Jak aktivovat kartu na iphone?

Jak zapnout kartu na iPhonu

Dvakrát stiskněte postranní tlačítko. Když se zobrazí výchozí karta, proveďte ověření pomocí Face ID (pohledem na iPhone) nebo zadejte přístupový kód. Podržte iPhone horní stranou u bezkontaktní čtečky, dokud se na displeji nezobrazí nápis Hotovo a značka zaškrtnutí.
Archiv

Jak si aktivovat kartu

Jak aktivovat platební kartuNákupem u obchodníka, a to kdekoli na světě – kartu při první transakci vložte do terminálu a zadejte PIN.Výběrem hotovosti z bankomatu, a to kdekoli na světě – vložte kartu do bankomatu a zadejte PIN.V Internet Bance – v původní Internet Bance zvolte požadovanou kartu – Aktivovat kartu.

Jak aktualizovat platebni udaje na iPhone

Aktualizace způsobu platby na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Platby a doručování.Klepněte na Přidat způsob platby, zadejte nový způsob platby a klepněte na Hotovo.Klepněte na Upravit.Vedle starého způsobu platby klepněte na červené tlačítko Smazat a potom na Smazat.

Proč mi nejde přidat karta do Apple Pay

Kontaktujte vydavatele své karty a zjistěte, zda podporuje Apple Pay. Aktualizujte na nejnovější verzi iOS, watchOS nebo macOS. Zkontrolujte, že máte na svém zařízení nastavené Face ID, Touch ID nebo heslo. Ověřte, že se nacházíte v podporované zemi nebo oblasti.

Jak funguje Wallet

Stačí přidat kreditní nebo debetní kartu do aplikace Wallet na iPhonu a můžeš platit. Dál přitom můžeš využívat všechny odměny a výhody na kartě, takže nepřijdeš o žádné těžce vydělané body nebo míle. Apple Pay už máš na svém zařízení. Apple Pay je integrované v iPhonu, Apple Watch, Macu a iPadu.

Jak platit Iphonem bez Face ID

Jak pomocí Apple Pay platit na internetu a v aplikacíchiPhone nebo iPad s Face ID: Stiskněte dvakrát boční tlačítko a použijte Face ID nebo heslo.iPhone nebo iPad bez Face ID: Použijte Touch ID nebo heslo.Apple Watch: Stiskněte dvakrát boční tlačítko.

Jak aktivovat kartu do mobilu

Základem je Google Pay

Po otevření aplikace se přihlásíte pod svým Google účtem. Aplikace vás vyzve k zadání údajů o vaší platební kartě, jako je číslo karty, platnost do vypršení a originální třímístný kód. To by mělo být vše pro přidání vaší karty do aplikace, jak vidíte, je to velmi jednoduché.

Kdy aktivovat novou kartu

Kartu aktivujte až ve chvíli, kdy vám byla doručena a máte ji u sebe. Kartu lze aktivovat: online v internetovém nebo mobilním bankovnictví nebo první karetní transakcí u obchodníka nebo v bankomatu.

Jak aktivovat novou platební kartu Fio

32. Jak aktivovat kreditní kartuPřihlaste se do Fio Internetbankingu.V menu zvolte sekci Platební karty – Přehled karet a vyberte si položku Aktivace karty.

Jak aktualizovat kartu v mobilu

Pokud nemůžete aktualizovat své jméno nebo adresu, obraťte se na podporu.Přejděte na stránku pay.google.com.Vlevo nahoře klikněte na ikonu nabídky. Platební metody.Vyberte platební kartu, u které chcete provést změny.Klikněte na Upravit.

Jak nastavit výchozí kartu Apple Pay

Změna výchozí karty pro Apple Pay na iPhonuOtevřete aplikaci Peněženka.Stiskněte a podržte platební kartu, kterou chcete nastavit jako výchozí.Přetáhněte kartu před ostatní.

Jak zobrazit cislo karty v Apple Pay

Pokud chcete ověřit konečnou částku, podívejte se do výpisu od vydavatele karty, který obsahuje všechny transakce Apple Pay. a potom klepněte na jednu z následujících voleb: Číslo karty: Zobrazí se poslední čtyři číslice čísla karty a čísla účtu zařízení (čísla, které je sdělováno obchodníkovi).

