Co je kombinovaný tiket?

Jak kombinovat tiket Tipsport

Systémová sázka Sportka cena a Eurojackpot

Stačí poté na tiketu zaškrtnout kolonku Systém. (Vsadíte 8 čísel, v kolonce systém musí být 8). Při systémové sázce systém automaticky vytvoří šestičíselné kombinace ze všech čísel, které máte zaškrtnuté. Za každou kombinaci se pak platí jako za další sloupec.
Archiv

Jak funguje SuperKombi

SuperKombi. SuperKombi vám umožní roztřídit tipy do jednotlivých skupin a vytvořit různé kombinace sázek. Tím pádem, i pokud vám nevyjde nějaký tip, stále můžete vyhrát zajímavé peníze.

Jak sázet kombi

Kombinátor je tzv. „rozpisová“ sázka, která sázkařům umožní kombinovat na jednom tiketu 2-10 libovolných příležitostí. Kombinace sázek se tvoří automaticky pro všechny nabízené příležitosti a to systémem každá s každou s tím, že se tvoří skupiny sázek po dvou, třech, čtyřech, pěti (atd.) sázkových příležitostí.
Archiv

Jak funguje ako tiket

AKO sázka je kombinovaná sázka je vsazení na několik sportovních událostí současně. Jednotlivé kurzy na tiketu se mezi sebou násobí, a díky tomu můžeme dosáhnout při malé sázce na velmi vysoké výhry.

Co je to dvojtip

Dvojtip vám umožní pokrýt dva ze tří možných výsledků utkání jednou sázkou. K dispozici jsou níže uvedené možnosti: 1 nebo X – pokud je výsledkem buď výhra domácích nebo remíza, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné. X nebo 2 – pokud je výsledkem buď remíza nebo výhra hostů, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné.

Co je výsledek zápasu bez remízy

Sázka na výsledek utkání bez remízy – sází se na výhru domácích nebo hostů, v případě remízy se vrací vklad. Následující gól – kdo vstřelí následující branku. Počet gólů v utkání – podobně jako u handicapů, i v tomto případě existují tři tipy sázek („půlky",„celky" a „čtvrtky".

Co znamená MK Betano

MAX Kurz zajišťuje u vybraných zápasů nejlepší kurzy, jaké můžete najít, a to na sázky typu „Výsledek zápasu“. Takový zápas je označen symbolem „MK“.

Jak správně sázet

Vyhněte se velkému množství zápasů na tiketu

Čím více zápasů, tím hezčí číslo na konci tiketu. Nepodlehněte vidině vysoké výhry, to riziko za to z dlouhodobého hlediska nestojí. Snažte se, abyste na tiketu měli tak 2-5 zápasů. Platí, že raději méně zápasů za vyšší částku než hodně zápasů za minimální vklad.

Co je maxikombi

MAXIKOMBI. Sázkové příležitosti máš minimálně ve dvou a maximálně ve třinácti skupinách. Výhra se ti počítá podle toho, kolik skupin kompletně trefíš. Vyhráváš, i když ti některé tipy třeba utečou, pokud máš aspoň jednu skupinu „zelenou“.

Jak si vsadit bez registrace

Samozřejmě můžete, ale nebudete mít možnost sázet online. Nicméně všechny funkce, na které jste byli zvyklí, zůstaly dostupné i neregistrovaným uživatelům. Nyní do aplikace můžete nahrát i žlutou kartu Sazka Klubu a mít ji tak vždy při ruce.

Co znamená handicap 25

Čtvrtinové asijské handicapy, co to znamená AH-0.25 Pokud favorit vyhraje, jsou pro vás výherní obě části vkladu. Pokud bude remíza, tak z AH0 se vám vrací vklad a z AH-0.5 vklad prohráváte = prohrajete polovinu vkladu, druhá se vrací. Pokud favorit prohraje, obě části vkladu jsou proherní.

Co znamená 12 při sázení

Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů. Někdy bývá rozšířen o 12 – výsledek bez remízy. V případě remízy vyhráváte!

