzebują wsparcia dla nowych i innowacyjnych pomysłów..

Matvey Diadkov, prezes Bitmedia, skomentował postępy:

„Rynek kryptowalut znacznie się rozwinął w ciągu ostatnich lat i wywołał zmiany w instrumentach finansowych i podejściu do prywatności. Jako firma widzimy swoją misję w pomaganiu branży w rozwoju, wyposażając firmy kryptograficzne w łatwe w użyciu i niedrogie narzędzie do przyciągania nowych odbiorców. Ta aktualizacja, nad którą pracowaliśmy od ponad 8 miesięcy, przybliżyła nas o krok do naszego celu i zapewniła naszym klientom szereg znaczących ulepszeń platformy. ”

Postępy dokonane przez Bitmedia w celu ulepszenia rynku reklam kryptograficznych w ciągu ostatniego roku są uderzające. Oprócz dodania nowych narzędzi, dzięki którym reklamodawcy wiedzą, że ich kampanie przynoszą rezultaty, udało mu się przeniknąć do nowych miejsc reklamowych, aby pomóc dotrzeć do szerszej publiczności.

Nowe narzędzia dla lepszych reklam kryptograficznych

Dane mają znaczenie!

Bitmedia stworzyła platformę, która daje reklamodawcom możliwość drążenia i dowiedzenia się, co naprawdę działa.

Oprócz szczegółowych wskaźników zaangażowania, Bitmedia wprowadziła proste do zrozumienia układy, które pozwalają każdemu zobaczyć, co działa, a co nie..

Teraz zarządzanie grupami reklam i optymalne wykorzystanie czasu i pieniędzy jest znacznie łatwiejsze. Testowanie jest również proste dzięki Bitmedia, dzięki czemu zajęci wykonawcy reklam mogą podejmować świadome decyzje bez walki z zrozumiałą platformą, która nie została stworzona z myślą o nich.

W rzeczywistości Bitmedia postawiła testy A / B na czele swojego projektu. Każda kampania reklamowa będzie musiała mieć możliwość sprawdzenia, jakie rodzaje wiadomości działają na danej bazie klientów, aby dobre pomysły mogły się rozwijać.

Panel dla reklamodawców
Panel dla reklamodawców

Platforma Bitmedia umożliwia łatwe testowanie wezwań do działań, komunikatów, grafiki i innych elementów wizualnych oraz wielu innych czynników. Platforma zapewnia również klientom świetne statystyki wyników, które są łatwe do interpretacji.

Zarządzanie grupami reklam za pomocą platformy prawdopodobnie będzie łatwym procesem, nawet jeśli w kampanii jest mnóstwo zmiennych, które należy śledzić. Dodatkowo reklamy HTML5 mogą być ładowane bezpośrednio na platformę!

Pakiety firmy Bitmedia

Czy nie byłoby miło zrobić to, co działa za pierwszym razem?

Bitmedia stworzyła funkcję „Pakiety”, która umożliwia swoim klientom odwiedzanie najlepszych witryn internetowych przy pierwszym wyświetlaniu reklam, dzięki czemu mają większe szanse trafienia do docelowej grupy demograficznej.

Te najpopularniejsze witryny są wybierane przez menedżerów kont Bitmedia i wybierane, ponieważ dostarczają wyniki innym klientom. Trudno się spierać z tą logiką, a biorąc pod uwagę osiągnięcia Bitmedia, te pomysły przynoszą rezultaty.

Celem reklamy nie jest tylko umieszczenie logo przed osobami, które przeglądają strony internetowe. Mniejsze firmy muszą przynosić realne rezultaty w postaci przechodzenia nowych klientów do ich usług lub wspierania rozwoju nowego projektu.

Jakość osób, które widzą reklamę, ma znaczenie dla niszowych firm i właśnie w tym miejscu zwraca się uwagę na funkcję Pakiety firmy Bitmedia.

