Jak aktivovat doplňkovou kartu dm?

Jak aktivovat kartu dm

Jak mohu zaregistrovat svou active beauty kartu Registraci hlavní i doplňkové active beauty karty proveďte prostřednictvím webové stránky www.dm.cz/registrace. Při registraci je nutné zadat údaje, které naleznete na zadní straně své karty – šestnáctimístné číslo zákaznické karty a třímístný CVC kód.

Jak zjistit PIN na dm kartu

Přihlaste se do svého zákaznického konta. Zadejte 16místné číslo active beauty karty, které naleznete na její zadní straně a PIN (4místné číslo).

Jak se přihlásit do dm

rychlé a pohodlné nákupy v dm online shopu (stačí se přihlásit pomocí vaší e-mailové adresy a hesla), díky kontu můžete jednoduše upravovat svou adresu, platební údaje a sledovat historii svých objednávek.

Jak odblokovat dm kartu

Nebo můžete kontaktovat dm zákaznický servis po-pá 8:00– 19:00 hod. na tel.: 800 100 808, připravte si, prosím, číslo své zákaznické karty, datum svého narození a své PSČ.

Jak funguje dm Darkova karta

To pravé v dm drogerii, díky širokému sortimentu, najde úplně každý. Na dm dárkovou kartu lze po vyčerpání přednabité částky vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč a kartu použít opakovaně. Jeden uživatel může zakoupit pouze jednu kartu konkrétní hodnoty během 1 roku.

Jak dlouho platí dm body

Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek.

Jak propojit dm kartu s aplikací

Propojení kont v aplikaci Moje dm

Propojte svá konta zadáním posledních 10 číslic vaší věrnostní karty a svůj 4místný PIN, který používáte při uplatnění bodů na pokladně. V sekci Moje dm klikněte na dm active beauty program a poté „Propojit konta“.

Jak zjistit hodnotu dm karty

Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě může její držitel zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně nebo zde. dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky – po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady.

Co je to Payback

Doba návratnosti (anglicky Payback Period), obvykle se používá zkratka PP nebo celý název, udává počet let, které jsou zapotřebí k tomu, aby se kumulované příjmy vyrovnaly investici, tedy dobu, za kterou se investice bude vracet.

Jak fungují body v dm

Odměníme každý váš nákup cennými body

Například za nasbíraných 200 bodů tak ušetříte 50 Kč, při nasbírání 1.000 bodů získáte slevu 250 Kč. Záleží jen na vás, kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek.

Jak zrušit účet na dm

dopisem, emailem nebo faxem) na kontaktní údaje uvedené níže: dm drogerie markt s.r.o., Zákaznický servis, Jeronýmova 1485/19A, 370 01 České Budějovice, e-mail: [email protected] nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jak uplatnit dm Darkovou kartu

dm dárková karta v prodejnách dm

Dárkovou kartu je nutné při platbě předložit fyzicky. Na dm dárkovou kartu lze vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč. Při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu nebudou držiteli dm active beauty karty nabity body. Ty se přičtou až při platbách.

Jak platit Darkovou kartou dm

Platba dm dárkovou kartou

Číslo karty a kód najdete na zadní straně vaší dm dárkové karty. Částka objednávky se automaticky sníží o kredit na vaší dárkové kartě. Kredit na dárkové kartě nemusíte využít najednou, můžete ho čerpat podle potřeby. Dárkovou kartou je proto možné uhradit více nákupů.

Kdy můžu uplatnit body dm

Odměníme každý váš nákup cennými body

Záleží jen na vás, kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek. Více informací zde. Body můžete sbírat ještě rychleji díky aktivitám na vícenásobné body nebo extra body.

Jak dlouho platí dárková karta dm drogerie

Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě může její držitel zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně. dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky – po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady.

Jak naskenovat dm kartu do aplikace

Věrnostní kartu máte vždy po ruce – stačí ji načíst z aplikace Moje dm na pokladně. Věrnostní karta v aplikaci má podobu QR kódu. Při naskenování EAN kódu z obalu se zobrazí další informace o produktu. Čtečkou v aplikaci lze skenovat i jiné QR kódy, díky kterým získáte kupříkladu exkluzivní eKupony.

Kdy mohu uplatnit dm body

V rámci online shopu můžete sbírat základní a vícenásobné body. Tištěné kupony jsou platné pouze při nákupu v prodejnách dm, eKupony jsou platné při nákupu v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Uplatnění bodů je možné jen v prodejnách dm v České republice.

Jak ziskat dm kartu

Zaregistrujete se jednoduše online zde. Svou novou kartu obdržíte do 2-4 týdnů domů poštou včetně doplňkové karty pro dalšího člena vaší rodiny. Společně tak budete moci sbírat body ještě rychleji.

Jak dlouho plati dm Darkova karta

dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky. Po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady.

Jak platit dm kartou

Číslo karty a kód najdete na zadní straně vaší dm dárkové karty. Částka objednávky se automaticky sníží o kredit na vaší dárkové kartě. Kredit na dárkové kartě nemusíte využít najednou, můžete ho čerpat podle potřeby. Dárkovou kartou je proto možné uhradit více nákupů.

Jak funguje dm dárková karta

dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky – po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady. Dárkové poukázky v hodnotě 200 Kč i nadále akceptujeme, lze je uplatnit v jakékoliv prodejně dm v České republice.

Jak přidat kartu do peněženky

Přidání nové kartySpusťte aplikaci Peněženka Google .Dole klepněte na možnost Přidat do Peněženky .Klepněte na možnost Platební karta.Klepněte na možnost Nová kreditní nebo debetní karta.Dole klepněte na Uložit.Přečtěte si podmínky vydavatele a klepněte na Přijmout.

Jak fungují kupony dm

Stačí je předložit na pokladně v kterékoliv prodejně dm. Papírové kupony nelze uplatnit nákupem v online shopu. Lze je uplatnit pouze jednou. eKupony s násobnými body na celý nákup nebo s extra body k nákupu je třeba aktivovat buď na www.dm.cz/ekupony, nebo jednoduše v aplikaci Moje dm v sekci Kupony.

Jak uplatnit body z dm

Lze je uplatnit při nákupu v kterékoliv prodejně dm, nákupem v online shopu dm.cz nebo v aplikaci Moje dm. Stačí předložit věrnostní kartu nebo ji načíst z aplikace Moje dm. Při nákupu v online shopu se přihlaste ke svému online kontu. Některé z těchto aktivit mohou být exkluzivně pouze v aplikaci Moje dm.

Jak funguje dárková karta dm

dm dárková karta v prodejnách dm

Dárkovou kartu je nutné při platbě předložit fyzicky. Na dm dárkovou kartu lze vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč. Při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu nebudou držiteli dm active beauty karty nabity body. Ty se přičtou až při platbách.