Co vyrabi Penam?

Kdo je majitel Penamu

PENAM, a. s. je pekárenská firma patřící do Agrofert Holdingu, a. s. Vznikla v roce 1999 sloučením menších společností, v roce 2004 ji koupil Agrofert Andreje Babiše. Za rok 2017 společnost vykázala celkové tržby 3,6 miliardy korun.

Co znamená zkratka Penam

Do té doby největší česká fúze 13 pekárenských a mlynárenských společností, které se spojily do nové společnosti PENAM, spol. s.r.o. Název PENAM je odvozen od Pekárny NA Moravě.
Archiv

Kde sídlí Penam

Kontakty a objednávky

Název Adresa Recepce
Centrála – PENAM, a.s. Cejl 38, 602 00 Brno 545 518 111
Mlýn Brněnec Brněnec 24, Brněnec 461 550 531-2
Mlýn Kroměříž Na Sádkách 4605/4d, 767 01 Kroměříž 573 519 111
Mlýn Vojkovice Mlýnská 99, Vojkovice 547 428 611

Které pekárny vlastní Babiš

Holding Agrofert může prostřednictvím své firmy Penam koupit pekárny United Bakeries. Musí ale prodat několik svých závodů, aby nebyla narušena hospodářská soutěž.

Kdo vlastní firmu Odkolek

United Bakeries je výlučným vlastníkem zapsané ochranné známky Odkolek, reagoval mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka. „Užívá ji oprávněně a v souladu s právními předpisy.

Které potraviny patří Babišovi

Tam má Agrofert hodně široké portfolio: příkladem jsou firmy Kmotr, Kostelecké uzeniny, Krahulík, Vodňanská drůbež, Česká vejce, Mlékárna Hlinsko, Olma, Penam, Profrost nebo United Bakeries.

Co není Babišovo

Tak a teď přehledně.Vepřové, drůbeží, hovězí, rybí, koňské maso – Animalco, Hyza, Procházka.Vejce – Česká vejce CZ.Uzeniny a konzervy – Kostelecké uzeniny.Uzeniny Kmotr – Masna KroměřížUzeniny – Krahulík, masozávod KrahulčíMléko, máslo, tvaroh, salko, pikao, jesenka, zmrzlina… – Tatra, Mlékárna Hlinsko.

Kdo vlastní Delta pekárny

Nehodnoceno, buďte první! NYMBURK – Areál bývalých Delta Pekáren v Nymburce má nového majitele. Stala se jím čínská společnost Beiteli.

Kdo vlastní United Bakeries

Vznikla roku 2006 spojením dvou největších českých pekáren – Delta Pekárny a Odkolek. Skupinu nyní tvoří 5 regionálních pekáren. Všechny pekárny jsou držitelem prestižní mezinárodní certifikace FSSC 22000. Vlastníkem United Bakeries je od roku 2019 pekárenská skupina Penam, a.s.

Jak nekupovat Babišovo

Pro majitele chytrých telefonů existuje aplikace „Bez Andreje“, která Vám snadno a rychle napoví, zda je daný výrobek od Babiše. Stejně tak je důležité nekupovat Babišovy tiskoviny, neboť v nich probíhá velmi sofistikovaná ideologická manipulace.

Které firmy patří Babišovi

Bonus až 25 000 Kč ke vkladu

Firma Stát
MAFRA, a.s. Česko
MAVEX AGRO, spol. s r.o. Česko
Mlékárna Hlinsko, a.s. Česko
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. Česko

Kdo je vlastníkem FA Odkolek

Tato společnost si 1.12.1994 nově zaregistrovala ochrannou známku Odkolek. Tuto známku od roku 2007 vlastní česká společnost United Bakeries a.s.

Které firmy vlastní Babiš

Mezi nejvýznamnější chemické společnosti patří DEZA, Duslo, Lovochemie, Precheza, Synthesia a Fatra. V Německu vlastní AGROFERT chemický podnik SKW Piesteritz. Na výrobu biopaliv se zaměřují akciové společnosti Preol a Ethanol Energy.

Co víme o Babišovi

Andrej Babiš (* 2. září 1954 Bratislava) je český politik a podnikatel slovenského původu, v letech 2017–2021 předseda vlády České republiky. Od října 2013 je poslancem Parlamentu České republiky a v letech 2014–2017 působil jako první místopředseda vlády a ministr financí v kabinetu Bohuslava Sobotky.

Které noviny patří Babišovi

MAFRA, a.s., je největší česká mediální společnost (vydavatelství), jež vydává nejčtenější deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Do mediální skupiny dále patří internetové portály iDNES.cz a Lidovky.cz s vlastními redakcemi, bezplatný deník Metro a týdeník 5plus2.

Jaké značky patří Babišovi

Mezi nejvýznamnější chemické společnosti patří DEZA, Duslo, Lovochemie, Precheza, Synthesia a Fatra. V Německu vlastní AGROFERT chemický podnik SKW Piesteritz. Na výrobu biopaliv se zaměřují akciové společnosti Preol a Ethanol Energy.

Jaké Media vlastni Babiš

Andrej Babiš

“ Mafra vedle vydávání celostátních listů provozuje internetové portály iDNES.cz a lidovky.cz. a produkuje bezplatné tituly Metro a týdeník 5plus2. Kromě toho Agrofert od začátku loňského roku vlastní také firmu Londa, která má na starosti rádio Impuls a rozhlasovou stanici RockZone.

Kdo je majitelem Mladé fronty Dnes

V roce 2013 koupil vydavatelství Andrej Babiš, resp. jeho firma Agrofert.

Které televize vlastní Babiš

Mediální dům Mafra vlastní velké rozhlasové stanice (Impuls, RockZone), televizi Óčko, zpravodajský web iDNES.cz nebo tištěné deníky (MF DNES, Lidové noviny).

Jaký tisk vlastní Babiš

deníky MF DNES, Lidové noviny a Metro, web iDNES.cz, rádio Impuls, televize Óčko nebo časopis Téma), média z vydavatelství Bauer Media. Jde o druhé nejsilnější vydavatelství na českém časopiseckém trhu z pohledu počtu čtenářů, které svými tituly osloví.

Kdo vlastní Aktuálně cz

Aktuálně.cz je on-line deník vycházející na českém internetu. Vydává jej společnost Economia, a.s. vlastněná podnikatelem Zdeňkem Bakalou. V současné době je jedním z nejúspěšnějších titulů společnosti, do jejíhož portfolia patří například Hospodářské noviny nebo portál Centrum.cz.