Co je Nejstahovanější hra na světě?

Co je nejlepší hra na celém světě

Nejlepší hry na PC roku 2021

Název Shrnutí
TOP hry 2021
1. Cyberpunk 2077 Žánr: akční střílečka HW náročnost: 7,5/10 Platformy: PC, Xbox, PlayStation
2. Assassin's Creed Valhalla Žánr: akční RPG HW náročnost: 7/10 Platformy: PC, Xbox, PlayStation
3. New World Žánr: MMORPG HW náročnost: 9/10 Platformy: PC, Xbox, PlayStation

ArchivPodobné

Jaká je nejznámější hra na světě

Jaká je Nejhranější hra na světě 2022

# Hra Průměrný počet diváků
1. League of Legends 186,490
2. Elden Ring 177,118
3. GTA 5 172,184
4. Valorant 148,695

Jakou hru si zahrát

Nejlepší hry na PC

Pořadí Název Hodnocení
1. Diablo 3: Reaper of Souls ⭐ 94 %
2. GTA 5 ⭐ 93 %
3. Battlefield 3 ⭐ 92 %
4. The Sims 4 ⭐ 91 %

Co hrát za hry na PC

Nejlepší hry na PC – Osvědčené klasikyAge of Empires 2: Definitive Edition a Age of Empires 4 – Návrat strategického krále.Assassin's Creed série – Evoluce asasínůCall of Duty série – Akční online nářez.Euro Truck Simulator 2 – Na cestě za svobodou.Farming Simulator série – Strýček Novák farmu měl.

Jaká hra je nejpopulárnější

Nejhranější hra všech dob – Pubg.

Jaká hra je nejprodávanější

Tetris – 170 milionů kopií

Vůbec nejúspěšnější hrou v celé historii počítačového světa je Tetris.

Co je nejpopulárnější hra

Nejhranější hry – Největší přízni se těší titul Pubg: Battlegrounds, který už někdy hrála více než miliarda hráčů. V řádech stovek milionů se ale pohybuje také Candy Crush Saga a Microsoft Solitaire.

Co je nejprodávanější hra

PUBG – 75 milionů kopií

Hra na začátku roku 2021 přešla na free-to-play model, ale do té doby se mělo prodat 75 milionů kopií.

Která hra je nejpopulárnější

Nejhranější hry – Největší přízni se těší titul Pubg: Battlegrounds, který už někdy hrála více než miliarda hráčů. V řádech stovek milionů se ale pohybuje také Candy Crush Saga a Microsoft Solitaire.

Co si zahrát na PC zdarma

Nejlepší hry zdarma pro WindowsStarCraft.DotA 2.Heroes of the Storm.Lands of Lore: The Throne of Chaos.Hearthstone: Heroes of Warcraft.Magic: The Gathering Arena.UFO: Enemy Unknown.Indiana Jones and the Fate of Atlantis.

Co si zahrát doma

Venku je ošklivo Nevadí! 14 tipů, jak děti doma zabavitZábava se židlemi. Jednoduchá, ale dětmi oblíbená aktivita, ke které vám stačí obyčejné, ovšem bytelné židle.Hra na schovku.Schovávačka věcíBásničky s pohybem.Hraní s míčky z molitanu.Zábava na štaflích.Hra na „Kdo déle vydrží…“Pětiminutovka s písmenky.

Co si zahrát

Co si zahrát, když musíte zůstat doma kvůli koronaviru | GAMES.CZPokud jste doma sami: Civilization VI.Pokud jste doma s (ne)hráčem: Nintendo Switch a na něm Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Party a Luigi's Mansion 3.Aleš Smutný: Zaklínač 3: Divoký hon.Šárka Tmějová: Stardew Valley.

Jaké hry na notebook

Nejlepší hry zdarma pro WindowsStarCraft.DotA 2.Hearthstone: Heroes of Warcraft.Heroes of the Storm.Lands of Lore: The Throne of Chaos.Magic: The Gathering Arena.UFO: Enemy Unknown.Monkey Island 2: LeChuck's Revenge.

