Co je firma Rivalenti?

Kde sidli firma Rivalenti

Rivalenti.cz (Praha, Vinohrady), IČO 08202206, telefon, adresa • Firmy.cz.
Archiv

Co je Bonky CZ

E-shop Bonky je online tržištěm nabízejícím zboží od různých prodejců, především z Asie. Funguje tedy jako prostředník mezi asijskými dodavateli a českými spotřebiteli. Dle informace na webu Bonky má provozovatel sídlit v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech.

Jak dlouho trva dodani z Bonky

Bonky dodací lhůta

Pokud však začnete zkoumat dodací podmínky důkladněji, tak zjistíte, že vám objednávka může ve výjimečných případech skutečně dorazit až do 365 dní. Obvyklá dodací lhůta je podle webu Bonky maximálně 5 dní.

Co je Balando

Balando.cz je nákupní galerie přeprodávající zboží z Číny. Na e-shop se množí recenze nespokojených zákazníků, kterým obchod nevrací peníze, nedoručuje zboží, nekomunikuje.

Co je to Rivalenti

Internetový obchod Rivalenti, který u nás funguje od roku 2020, je další černou vránou z řady podvodných e-shopů. Jedná se o platformu, na které své zboží prodávají obchodníci z celého světa, nejčastěji však z Asie.

Kde sidli Bonky

Bonky dříve dle článku na KupniSila provozovala společnost Finalty Target Media s.r.o., jejímž jednatelem byl Kamil Gabriš. Stejně jako společnost Top Rise s.r.o., která aktuálně Bonky provozuje, sídlí na ulici Rybná 716/24 – Praha 1. V květnu 2022 nahradil pana Gabriše ve funkci jednatele Zdeněk Linke.

Co je Bonky recenze

Obchod funguje tak, že nějaký človíček – Provozovatel platformy Bonky.cz pouze potvrdí objednávku a Vaším jménem objedná zboží v zahraničním obchodě mimo EU samozřejmě s předáním osobních informací jako je adresa a telefonní číslo. Těžko říct, na které zahraniční platformě objednávají.

Co je Boohoo

Co je Booho.cz Tváří se jako e-shop, funguje jako e-shop a přesto rozhodně není klasickým internetovým obchodem. Booho je nákupní galerie – stejně jako například Wish nebo eBay, na které najdete velmi obsáhlý sortiment od módy až po auto-moto doplňky.

Jak zrušit objednávku na Bonky

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Dále může spotřebitel využít možnost mimosoudního řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Více informaci k uvedené službě lze nalézt na webové adrese www.adr.coi.cz.

Co je JOOT

Co je Joot a jak funguje Na webových stránkách Joot.cz na první pohled najdete klasický český e-shop s velmi rozsáhlým sortimentem. Koupit zde můžete oblečení pro celou rodinu, velmi levnou elektroniku nebo zajímavé autodoplňky. Joot ale není běžný e-shop, nýbrž mezinárodní tržiště typu AliExpress, Fuugo nebo Wish.

Co je Lapert

Popis Lapert.cz

Lapert.cz je internetová galerie zabývající se přeprodejem zboží z Číny. Převažují spíše negativní recenze zákazníků, kteří si stěžují na dlouhé dodací lhůty, případně nedoručení zboží, špatnou komunikaci a nemožnost odstoupit od smlouvy – reklamace taktéž není možná.

Kdy lze zrušit objednávku

Spotřebitel má právo od smlouvy odstoupit bez jakékoliv sankce a bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V souladu s evropskou směrnicí o právech spotřebitelů tak může učinit i před převzetím zboží (pozor ale na výjimky z tohoto práva).

Jak poznat bezpečný e shop

Za prvé zavítej na stránky České obchodní inspekce, kde najdeš seznam rizikových e-shopů. Za druhé navštiv web Asociace pro elektronickou komerci (APEK), která e-shopům uděluje certifikát. Pokud jej obchod vlastní, tak máš jistotu, že jde o věrohodného prodejce.

