Co to znamená 🧢?

Co to je 🍆

Nelibost u některých pak vyvolalo i metaforické používání lilku – 🍆 místo mužského penisu a broskve – 🍑 místo ženského zadečku.
Archiv

Co to znamená 🖕

V západní kultuře znamená zdvižený prostředník vulgární urážlivé gesto. Provádí se tak, že se ukáže vztyčený prostředník, zatímco ostatní prsty jsou sevřené v pěst a otočené dlaní k sobě.

Co je to 🍑

Každý emotikon má doslovný význam, ale mnohé z nich mají i sekundární, který časem nabyli. V této situaci sekundární význam zakrývá ten původní, jako příklad můžeme uvést broskev 🍑, jejíž původní význam – označení ovoce, aktuálně používá tak 7% uživatelů, přičemž ostatní jí poukazují na zadek.

Co znamená tento smajlík 😏

😉 😏 Význam – mrkající smajlík

Lehký úsměv a přimhouřené pravé oko Značí hravost, láskyplnost, sugesci, ale také ironii. Pokud použijete jemu podobný mírně samolibý, uličnicky usmívající se emotikon 😏, pro který je typické zvednuté obočí, poloúsměv a oči hledící do strany, můžete začít flirtovat, ani nevíte jak.

Co znamená 🖤

Černé srdce – srdce této barvy se běžně používá k vyjádření bolesti a smutku.

Co to znamená 🖖

Vulkánský pozdrav je gesto rukou, které zpopularizoval seriál Star Trek ze 60. let 20. století. Tvoří jej zdvižená ruka s dlaní otočenou dopředu, nataženým palcem i prsty, které jsou rozděleny mezi prostředníček a prsteníček.

Co je to flexit

Feelovat (feel U) – ve významu něco pocitově prožít, také ve spojení feel U/ feel with ya – soucítit s někým, cítit jeho bolest, politovat. Flexit – chlubit se novými a značkovými věcmi před někým (ukazovat se) a snaha udělat na někoho dojem.

Co znamená kdyz je nekdo SIMP

Simp – je muž či chlapec, který pro svoji dívku (ale klidně i kamarádku, kterou zná pouze on-line) dělá příliš mnoho – prakticky se nechá využívat.

Co znamená 💙

Modré srdce – modré srdíčko symbolizuje přitažlivost a věrnost k sobě navzájem. Znamená také mír, tajemství a naději. Odkazuje na vodu a moře a pokud někomu takto zbarvené srdíčko pošlete, tak chcete, aby se cítil klidný, vyrovnaný a bez zoufalství.

Co znamená bílé srdce od kluka

Emoji z bílé srdce představuje věčnou a bezpodmínečnou lásku. Tento emotikon navíc odráží i čistotu řečené lásky, a proto se obvykle používá, když chcete vyjádřit takový cit k nějaké osobě, ať už je to pro přítele, člena rodiny nebo partnera.

Co znamená emoji 🖖

Vulkánský pozdrav je gesto rukou, které zpopularizoval seriál Star Trek ze 60. let 20. století. Tvoří jej zdvižená ruka s dlaní otočenou dopředu, nataženým palcem i prsty, které jsou rozděleny mezi prostředníček a prsteníček.

Co to je Chabr

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co je to chill out

chill out {sloveso}

dojet {sl.} sklidnit se {refl. sl.} uklidnit se {refl.

Co je to Chabr

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co to znamená ❤ 🔥

❤️‍🔥 Hořící srdce.

Co je to TF

TransFlash karta, zkráceně TF karta, je typ externího úložiště neboli paměťové karty. Používá se pro rozšíření paměti například u fotoaparátů. Co se týká mobilních telefonů, ty mají prostor pro paměťovou kartu uzpůsobený velikosti SD karty.

Co je chill music

Chill-out (jiné názvy: chillout, chill out, chill) je zastřešující termín pro řadu stylů elektronické hudby charakteristických jemným stylem a beaty středního tempa.

Jak se píše chill

chill [tʃɪl]

sth vychladit (se), ochladit (se), zchladit (se) coServe chilled.

Co je to Sarpo

Prediktivní nástroj na hodnocení rizik a kriminogenních potřeb odsouzených, který je součástí Vězeňského informačního systému (VIS).

Co znamená 😎

😎 – Smajlík s cool brýlemi: Tento smajlík je pak obrazem pro sebedůvěru, styl a neformálnost.

Co znamená zkratka TF na Instagramu

PM/DM – “personal message” nebo "direct message" – tedy soukromá zpráva na Facebooku, nebo přímá zpráva na Instagramu. WTF/TF – „What the F*ck“ a "The F*ck (is that)"– Co to sakra Také vyjadřuje údiv, tentokrát však v zcela negativní konotaci.

Co je to Čilovat

Výraz čilovat je starší český výraz, který se často používá pro popis aktivity, kterou člověk vykonává. Slovo čilovat může mít mnoho významů, ale obecně označuje aktivitu nebo úsilí, které člověk věnuje nějakému úkolu nebo projektu. Někteří lidé vnímají čilování jako filozofii života.

Co znamená když je nekdo Smash

rozdrtit {sl.} rozrazit {sl.} roztříštit {sl.} smečovat {sl.}

Co je to trestňák

Trestňák – oddělení pro problematické odsouzené. Zvýšená ostraha – odkladiště pro silné povahy. Nejtvrdší střežení pro dlouhé tresty.

Jak to vypadá ve vězení

Část vězňů ráno odchází pracovat, další si mohou doplňovat vzdělání, zbytek zůstává na uzavřených odděleních. Obvyklou zábavou jsou televize, karty, posilovna. Oběd je ve věznicích obvykle vydáván už před polednem, po něm vězni často mají osobní volno či vycházky.