Co znamená neprohra Tipsport?

Co je to neprohra

Neprohra – sázka je výherní, pokud daný tým v základní hrací době neprohraje (buď vyhraje nebo remizuje). Označuje se jako 10 a 02. ROI (yield) – ROI je výnosnost kapitálu, která se udává v procentech.

Jak vsadit na neprohru

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů.
ArchivPodobné

Co znamená dvojtip na Tipsportu

Dvojtip vám umožní pokrýt dva ze tří možných výsledků utkání jednou sázkou. K dispozici jsou níže uvedené možnosti: 1 nebo X – pokud je výsledkem buď výhra domácích nebo remíza, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné. X nebo 2 – pokud je výsledkem buď remíza nebo výhra hostů, pak jsou sázky na tuto možnost vítězné.

Jak funguje sázení na Tipsportu

Vyberete si soutěž a u zvoleného zápasu kurz sázkové příležitosti, na kterou si chcete vsadit. V pravém sloupci se zobrazí „pole s tiketem“. Vyplníte částku, tedy vklad (výše vkladu nesmí převyšovat peněžní zůstatek na vašem herním účtu) a kliknutím na tlačítko „Vsadit“ uzavřete sázku.

Co znamenají kurzy v sázení

V nabídkách sázkových kanceláří se tak setkáme například s kurzem 3,00. Co to ale znamená Je to velmi jednoduché. Vsadíte-li například 100 Kč na kurz 3,00 a vámi vybraná příležitost je výherní, připíše se vám na sázkařské konto trojnásobek, tedy 300 Kč.

Co znamenají čísla u sázek

Číslo 1 ve výpočtu znamená, že sázející dostane nazpět svoji sázku. Zlomek znamená kolik peněz dostane navíc. Spravedlivý kurz je vlastně převrácená hodnota pravděpodobnosti (např. kurz výhry K = 1 + (prohry+remízy)/výhry = (výhry+prohry+remízy)/výhry = (všechny události)/výhry = 1/Pvýhra).

Co to znamená OV Fortuna

OV. Jedná se o sázkovou příležitost v rámci přesných výsledků na zápasy. Obsahuje všechny výsledky, které nejsou v kurzové nabídce vypsány. Obvykle tak zahrnuje remízu nebo vítězství jednoho či druhého týmu výrazným poměrem (u LIVE sázek třeba 8:0, 4:4, 1:7 atd.)

Co znamená na Fortune ov

Dalším oblíbeným „trhákem“ je zkratka OV – neboli ostatní výsledky, taková sázka (OV) zahrnuje všechny ostatní výsledky, které nejsou v daném okamžiku k utkání vypsány, převážně se jedná o nepravděpodobné gólové přestřelky, typu 6:3 nebo 7:0, o čemž třeba na Schalke vědí své (Manchester City – Schalke 7:0).

Co je to handicap v sázení

Klasický handicap, „půlky“

Je sázka na vítězství o určený počet gólů. Ke skutečnému výsledku dosaženému na hřišti se daný handicap (pomyslný náskok) připočítá, nebo se od něj odečte. Např. sázku na to, že Dukla doma porazí Mladou Boleslav alespoň o dva góly představuje zápis Dukla –1.5.

Co znamená handicap 10

2) Asijský handicap bez remízy (celý handicap)

Příkladem takového handicapu je AH -1.0. Vsadit lze pouze na dvě možnosti. Pokud by tým vsazený v handicapu -1.0 vyhrál právě o jednu branku, vrací se sázkaři vklad. Výhra minimálně o dvě branky znamená výhru, remíza nebo prohra daného týmu zase prohru.

Jak začít sázet

Aby jste mohli začít sázet, musíte si nejdříve vybrat svého bookmakera, na jehož účet pošlete počáteční kapitál. Výběr bookmakerů (sázkových kanceláří) je pestrý, ale ne každý nabízí hodnotné kurzy. Pokud nevyužijete nejlepších kurzů, zbytečně se okrádáte až o 60% zisku.

Jak vyplatit peníze z Tipsportu

Výběry z herního účtu můžete uskutečnit těmito způsoby:Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu.Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.Na peněženku Skrill.

Jak funguje kurz na sázky

Sázkový kurz, po vynásobení vkladem, určuje potenciální výhru. Vsadíte-li například 1000 Kč na vítězství domácího týmu v nějakém fotbalovém utkání s kurzem 1,8, potenciální výhra činí 1000 Kč × 1,8 = 1800 Kč. Čím nižší je kurz, tím vyšší je – dle předpokladu bookmakera – šance, že daná událost nastane a naopak.

