Co znamená symbol ryby na autě?

Co znamená symbol ryby na auto

Křesťanský symbol rybička, to je samolepka na auto, která je nutností pro všechny věřící. Dejte tak elegantně najevo svůj přístup k životu. Samolepka na auto – křesťanský symbol Znak ryby- rybička.
Archiv

Co znamená Ještěrka na autě

A já myslel, že je to označení "ještěrkářů" (řidičů VZV), už jsem si chtěl taky jednu pořídit :-D. Ještěrkou se značí geovozidlo.

Kam nalepit CZ na auto

Nálepka CZ musí být umístěna na vozidle tak, aby byla při pohledu zezadu dobře čitelná.

Kam se lepi na auto Zacatecnik

Na ohleduplnost ostatních řidičů zpravidla vsázejí i ti, kteří si na zadní část vozu lepí plaketu ve tvaru zeleného kruhu, ve kterém je umístěn červený trojúhelník a písmeno Z. Touto nálepkou přiznávají, že jsou začátečníci a mohou tak být v provozu pomalejší, méně obratní či méně předvídatelní.

Co znamená Angles morts

´mrtvé úhly´, a to takovým způsobem, aby splňoval co největší viditelnost, zejména pro cyklisty, chodce a uživatele osobních dopravních prostředků a značení bylo viditelné ze stran i zezadu vozidla. Nařízení se vztahuje i na vozidla registrovaná v zahraničí.

Co znamená na autě a

Oficiálně: Motorová vozidla přepravující odpad

Motorová vozidla přepravující odpad po veřejně přístupných pozemních komunikacích musí být označena dvěma pravoúhlými reflexními bílými výstražnými tabulkami o šířce 40 cm a výšce minimálně 30 cm s černým nápisem „A“ o výšce písmene 20 cm a tloušťce 2 cm.

Kam se lepí nálepka začátečník

Samolepka na auto-začátečník-začátečník

Nalepte si na zadní část vašeho vozu tuto samolepku s označením pro začátečníky a všichni to budou rázem vědět, že se v řízení auta ještě zdokonalujete. Na výběr máte 24 barevných variant, konečnou podobu nálepky lze tedy doladit tak, aby vkusně doplnila exteriér vašeho auta.

Kam nalepit značku začátečník

Samolepka na auto-začátečník-začátečník

Nalepte si na zadní část vašeho vozu tuto samolepku s označením pro začátečníky a všichni to budou rázem vědět, že se v řízení auta ještě zdokonalujete. Na výběr máte 24 barevných variant, konečnou podobu nálepky lze tedy doladit tak, aby vkusně doplnila exteriér vašeho auta.

Co je mrtvý úhel

Mrtvý úhel je jev, kdy je auto schované v takovém úhlu a pozici, že ho nevidíte ve středovém, ale ani v bočním zpětném zrcátku.

Kam nalepit Angles morts

Musí být umístěny na obou stranách vozidla ve vzdálenosti jednoho metru od přední části vozidla ve výšce od 0,9 m do 1,5 m. Vzadu musí být nálepka Angles Morts umístěna také na pravé straně ve výšce 0,9 m až 1,5 m. Trvanlivost samolepky lze zvýšit její správnou aplikací.

Co znamená vykřičník v autě

Brzdy: Když červená kontrolka vykřičníku v kolečku svítí, je to nejčastěji zcela banálně kvůli zatažené či neúplně povolené ruční brzdě; stává se, že ji nespustíte až dolů a kontrolka stále svítí.

Co znamená Shift v autě

Driver Shift Control (DSC) je funkce manuálního řazení rychlostí v automatických převodovkách aut Pontiac, Chevrolet, Cadillac, a Buick. Umožňuje maximální hladkost jízdy a pomáhá šetřit palivo. Tento systém umožňuje brzdění motorem a vylepšuje dynamiku vozidla a jeho ovladatelnost.

Kam nalepit samolepku na auto

Samolepku můžeme aplikovat na takové místo, které je čisté, hladké a zbavené mastnoty a veškerých nečistot. Není vhodné lepit samolepku na místo, kde se stýkají dva různé materiály nebo není rovné. Nelepte samolepku na sklo na místo, které stírá stěrač (samolepka mu dlouho odolávat nevydrží).