Jak prověřit internetový obchod

Registraci českého podnikatelského subjektu si lze ověřit v obchodním rejstříku na adrese www.justice.cz nebo živnostenském rejstříku na adrese www.rzp.cz. V případě zahraničních internetových obchodů je vhodné si údaje o registraci podnikatele ověřit v obdobě obchodního rejstříku daného státu.

Co se stane když si něco objednám ale nezaplatím

Bývá zvykem, že když nezaplatíte do nějaké lhůty, objednávka se automaticky stornuje. Možná se vám e-shop ozve. Seriózní je, když se mu ozvete vy.

Co kdyz si Nevyzvednu zasilku Alza

Po zadání kódu se otevřou dveře schránky, v níž se nachází vaše zásilka. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Jak poznat Fake obchod

Při nákupu online buďte opatrní. 9 tipů, jak poznat podvodný e-shopKusé údaje o zboží {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}Adresa neodpovídá obsahu.Nezabezpečený přístup.Chybějící kontakty.Chybějící obchodní podmínky a pekelná čeština.Nic moc grafický styl.Falešná doporučeníPlatba jen kartou.

Jak si ověřit e-shop

Registraci českého podnikatelského subjektu si lze ověřit v obchodním rejstříku na adrese www.justice.cz nebo živnostenském rejstříku na adrese www.rzp.cz. V případě zahraničních internetových obchodů je vhodné si údaje o registraci podnikatele ověřit v obdobě obchodního rejstříku daného státu.

Jak poznat bezpečný e-shop

Za prvé zavítej na stránky České obchodní inspekce, kde najdeš seznam rizikových e-shopů. Za druhé navštiv web Asociace pro elektronickou komerci (APEK), která e-shopům uděluje certifikát. Pokud jej obchod vlastní, tak máš jistotu, že jde o věrohodného prodejce.

Co dělat když nechci převzít zásilku

„Pokud víte, že objednané zboží nakonec opravdu nechcete, nejlepší je co nejdříve kontaktovat daný e-shop. V mnoha případech se podaří objednávku zastavit ještě před expedicí ze skladu, což znamená, že není třeba platit za přepravu.

Co delat kdyz si Nevyzvednu zasilku

Když si zákazník zboží nevyzvedne ani nezaplatí a nereaguje ani na upomínky, měl by ho podnikatel vyzvat k náhradě škody dle obchodních podmínek a stanovit mu ve výzvě přiměřenou lhůtu k plnění. Nebude-li zákazník na výzvu reagovat, je na místě zažalovat jej u obecných soudů.

Co se stane kdyz Nevyzvednu zasilku v AlzaBoxu

Pokud je zásilka na dobírku, tak je potřeba ji uhradit pomocí aplikace před vyzvednutím. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli. Opětovné doručení není možné.

Jak se vybírá z AlzaBoxu

Jak použít AlzaBoxNa dotykové obrazovce zadejte autorizační kód z SMS zprávy nebo e-mailu.Pokud jste objednávku nezaplatili předem, použijte platební kartu přímo v AlzaBoxu.Po zaplacení objednávky se otevře schránka, ve které je uložena vaše objednávka.Vyzvedněte si vaši objednávku.

Jak se poznají právě Jordany

Vaši pozornost by měla upoutat také informace na štítku. Značky jako Jordan dbají na nejmenší detaily, takže i tato věc bude vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a připevněna jak je potřeba. Šití musí být pevné, rovnoměrné a bezchybné a informace musí být jasné a především pravdivé.

Jak fungují podvody na bazarech

Vystupují tak, aby si oběť myslela, že je to zájemce o zboží, které jste nabízeli nebo ještě nabízíte na inzertních portálech typu Bazoš, Sbazar, Facebook Market a jiné. Oběť je často kontaktována prostřednictvím služeb Messenger nebo Whatsapp a informována, že má dotyčná osoba zájem o některé vaše zboží.