Wyobraź sobie, że można było zapewnić, że osoby oglądające reklamę byłyby aktywnie zainteresowane firmą, która wydaje pieniądze na promowanie swoich produktów lub pomysłów.

Umieszczając reklamy przed osobami, które chcą wspierać firmy typu blockchain i kryptowaluty, Bitmedia daje nowym i rozwijającym się firmom świetny sposób na połączenie się ze wspierającą społecznością.

Zapomnij o zakazie reklam kryptograficznych

Większość ludzi na świecie nadal nie zna różnicy między ETH i XRP, nie mówiąc już o tym, że istnieje więcej tokenów niż Bitcoin. Może się to wydawać dziwne, ale taki jest obecnie stan rynku.

Chociaż jest to korzystne dla branży, ponieważ oznacza to, że jest mnóstwo miejsca na rozwój, reklamodawcy z branży krypto i blockchain muszą umieszczać swoje przesłanie w miejscach, w których reklamy są mile widziane i będą generować przychody.

Podczas reklamowania się na Bitmedia nie ma ograniczeń, które ograniczają promowaną wiadomość ani żadnych filtrów, które zmniejszają współczynnik klikalności.

Te specjalistyczne rozwiązania są niezbędne dla branży, która prawdopodobnie będzie odczuwać coraz większy sprzeciw ze strony uznanych graczy, ponieważ tokeny i zdecentralizowana technologia będą miały jeszcze większy wpływ na sposób funkcjonowania społeczeństwa..

Lepsze narzędzia do świetnych pomysłów

Innowacyjne narzędzia są wspaniałe, ale tylko wtedy, gdy zapewniają rzeczywiste rezultaty.

Platforma Bitmedia posiada rozbudowane studia przypadków, które pokazują, że jest to nie tylko solidna platforma, która dostarcza profesjonalne narzędzia, ale także może kierować ruch do witryn klientów.

W jednym z takich przykładów Bitmedia pomogła zespołowi ds. Marketingu Bitcoin (BMT) zwiększyć zarówno liczbę kliknięć, jak i wyświetleń, i była w stanie stać się jednym z trzech najbardziej skutecznych kanałów w kampanii.

Bitmedia pomogła również BMT zwiększyć ruch nawet o 700%.

Według Jamiego McCormicka, dyrektora zarządzającego w BMT,

„Przez lata współpracowaliśmy z Bitmedia z kilkoma klientami, ale w tym konkretnym przypadku współpracowaliśmy z naszym menedżerem konta, aby stworzyć bardzo ukierunkowaną listę witryn o wysokiej wydajności, białych list, wykorzystujących śledzenie UTM z makrami do identyfikacji wydawców, a następnie nasze własne podejście do śledzenia ścieżki konwersji aż do sprzedaży ”.

Bitmedia pobiera wyniki

Bitmedia jest gotowa pomóc firmom, które chcą się rozwijać i rozwijać w przestrzeni blockchain i kryptowalut. Pracuje również nad aktualizacją, która pozwoli jej klientom najlepiej wykorzystać budżet reklamowy poprzez połączenie wszystkich dostawców w jednej jednostce.

Wszystkie te funkcje powinny zostać uruchomione w najbliższej przyszłości, co jest świetną wiadomością dla każdego, kto potrzebuje korzystać z platformy reklam kryptograficznych opartej na wynikach. Według Bitmedia większość tych aktualizacji powinna działać do drugiego kwartału 2020 r.

Jeśli chcesz uzyskać wyniki z następnej kampanii reklamowej skoncentrowanej na krypto lub blockchainie, warto zagłębić się nieco głębiej w Bitmedia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich udanych kampaniach, które Bitmedia urzeczywistniły, po prostu kliknij tutaj.

Z Bitmedia można również skontaktować się bezpośrednio poprzez jego stronie internetowej, lub wysyłając e-mail na adres [email protected]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map