Jak chatovat s AI?

Kde chatovat s AI

Deeply Chat používá pokročilou umělou inteligenci, která zpracovává odpovědi na dotazy, které jí zadáte. Technologie je vycvičená na více než trilionu textů a pracuje na nejpokročilejší technologii na světě GPT – 4, poskytne tedy relevantní odpovědi na libovolné téma, které Vás napadne.
Archiv

Na co se zeptat ai

V praxi se stačí ChatGPT například zeptat, co s daným výrazem souvisí, jaká má synonyma, opozita nebo jaké idiomy by třeba k tématu vymyslel.
Archiv

Co umí ai

Umělá inteligence umožňuje technickým systémům reagovat na vjemy z jejich prostředí, řešit problémy a dosahovat určitých cílů. Zabudovaný počítač přijímá data – která byla již připravena, nebo jsou sbírána pomocí vlastních sensorů a kamer – ty následně vyhodnotí a reaguje na ně.

Jak funguje umělá inteligence Chat

Jeho princip spočívá v používání umělé inteligence a strojového učení, přičemž je trénován na obrovském množství textových dat. Díky tomu dokáže tento nástroj vygenerovat text podobný tomu, který by napsal člověk. Zároveň umí poměrně přesně a přirozeně reagovat na uživatelské dotazy.

Jak vyzkoušet ChatGPT

Chcete si ChatGPT vyzkoušet Pro přístup k ChatGPT si musíte vytvořit účet na webových stránkách OpenAI. Bude po vás požadovat e-mail a telefonní číslo a hlavní důvod, proč chcete OpenAI používat, ať už pro výzkum, vývoj aplikací nebo pro osobní použití. Po registraci se vraťte na stránku ChatGPT a začněte.

Kdo vymyslel ChatGPT

ChatGPT

Vývojář OpenAI
První vydání 30. listopadu 2022
Aktuální verze ChatGPT May 24 Version (24. května 2023)
Platforma webový prohlížeč API iOS
Typ softwaru prototyp, generativní umělá inteligence, proprietární software, conversational AI, velký jazykový model a Chatbot

Kde chatovat s umělou inteligenci

Poměrně jednoduše – na webové stránce chat.openai.com se uživatel musí registrovat prostřednictvím emailové adresy a vložit jméno i příjmení. Registrace je dokončena po ověření pomocí telefonního čísla. Chatbot nepotřebuje znát věk uživatele a aktuálně je nástroj umělé inteligence zdarma.

Jak vznikla umělá inteligence

Počátky této idey lze nalézt již v teoriích antických filosofů, kteří se snažili objevit podstatu lidské mysli. Historie umělé inteligence, tak jak ji známe dnes, se ovšem začala psát až v první polovině 20. století, kdy již existovaly programovatelné stroje a první počítače.

Kdy bude umělá inteligence

Umělá inteligence se s postupem času stále více probourává do osobní i pracovní rutiny většiny populace. Dá se proto předpokládat, že rok 2023 nebude výjimkou a integrace bude i nadále pokračovat.

Co je umělá inteligence AI

Definice umělé inteligence se různí, ale všechny se shodují v tom, že to je program, který simuluje lidské myšlení a akce. Pojem se také používá pro stroje a programy vykazující činnosti spojované s inteligencí, jako je učení se a řešení problémů.

Kdo je majitel OpenAI

Založili ji Elon Musk a Sam Altman v roce 2015. Organizace se zaměřuje na „volnou/otevřenou spolupráci“ s dalšími institucemi a výzkum zachováváním svých patentů výzkumu otevřeným veřejnosti.

Co je to umělá inteligence

Umělá inteligence – Artificial intelligece (AI) – je schopnost strojů napodobovat lidské schopnosti, jako je uvažování, učení se, plánování nebo kreativita. Umělá inteligence umožňuje technickým systémům reagovat na vněmy z jejich prostředí, řešit problémy a dosahovat určitých cílů.

Co znamená zkratka ChatGPT

ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer) je chatbot spuštěný firmou OpenAI v listopadu 2022. Firma získala v roce 2023 světovou pozornost veřejným zpřístupněním prototypu chatbotu založeném na základním modelu GPT-3.5 (následovaném uzavřenou verzí GPT-4.0).

Kdo vymyslel AI

Jako mnoho jiných věcí, i umělá inteligence vznikla dřív, než se tak jmenovala. Za zlomový moment se pokládá rok 1943, kdy profesor Warren McCulloch se svým supertalentovaným studentem Walterem Pittsem na chicagské univerzitě navrhli matematický model nervové buňky – neuronu.

Jak vznikla AI

Počátky této idey lze nalézt již v teoriích antických filosofů, kteří se snažili objevit podstatu lidské mysli. Historie umělé inteligence, tak jak ji známe dnes, se ovšem začala psát až v první polovině 20. století, kdy již existovaly programovatelné stroje a první počítače.

Kdo stojí za OpenAI

OpenAI
Zakladatel Elon Musk, Sam Altman, Ilya Sutskever, Greg Brockman, Wojciech Zaremba a Andrej Karpathy
Vznik 8. prosince 2015
Právní forma Delaware corporation
Sídlo San Francisco, Spojené státy americké (Pioneer Building)

Jak vypadá umělá inteligence

Umělá inteligence je, zjednodušeně řečeno, schopnost počítačových programů napodobovat lidské schopnosti. Umělá inteligence se učí, přemýšlí a rozhoduje tak, jak by to dělal člověk. Nebo spíše ještě lépe, protože bude mít mnohem více informací, než má člověk, a v rozhodování bude přesnější a rychlejší.