Co to je Subathon?

Jak dlouho trval nejdelší stream na světě

Streaming trvající přes 55 hodin!

Michal Lupták z Krásného Dvora vystupující pod přezdívkou Toxxy cze vysílal na svém kanále na serveru Twitch.tv živý nonstop on-line přenos hraní počítačových her po rekordní dobu 55:05:22 hodin.

Odkud streamuje opat

Když tak po několika měsících dostal unban, Opat byl evidentně velmi nadšený a vydal i video na svém YouTube kanále, kde na své první vysílání v tomto roce lákal. Smolným se ale pro něj stal jeho poslední stream, kdy při hraní hry CS:GO ukázal profilový obrázek uživatele.

Kde streamuje opat

Opat je už na domácím Twitchi známým číslem, které se často ocitá v problematických situací, i když se jim snaží předejít. Po delší pauze se konečně vrátil, a i přes veškeré snahy se polepšit, mu však na streamu unikla další věc, která vedla k jeho dalšímu zabanování.

Za co dostal opat Ban

Twitch mu na to udělil permanentní ban za sebepoškozování. Partnerský status ovšem stále má a může se Twitchi ozvat, až se bude chtít vrátit. Zda ho platforma opravdu odbanuje zatím není jasné. Hned na to se Opat podělil o screeny konverzace s dívkou, která by mohla být s jeho přičiněním těhotná.

Co se stalo s opatem

Opat tedy skončil v nemocnici, ze které o sobě již dal vědět a nakonec vše dobře dopadlo. Svých činů Opat lituje, aktuálně je sám na psychiatrického oddělení a všechny vyzývá, aby se nikdy neodhodlávali k tak bezradným činům.

Co je to Opat

Opat je představený kláštera některých mužských řádů. Zpravidla stojí v čele opatství. Podobnou roli jako opat má u ženských řádů abatyše.

Odkud je opat

Slovo opat je odvozeno z latinského abbas, a to z hebrejského abba, otec. V prvních křesťanských stoletích to bylo uctivé oslovení, později čestný titul a od 6. století podle řehole Benedikta z Nursie označení představeného mnišské komunity.

Proč se Agraelus jmenuje Agraelus

K odhalení došlo 3. března 2018 skrze bavičův kanál na serveru Twitch, kde Agraelus uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že díky úrazu v mládí je částečně hluchý na jedno ucho.

Co je to opat

Opat je představený kláštera některých mužských řádů. Zpravidla stojí v čele opatství. Podobnou roli jako opat má u ženských řádů abatyše.

Co to je abatyše

Abatyše či Matka představená je označení pro představenou ženského kláštera u některých katolických řeholí, obdoba opata v mužský klášterech. Její povinností je řídit patřičný klášter nebo ústav a bdít nad tím, aby v něm byla zachovávána pravidla řehole.

Jak se jmenuje Žena která stojí v čele ženského kláštera

Opat přijímal důležité návštěvy a měl právo na delší čas opouštět svůj klášter, když cestoval po jiných klášterech. V ženských klášterech zastávala tento úřad abatyše. Převor – zástupce opata. Dohlížel na vnitřní život společenstva.

Kdo je Agraelus

Agraelus, vlastním jménem Vojtěch Fišar (* 18. října 1996), je český streamer a youtuber, jeden z čelných představitelů vysílající na platformě Twitch.tv na území České republiky. Na serveru YouTube vlastní kanál Agraelus, dříve Agraelovo…

Kde žije Agraelus

Po rok a půl dlouhé anabázi v Ústí nad Labem, Agraelus momentálně žije ve svém bytě v Liberci, přemýšlí ale o změně působiště na Prahu, a to z osobních důvodů.

Kde se narodil Agraelus

18. října 1996 26 letAgraelus / Datum narození

Co to je klášter

Klášter (z německého Kloster z latinského claustrum, uzavřené místo, latinsky monasterium) je instituce a budova nebo komplex budov, které slouží jako dlouhodobý příbytek pro duchovní a pracovní činnosti mnichů (monachů), mnišek (jeptišek) či laiků, kde žijí společně jako komunita na rozdíl od osaměle žijících …

Co se dělá v klášteře

K tomu mu pomáhá společenství bratří vedené opatem. Mlčenlivý, od světa oddělený život uvnitř kláštera je zcela zaměřený na Boha. Několik základních činností pomáhá mnichovi v jeho životě s Bohem: především společná a osobní modlitba, dále studium, lectio divina (duchovní četba) a manuální práce.

Co to je mnich

Mnich (lat. monachus, z řec. μοναχός monachos – osamocený) je muž praktikující formu života ve víře podřízenou konkrétnímu cíli víry. Cvičí mysl a tělo podle své víry – buď sám, nebo s ostatními lidmi podobného zaměření – zatímco udržuje odstup od lidí, kteří toto zaměření nesdílejí.

Kdo je Radovan od Agraela

Radovan se taktéž zasloužil o nejznámější genocidu, páchanou na nebohých, bezbranných a slizkých Slimácích. Roky, ohavně, společně se svým otcem, likvidoval krumpáčem zástupy slimáků, slimáčic i slimáčat. Tyto půlnoční nájezdy těchto bezohledných a bezcitných tyranů nikdy nebyly potrestány.

Kdy se narodil Agraelus

18. října 1996 26 letAgraelus / Datum narození

Kdy začal streamovat Agraelus

Twitch channel

K odhalení došlo 3. března 2018 skrze bavičův kanál na serveru Twitch, kde Agraelus uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že díky úrazu v mládí je částečně hluchý na jedno ucho. Na serveru Twitch jej sleduje více než 530 000+ sledujících.

Kdy se Agraelus odhalil

Identita Dlouhodobě svou pravou identitu utajoval. K odhalení došlo 3. března 2018 skrze bavičův kanál na serveru Twitch, kde Agraelus uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že díky úrazu v mládí je částečně hluchý na jedno ucho.

Jak žijí buddhisté

Buddhisté věří, že jejich duše je po smrti těla znovu zrozena v jiném těle a není zbavena utrpení z předchozích hříchů. Dobří buddhisté dávají štědré almužny a buddhističtí mniši žijí v chudobě pouze z darů ostatních. Musejí dostát přísným pravidlům vyžadujícím velkou trpělivost, nenásilí a odříkání.

Kdo je Growey

Growey. Poměrně nepodstatná persona, jediným ctihodným činem, jež uskutečnil, byla sebevražda ve Vietcongu granátem. Tu uspořádal po sérii fatálních selhání a nepochopení herních mechanik.

Jak vznikla přezdívka Agraelus

Třeba Vojtěch Fišar známý pod přezdívkou Agraelus si díky tomu, že ukazuje na platformě Twitch divákům své umění, dokáže vydělat stovky tisíc měsíčně.

Co nesmí buddhista

Buddhismus se dělí na dva základní směry, na velký a malý búz. Víra zakazuje působení bolesti živým tvorům, braní si, co mi není dáno, lhaní, užívání alkoholu a sexuální nemorálnost. Pro mnichy platí ještě asketičtější předpisy – nesmí pít žádný alkohol, konzumovat maso, nesmí si zdobit tělo.