Co je noveho na HBO Max?

Co noveho na HBO Max

Next upcoming moviesUnknown: Cave of Bones.The Deepest Breath.Stephen Curry: Underrated.They Cloned Tyrone.Dream.
Archiv

Co vše je na HBO Max

Kromě toho stávající nabídka obsahuje nejrůznější tituly z produkce Warner Bros., HBO, Max Originals, DC nebo Cartoon Network, můžeme tedy z pohodlí domova sledovat například Matrix Resurrections, Dunu, Sebevražedný oddíl, Hru o trůny, Teorii velkého třesku, Godzilla vs Kong, Přátele, Peacemakera a další oblíbené filmy …
Archiv

Jaké filmy jsou na HBO Max

Dopřejte si kvalitu. Toto jsou nejlépe hodnocené filmy, které najdete na HBO MaxŠílený Max: Zběsilá cesta (2015) Rotten Tomatoes: 97 % (435 recenzí)Jidáš a černý mesiáš (2021) Rotten Tomatoes: 97 % (346 recenzí)Mafiáni (1990)Argo (2012)Gravitace (2013)VALL-I (2008)Whiplash (2014)Příchozí (2016)

Jak spustit HBO Max na TV

Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max. Pak zvolte jednu z těchto možností: Předplatné a instalace: Založte si nové předplatné a nainstalujte aplikaci HBO Max.

Co si pustit za film 2023

Nejlepší filmy roku 2023Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023) 91%Strážci Galaxie: Volume 3 (2023) 89%Tajemství a smysl života (2023) 87%Mission: Impossible Odplata – První část (2023)John Wick: Kapitola 4 (2023) 83%Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023) 83%Invalida (2023)Tetris (2023) 80%

Na co koukat na Netflixu 2023

• Tom Segura: Sledgehammer, film • Komedie / Stand-up • USA, 2023.• Wham, film • Dokumentární / Hudební • Velká Británie, 2023.• The Lincoln Lawyer, seriál • Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller • USA, 2022-2023.• Gold Brick, film • Drama / Komedie • Francie, 2023.• The Out-Laws, film • Akční / Komedie • USA, 2023.

Na co koukat na Netflixu

Top 15 filmů na Netflixu(Nově přidáno) Banger – Pouliční příběh Adama Mišíka.Cesta do fantazie – Kouzelná výprava do magické říše.Ďábel…Gentlemani – Guy Ritchie v nejlepší forměIrčan – Život jednoho gangstera.K zemi hleď – Třeskutě vtipný obraz naší společnosti.Král – Henry málem králem.

Proč mi nejde HBO Max

Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Jak na HBO Max zdarma

Většina poskytovatelů HBO Max nenabízí bezplatné zkušební období novým předplatitelům. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci. Během bezplatného zkušebního období můžete sledovat online cokoli z HBO Max.

Co má vyjit v roce 2023

10 nejočekávanějších filmů léta 2023: Komiksové hity doplní návraty akčních legendStrážci Galaxie: Volume 3. Premiéra: 4.Rychle a zběsile 10. Premiéra: 18.Spider-Man: Napříč paralelními světy. Premiéra: 1.Transformers: Probuzení monster. Premiéra: 8.Flash. Premiéra: 15.Indiana Jones a nástroj osudu.Barbie.Oppenheimer.

Co vyjde za filmy v roce 2024

KvětenDeadpool 3 (plánovaná česká premiéra: 2. května 2024)Garfield (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Furiosa (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)The Kingdom of the Planet of the Apes (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Imaginary Friends (plánovaná česká premiéra: 30. května 2024)

Jak být za vodou Netflix

Peníze nad námi sice mají velkou moc, ale to se může klidně změnit. Odborník na finance Ramit Sethi pomáhá lidem po celých Spojených státech prožít opravdu bohatý život. Dívejte se, na cokoli chcete. Ramit Sethi je autor úspěšné příručky „I Will Teach You to Be Rich“ a ukáže cestu k bohatému životu i vám.

Kdo zabil Sáru Netflix

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele. Dívejte se, na cokoli chcete. Nominace na čtyři ceny Imagen, mimo jiné pro nejlepšího herce (Manolo Cardona) a seriál v hlavním vysílacím čase.

Jak se dostat na Netflix zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky. Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které Netflix nabízí.