Co znamená kurz 1 25

100% / 1,25 = 80%

Decimálním kurzům se říká také evropské nebo EU kurzy. Za každou korunu, kterou vsadíte, obdržíte v případě výhry zpět její násobek s decimálním kurzem. Decimální jednotky můžete jednoduše počítat také na kalkulačce pomocí tlačítka 1/x.

Jak se kontroluje Šance

Na sázenkách Sportky můžete uzavírat sázky na koncové šestičíslí výrobního čísla sázenky nebo při sázení online na náhodně vybrané šestičíslí Šance. Při kontrole sázky na papírové sázence prosím kontrolujte čísla doplňkových her od posledního čísla (zprava doleva). Příklad: Bylo vylosováno číslo Šance 572638.

Co to znamená kurz

Kurz je poměr v jakém je cena jedné měny vyjádřená vůči jiné měně. Může jít například o měnový pár EUR/USD, který může mít kurz například 1,15. Potřebujeme tedy 1,15 dolaru na koupení jednoho eura. Kurzy měn jsou stanovovány Českou národní bankou (ČNB) na základě monitorování vývoje na mezibankovním devizovém trhu.

Co znamená více než 1

Konkrétní hranici vždycky určuje hodnota, např. „více než 1.5" znamená, že sázíme na to, že v utkání padnou celkem alespoň dva góly.

Co je sázka Falc

› FALC. Oblíbený je i typ sázky FALC. Jde o zkrácený zápis 2 až 7 sázek (SÓLO nebo AKO) do skupin v rámci jednoho tiketu. Funguje na principu toho, že pokud uhodnete první sázku, tak polovina z této výhry vám bude okamžitě vyplacena a ta druhá se vsadí do následující sázky.

Co znamená handicap 25

Ke skutečnému výsledku dosaženému na hřišti se daný handicap (pomyslný náskok) připočítá, nebo se od něj odečte. Např. sázku na to, že Dukla doma porazí Mladou Boleslav alespoň o dva góly představuje zápis Dukla –1.5. Když Dukla zvítězí 4:1, od výsledku se odečte handicap a celkové pomyslné skóre je 2.5:1.

Jak se sází handicap

Handicap znamená, že jeden z týmů dostane virtuální náskok (nebo ztrátu) několik bodů (např. -0.5, +0.5). Pokud sázíte tento tým v handicapu, musí vyhrát o tolik bodů (gólů), kolik činí handicap. V některých případech může dostat i dva virtuální náskoky, ale o tom až později.

Co je handicap 25

Ke skutečnému výsledku dosaženému na hřišti se daný handicap (pomyslný náskok) připočítá, nebo se od něj odečte. Např. sázku na to, že Dukla doma porazí Mladou Boleslav alespoň o dva góly představuje zápis Dukla –1.5. Když Dukla zvítězí 4:1, od výsledku se odečte handicap a celkové pomyslné skóre je 2.5:1.

Jak být úspěšný v sázení

Pokud se chcete stát úspěšným sázejícím, měli byste mít ve sportu přehled, sledovat aktuální dění a pravidelně sledovat výsledky minimálně těch největších a nejprestižnějších světových lig. Je to sice někdy časově náročně, ale určitě velmi důležité.

Na koho sazet

Vsadit je možné na sport (ze sportů jsou nejoblíbenější fotbal, hokej a tenis), dostihy, politiku, finanční trhy. Pro sportovní sázení je vhodné vybrat si sport nebo konkrétní ligu, kterou sledujete, znáte týmy, rozumíte pravidlům. Je třeba znát faktory, které mají vliv na výsledek (např. počasí, motivace).

Jak dlouho trva poslani peněz z Tipsportu

okamžitý převod přes internetové bankovnictví (ČSOB, Era – min. 100 Kč; Komerční banka, Raiffeisenbank, MONETA, mBank, Fio banka, Sberbank, Česká spořitelna a UniCredit Bank – min. 10 Kč) bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Jak si vybrat peníze z Tipsportu na účet

Výběr na bankovní účet krok za krokemPřihlaste se ke svému hráčskému účtu.Najeďte kurzorem myši na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a z tabulky vyberte možnost „Vybrat peníze“.V levé části nového okna vyberte výběr peněz na bankovní účet.