Co je to neprohra

Neprohra – sázka je výherní, pokud daný tým v základní hrací době neprohraje (buď vyhraje nebo remizuje). Označuje se jako 10 a 02. ROI (yield) – ROI je výnosnost kapitálu, která se udává v procentech.

Co znamená handicap 10

2) Asijský handicap bez remízy (celý handicap)

Příkladem takového handicapu je AH -1.0. Vsadit lze pouze na dvě možnosti. Pokud by tým vsazený v handicapu -1.0 vyhrál právě o jednu branku, vrací se sázkaři vklad. Výhra minimálně o dvě branky znamená výhru, remíza nebo prohra daného týmu zase prohru.

Co znamená 1 75 gólů

Čtvrtky dělí původní sázku na dvě samostatné („padne méně než 1,75" znamená, že polovinu vkladu sázíme na méně než 2.0 a polovinu na méně než 1.5). Kdo vyhraje zbývající část utkání – sázka na vítěze části utkání, která zbývá odehrát od daného okamžiku vsazení sázky a stavu utkání (např.

Kdo vlastní Betano

Provozovatelem je společnost Kaizen Gaming Ltd., která už značku Betano provozuje v Německu, Portugalsku, Rumunsku, Bulharsku, Brazílii a Chile. V Řecku a na Kypru pak působí jako Stoiximan, jde o největší sázkovou společnost v těchto zemích. V České republice získalo Betano licenci pro legální provoz v únoru 2022.

Co znamená dvojitá šance Betano

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů.

Jak neprohrát v sázení

Vyhněte se velkému množství zápasů na tiketu

Čím více zápasů, tím hezčí číslo na konci tiketu. Nepodlehněte vidině vysoké výhry, to riziko za to z dlouhodobého hlediska nestojí. Snažte se, abyste na tiketu měli tak 2-5 zápasů. Platí, že raději méně zápasů za vyšší částku než hodně zápasů za minimální vklad.

Jak být úspěšný v sázení

Pokud se chcete stát úspěšným sázejícím, měli byste mít ve sportu přehled, sledovat aktuální dění a pravidelně sledovat výsledky minimálně těch největších a nejprestižnějších světových lig. Je to sice někdy časově náročně, ale určitě velmi důležité.

Co znamená handicap 75

Dvojitý asijský handicap – například AH (-1,25) nebo AH (-1,75) – v tomto případě se handicapy rozkládají (-1 a -1,5 v případě AH -1,25, nebo -1,5 a -2 v případě AH -1,75), přičemž můžete prohrát celý svůj vklad, prohrát polovinu svého vkladu, vyhrát pouze půlku sázky, nebo vyhrát celou svou sázku.

Kdo může sázet

Kurzového sázení v České republice se může účastnit každá osoba starší 18 let, která je způsobilá k právním úkonům. Z této skupiny se dále vylučují politicky exponované osoby a osoby zapsané v rejstříku vyloučených osob.

Co je handicap 0 75

U zápasu Arsenal – Liverpool handicap 0.75 není vypsán. Znamená to však, že by sázka na Arsenal AH -0.75 byla výherní jen v případě výhry o více než 1 gól. Pokud by Arsenal zvítězil jednobrankovým rozdílem, vyhravá jen polovina vkladu a druhá polovina se vrací zpět. V případě remízy prohráváte vklad.

Co znamenají kurzy v sázení

V nabídkách sázkových kanceláří se tak setkáme například s kurzem 3,00. Co to ale znamená Je to velmi jednoduché. Vsadíte-li například 100 Kč na kurz 3,00 a vámi vybraná příležitost je výherní, připíše se vám na sázkařské konto trojnásobek, tedy 300 Kč.

Co znamená dvojtip neprohra

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů.

Co je to dvojitá šance

V sázkové kanceláři Fortuna se pod pojmem „dvojitá šance“ skrývá sázka, kdy tipér sází na to, že jeho tým vyhraje buď určitou část zápasu či celý zápas. Ve fotbale to například znamená, že tým, na který vsadíte, musí vyhrát buď první poločas nebo celý zápas.