Jak se přihlásit na HBO Max na TV

Účet byl nalezenOtevřete na televizi aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se (nebo vyberte seriál či film a pak možnost Přihlásit se).Vyberte možnost Přihlásit se a možnost Registrace přes operátora.Zadejte šestimístný kód, který se zobrazuje na televizi, a vyberte možnost Další.

Jak dát do televize HBO

V Android TV přejděte do nabídky Nastavení > Aplikace a zvolte možnost HBO Max.Zvolte možnost Odinstalovat.Přejděte na Aplikace a vyhledejte aplikaci HBO Max.Zvolte aplikaci HBO Max a poté vyberte možnost Instalovat.Otevřete aplikaci HBO Max, přihlaste se a zkuste streamování znovu.

Jak zrušit předplatné na HBO Max

Otevřete HBO Max a klepněte na svůj profil (vpravo nahoře). Potřebujete pomoc s přihlášenímKlepněte na ikonu Nastavení a vyberte možnost Předplatné.Klepněte na možnost Spravovat předplatné.Vyberte možnost Zrušit předplatné.Zrušení potvrďte a poznamenejte si datum vypršení předplatného.

Jak si předplatit HBO Max

Přejděte na stránku HBOMax.com/subscribe.Vyberte si fakturační období.Vyplňte formulář ke svému účtu a stiskněte možnost Vytvořit účet.Vyberte si způsob platby a zadejte promo kód (pokud nějaký máte).Vyberte možnost Zahájit Předplatné.Vyberte svůj profil a můžete se dívat.

Co prijde do kin 2023

Filmové novinky 2023 – brzy v kinech

Premiéra Film Distributor
2023-07-20 Mavka: Strážkyně lesa CinemArt
Oppenheimer CinemArt
Barbie Vertical
2023-07-27 Dvě slova jako klíč Bontonfilm

Na co koukat na Netflix

Top 15 seriálů na NetflixuArcane: League of Legends – Nejlepší adaptace videohryCobra Kai – Legendární Karate Kid se vrací do ringu.Cuphead na scénu – Trampoty Cupheada a Mugmana.Cyberpunk: Edgerunners – Povedená nadstavba videohry.Dámský gambit – Dáma útočí na krále.Gangy z Birminghamu – Drsná kapitola britský dějin.

Kdo zabil Saru 3 herci

Kdo zabil Saru – Série 3Tvůrci: José Ignacio Valenzuela.Režie: David Ruiz.Scénář: José Ignacio Valenzuela, Rosario Valenzuela.Hudba: David Murillo R.Hrají: Manolo Cardona, Eugenio Siller, Ginés García Millán, Carolina Miranda, Jean Reno.Kostýmy: Atzin Hernández.

Kdo zabil Saru konec

Sara chce vyzkoušet let na padáku taženém za člunem, postroje ale prasknou, Sara se zřítí a na následky pádu do vody zemře. Pověst rodiny Lazcanových se rázem ocitá v ohrožení, Rodolfovi hrozí vězení za to, že před letem nezkontroloval stav padáku a postrojů, a tak celá rodina udeří na Álexe, aby to vzal na sebe.

Jak dlouho je Netflix zdarma

Zkušební dobu už Netflix zdarma nenabízí, ale své předplatné můžete kdykoliv zrušit. Netflix předplatné je na výběr ve třech verzích – Basic, Standard a Premium. Jednotlivé Netflix balíčky se liší maximálním rozlišením, kvalitou zvuku a počtem zařízení, na kterých můžete pořady ve stejnou dobu sledovat.

Jak se platí za Netflix

Smart TV a přehrávače streamovaných médiíOtevřete aplikaci Netflix.U většiny Smart TV a přehrávačů streamovaných médií budete muset uvést svoji e-mailovou adresu nebo telefonní číslo.Vyberte si předplatné, které vám vyhovuje.Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a vytvořte si účet.Zadejte platební metodu.A je to.

Jak se platí HBO Max

Změna způsobu platbyOtevřete aplikaci HBO Max a klikněte na svůj profil (vpravo nahoře).Klikněte na ikonu NastaveníKlepněte na možnost Spravovat předplatné.Klepněte na možnost Upravit způsob platby.Upravte platební informace a zvolte možnost Uložit.