Bitamp: Darmowy portfel Bitcoin typu Open Source zapewnia użytkownikom przewagę konkurencyjną

Bitamp

Bitamp, nowa strona klienta otwarte źródło darmowy portfel Bitcoin, pozwala użytkownikom stworzyć nowy portfel w kilka sekund.

Procesy rejestracji i logowania Bitamp są natychmiastowe, zamiast irytującej nazwy użytkownika, hasła i konfiguracji 2FA oraz procesów wdrażania KYC, których wymagają bardziej scentralizowane usługi.

Ponadto, ponieważ nie ma nazw użytkownika ani haseł, użytkownicy mogą mieć pewność, że nawet jeśli coraz więcej cyberprzestępców wymienia ich kartę SIM, ich konto Bitamp nigdy nie zostanie powiązane z adresem e-mail, hasłem ani numerem telefonu. Zamiast tego ich portfel Bitcoin będzie skorelowany tylko z 12-wyrazową frazą źródłową, której nikt inny wcześniej nie widział.

Piękno Bitamp polega na tym, że w przypadku utraty telefonu lub uwierzytelniania 2FA lub dostępu do poczty e-mail, Twój Bitcoin będzie nadal możliwy do odzyskania.

Portfel Bitamp BitcoinPortfel Bitamp Bitcoin

Fakt, że portfel Bitamp nie jest powiązany z żadnymi innymi danymi osobowymi, takimi jak imię i nazwisko lub numer ubezpieczenia społecznego, da użytkownikowi pewność, że żadne wezwanie sądowe ani włamanie nie pozwolą na ujawnienie jego informacji ani środków.

Wszystko to sprowadza się do kontroli użytkowników nad własnymi środkami. Brak dostępu do własnego klucza prywatnego lub seeda naraża na ryzyko utraty bitcoinów.

Co jakiś czas giełdy kryptowalut i portfele powiernicze były hakowane, rozwiązane lub stały się niewypłacalne; pozostawiając swoim członkom puste portfele. Użytkownicy muszą zrozumieć, że chociaż kupowanie Bitcoinów na giełdach, takich jak Coinbase i Binance, może być łatwe, przejęcie kontroli nad Bitcoinem oznacza wycofanie i trzymanie bitcoinów we własnym portfelu bez zabezpieczenia.

Przechowywanie własnych aktywów oznacza niezależność finansową.

Jak zdobyć Bitcoin

BitampPrzewodnik krok po kroku opisuje, w jaki sposób ludzie mogą uzyskać Bitcoin, na przykład na giełdach takich jak Coinbase, Binance i Kraken.

Zanim będziesz mógł kupić Bitcoin, użytkownicy zawsze będą potrzebować portfela kryptowalut. Coinbase, Binance i Kraken mają już wbudowane portfele cyfrowe.

Jednak portfele te są portfelami „powierniczymi”, co oznacza, że ​​użytkownicy nie mają własnych kluczy prywatnych i wyłącznego dostępu do swoich środków. Wszyscy użytkownicy wiedzą, że te giełdy mogą pożyczać swoje Bitcoiny firmom kryptograficznym za stopę procentową lub robić, co chcą, z funduszami.

Propozycja wartości firmy Bitamp

Bitamp oferuje bardzo wygodny portfel bitcoinowy dla początkujących, którzy mogą wypłacić swoje Bitcoiny z tradycyjnych giełd kryptowalut. Chociaż początkujący użytkownicy kryptowalut prawdopodobnie korzystali z co najmniej jednej giełdy, portfele wymiany są wygodnym, ale niebezpiecznym miejscem do przechowywania Bitcoinów.

Portfele sprzętowe są znane z doskonałych warstw bezpieczeństwa i prywatności. Podczas gdy portfele cyfrowe są szybsze w użyciu i zwykle preferowane, jeśli chcesz po prostu szybko kupić kryptowalutę lub szybko ją sprzedać.

Portfele sprzętowe używane w połączeniu z Bitamp zapewniają ochronę cyfrowych środków użytkownika, przechowując ich klucze prywatne na bezpiecznym urządzeniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych portfeli kryptograficznych, które są całkowicie oparte na oprogramowaniu, portfel sprzętowy lub portfel chłodniczy, klucze prywatne są przechowywane w trybie offline.

Oznacza to, że jeśli użytkownik nie używa portfela do sprawdzania salda lub dokonywania transakcji kryptowalutowych, klucze użytkownika są anonimowe lub prywatne. Tylko wtedy, gdy użyją portfela do wygenerowania klucza, transakcja może zostać uwierzytelniona online.

Użytkownicy mogą na przykład skorzystać na korzystaniu z Bitamp zamiast Coinbase, ponieważ nie ma górnego limitu środków, które użytkownik może jednorazowo wypłacić. W większości przypadków na scentralizowanych giełdach, aby usunąć ten limit, użytkownicy muszą przejść proces weryfikacji tożsamości.

Oznacza to, że jeśli chcesz większej anonimowości, użytkownicy nie mogą oczekiwać, że będą przenosić duże ilości kryptowaluty na raz na scentralizowanych giełdach. Dobra wiadomość dla użytkowników Bitamp jest taka, że ​​bez KYC użytkownicy mogą wypłacić dowolną kwotę Bitcoinów.

Ponieważ znacznie więcej firm zacznie akceptować płatności kryptograficzne, portfele niepolegające na powiernictwie będą również rosły pod względem użyteczności bez konieczności łączenia się z giełdami powierniczymi i portfelami, które mają bramki fiat.

W przyszłości Bitamp używany w połączeniu z portfelami sprzętowymi, takimi jak Ledger, Trezor lub KeepKey, będzie wszystkim, czego użytkownicy będą potrzebować do przeprowadzania transakcji we współczesnej gospodarce opartej na Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map