Jaká je nejúspěšnější hra v čele historii her na počítačích

1. Tetris – 170 milionů kopií Vůbec nejúspěšnější hrou v celé historii počítačového světa je Tetris.

Jakou deskovou hru pro děti

ObsahOsadníci z Katanu Junior.Ubongo Junior.Myší domeček.Pokémon Battle Academy 2022.Karak.Woody magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra 3 v 1.Žáčku! Ukaž! Co víšLogik retro edice.

Jakou hru si stáhnout

Nejlepší hry zdarma pro WindowsStarCraft.DotA 2.Hearthstone: Heroes of Warcraft.Heroes of the Storm.Lands of Lore: The Throne of Chaos.Magic: The Gathering Arena.UFO: Enemy Unknown.Monkey Island 2: LeChuck's Revenge.

Co dělat s holkou doma

Deset tipů na to, jak se s partnerem doma zabavitUvařte spolu večeři.Sestavte spolu puzzle.Naplánujte si večer s fondue.Domácí lázněZahrajte si deskové hry.Společná jóga.Malujte.Vyzkoušejte online kurz.

Co dělat v neděli doma

12 tipů na to, co dělat domaTvořte. Začněte malovat, ušijte svůj první kus oblečení, upleťte si šálu nebo vyrobte nějakou domácí dekoraci, třeba ze sádry.Zkoušejte nové recepty. Tohle jste ode mě asi čekali.Zacvičte si.Přečtěte si knihu.Poslechněte si podcast.Ukliďte si.Relaxujte.Věnujte se svým nejbližším.

Jak se zabavit na párty

Které hry si můžete zahrát na partyTanec s předmětem. Opravdu známá hra na taneční parket.Putující klobouk. Stačí rychlý tanec, např.Poznat se po hlase. Vytvoří se partnerské dvojice, které se rozdělí.Baletní pantomima.Kolující obálka s úkoly.Tanec s balonky.Dotkni se mi.Předávaná pod stolem.

Kdo kde s kým

Hra je velmi jednoduchá a opět stačí jen tužka a papír. Ten přeložíme na pět částí, aby vzniklo jakoby pět sloupců: Kdo, Kde, Kdy, S kým, Co dělal. Hráči postupně začnou kolonky vypisovat; vždy jeden hráč napíše slovo do jednoho sloupce, přeloží papír (aby ostatní neviděli, co napsal), a posune ho sousedovi.

Jaká je nejdražší hra na světě

Z titulu nejdražší prodaná sběratelská hra se však Zelda radovala pouze pár dní, v tomto týdnu totiž lidé z Heritage Auctions vydražili titul Super Mario 64 z roku 1996 za rekordních 1,56 milionu dolarů (33,8 milionu Kč). Za vyšší částku se zatím žádná jiná hra neprodala.

Jak si hrát s dětmi 3 roky

Pro mladší děti (od 2 let) doporučuji především Berušky, Den a noc, Můj první ovocný sad, Příšerky ze skříně, Myško utíkej. Přibližně okolo 3 let by děti mohly zvládnout i Padající opičky, Cink Junior, Sada her Ledové království, Plást medu, případně i Děti z Carcassonne nebo Ubongo, pokud už jsou herně zdatnější.

Co delat na párty

Hry na partyTanec s předmětem. Opravdu známá hra na taneční parket.Putující klobouk. Stačí rychlý tanec, např.Poznat se po hlase. Vytvoří se partnerské dvojice, které se rozdělí.Baletní pantomima.Kolující obálka s úkoly.Tanec s balonky.Dotkni se mi.Předávaná pod stolem.

Co dělat když je venku hezky

40 oblíbených venkovních aktivit, ke kterým nepotřebujete drahé nebo speciální vybaveníProcházka a chůze v přírodě,procházka se psem,procházka městem,sbírání lesních plodů – malin, borůvek, jahod,sbírání bylinek,houbaření,chůze naboso,běh,

Co dělat když se nudím venku

Venku se dá i dělat gymnastika, atletika, běhat (prostě sportů na ven je dost.) Nebo můžete jít třeba hledat kešky či kamínky. Nebo se jen projděte v okolí, nemusí se jen jezdit dál.