Jak nastavit kartu do mobilu

Zkontrolujte nastavení způsobu placení přiložením telefonuSpusťte aplikaci Peněženka Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na položku Účet. Nastavení bezkontaktního placení.Zkontrolujte, jestli máte k bezkontaktním platbám všechno správně nastavené.

Jak otocit kartu ve Wallet

Jak si přidat karty do Apple peněženky

v aplikaci Wallet klikni na možnost „Přidat do Apple peněženky”, naskenuj kartu, pokud se ti karta nenahraje automaticky, přidej ji ručně pomocí tlačítka „Přidat” vpravo nahoře.

Které banky podporují Apple Pay

Které banky podporují Apple PayMONETA Money Bank.mBank.J&T Banka.Komerční banka.Česká spořitelna.Air Bank.Fio banka.Raiffeisenbank.

Jak si nechat zaplatit přes Apple Pay

Služba Apple Pay Cash je zabudovaná do Zpráv a kliknutím na příslušnou ikonku v konkrétní konverzaci se objeví rozhraní Apple Pay Cash, ve kterém zvolíte, zda chcete peníze druhé straně poslat anebo o ně požádat.

Jak aktualizovat kartu

Přidání záložní platební metody pro předplatná Google PlayOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Platby a předplatné Předplatné.Vyberte požadované předplatné.Klepněte na Záložní platební metoda. Nastavení.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak aktivovat platební kartu v telefonu

Jak postupovatStažení mobilní peněženky. Pokud využíváte Android, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Google Pay z Google Play store pro Android OS.Přihlášení do aplikace.Úspěšné přidání karty.Můžete platit.

Jak platit kartou v mobilu

Zkontrolujte nastavení způsobu placení přiložením telefonuSpusťte aplikaci Peněženka Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na položku Účet. Nastavení bezkontaktního placení.Zkontrolujte, jestli máte k bezkontaktním platbám všechno správně nastavené.

Kde je e PIN

Svůj ePIN najdete buď ve své Smart Bance, nebo Internet Bance. Ve Smart Bance naleznete ePIN v sekci Karty, a to po stisknutí na danou kartu. Stačí odrolovat dolů, kde najdete „ePIN“ a po kliknutí se Vám zobrazí.

Jak aktivovat Apple Pay na iPhone

Přidání debetní nebo kreditní karty na iPhonuV aplikaci Peněženka klepněte na tlačítko Přidat .Klepněte na Pokračovat.Podle postupu na obrazovce přidejte novou kartu.Ověřte své údaje u banky nebo vydavatele karty.Pokud máte spárované Apple Watch, dostanete možnost přidat kartu zároveň i do hodinek.

Jak aktivovat platební kartu v mobilu

Základem je Google Pay

Po otevření aplikace se přihlásíte pod svým Google účtem. Aplikace vás vyzve k zadání údajů o vaší platební kartě, jako je číslo karty, platnost do vypršení a originální třímístný kód. To by mělo být vše pro přidání vaší karty do aplikace, jak vidíte, je to velmi jednoduché.

Proč mi nejde platit mobilem

Signál NFC může rušit obal telefonu, zkuste jej z něj vytáhnout a zaplatit ještě jednou. Když ani to nepomůže, kartu z telefonu odeberte a nahrajte znovu. V případě, že Google Pay nebo Apple Pay i nadále nepoběží, obraťte se prosím přímo na jejich podporu.

Jak si dát letenku do Wallet

Jak přidat palubní lístek, vstupenku nebo jiný lístek do Apple Peněženky na iPhonuOtevřete aplikaci, e-mail, oznámení nebo jinou komunikaci, která obsahuje palubní lístek, vstupenku nebo jiný lístek.Klepněte na Přidat do Peněženky Apple.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak přidat kartu do Apple Pay

Přidání debetní nebo kreditní karty do Apple Pay na Macu nebo iPaduOtevřete na zařízení nastavení Peněženky. Na Macu s Touch ID přejděte do Předvoleb systému > Peněženka a Apple Pay.Klepněte na Přidat kartu. 3,4Přidejte kartu podle postupu na obrazovce.Ověřte své údaje u banky nebo vydavatele karty.