Jak mají být nastavene zrcatka v autě

Boční zrcátka

Správně se nastavují zpětná urcátka následovně: Levé zrcátko – nakloňte se k bočnímu oknu a nastavte si zrcátko tak, abyste v nich viděli bok auta. Pravé zrcátko – nakloňte se ke středovému tunelu a nastavte zrcátko tak, abyste i tady viděli krajem zrcátka bok auta.

Jak si správně nastavit zrcátka v autě

Sedněte si do svého sedadla a nastavte si ho tak, jak byste seděli během jízdy. Pohleďte do levého vnějšího zrcátka. Měli byste vidět zadní část vašeho vozu a pruh vedle vás. Pokud nevidíte zadní část vozu nebo pruh vedle vás, upravte zrcátko tak, aby bylo správně zaměřeno.

Co znamená a off v autě

Pokud oranžově svítí symbol vozu s nápisem OFF, znamená to, že je deaktivována kontrola trakce (ASR).

Co znamená oranžová kontrolka v autě

Kontrolky na palubní desce najdeme ve třech barvách, stejně jako na semaforu: Zelená – „můžeš jet“ (= funkčnost systému) Oranžová – „pozor“ (= varování před potenciálním problémem) Červená – „stůj“ (= upozornění na již vzniklý problém vyžadující vaši pozornost)

Co znamená kontrolka brzd

Kontrolka brzdy

Tento symbol značí problémy s brzdami. Může se jednat o nedostatečnou hladinu brzdové kapaliny nebo (u vozů s elektronickými podpůrnými systémy brzd) problém v brzdovém systému. S touto závadou se dá dojet domů na krátkou vzdálenost a s kontrolami hladiny brzdové kapaliny.

Co znamená kontrolka zhaveni

Pokud kontrolka při žhavení nesvítí, nebo naopak zůstává rozsvícená i po nastartování, značí to závadu ve žhavení. Pokud kontrolka bliká, značí to závadu vznětového motoru, která nemá vliv na emise. V některých případech může dojít ke snížení výkonu vozidla.

Kam nalepit znacku Zacatecnik

Máte čerstvě po autoškole nebo řídíte po dlouhé době a chcete ostatní řidiče informovat o tom, že si za volantem nejste moc jistí Nalepte si na zadní část vašeho vozu tuto samolepku s označením pro začátečníky a všichni to budou rázem vědět, že se v řízení auta ještě zdokonalujete.

Jak nalepit samolepku bez bublin

Sloupněte samolepku z podkladového papíru (samolepka zůstane na přenášecí fólii). Nastříkejte rozprašovačem jarovou vodu na lepidlo samolepky. Lepidlo zcela přestává lepit! Samolepku bez obav přiložte na lepené místo a v klidu ji usaďte do potřebné polohy.

Jak mít seřízená zrcátka

Boční zrcátka

Správně se nastavují zpětná urcátka následovně: Levé zrcátko – nakloňte se k bočnímu oknu a nastavte si zrcátko tak, abyste v nich viděli bok auta. Pravé zrcátko – nakloňte se ke středovému tunelu a nastavte zrcátko tak, abyste i tady viděli krajem zrcátka bok auta.

Kdy se koukat do zpětných zrcátek

Základem je totiž do zrcátek koukat! Dálnice, situace, kdy opouštíte hlavní silnici, předjíždíte a spousta dalších vyžadují dokonalý přehled o dění za vámi. Ten nezískáte, když chvíli před manévrem na vteřinu mrknete do zrcátka. Je třeba je sledovat i během jízdy.

Co je to ESP

Elektronický stabilizační program, označovaný zkratkou ESP z anglického Electronic Stability Program, je rozšíření funkce systémů ABS a ASR. Program pomáhá stabilizovat automobil pomocí přibrzdění některého z kol a omezením výkonu motoru (tedy snížením kroutícího momentu) například při rychlém průjezdu zatáčkou.

Co znamená červený vykřičník v autě

Pokud svítí červená kontrolka s vykřičníkem v kroužku, znamená to závadu na brzdovém systému nebo nízkou hladinu brzdové kapaliny. Vozidlo by nemělo pokračovat v jízdě, protože by to pro motoristy nemuselo být bezpečné.