Jak dlouhý může být Reel na Instagramu?

Jak dlouho trvá Reels

Reels umožňují nahrávat a upravovat krátká videa do 90 sekund pomocí fotoaparátu Instagramu. K sekvenci můžete přidat efekty a hudbu nebo použít vlastní originální zvukový soubor.

Jak dlouhé video lze nahrát na Instagram

Jak nahrát dlouhé video na Instagram Chcete-li nahrát dlouhé video na Instagram, můžete ho nahrát na IGTV. Umožňuje vám nahrávat videa z Instagramu po dobu až 60 minut.

Jak se točí Reels

K Reels se dostanete z klasického rozhraní pro Stories. Stačí swajpnout prstem doprava. Ve spodní části obrazovky uvidíte tři možnosti: Živě, Příběh a Reels. Přejděte na Reels – tím se automaticky spustí také fotoaparát vašeho telefonu.
Archiv

Proč mi nejde Reels na Instagramu

Pokud v Reels nevidíte hudební samolepku, přesvědčte se, že používáte nejnovější verzi aplikace. Zjistíte to v obchodě s aplikacemi App Store nebo Obchod Google Play. Upozorňujeme, že hudební samolepka není k dispozici pro všechny. Když nahráváte sekvenci, vlevo uvidíte nabídku nástrojů.

Jak dlouho muze být Stories

Testovala se údajně již od prosince loňského roku. Nyní mluvčí Meta potvrdil portálu TechCrunch, že tuto funkci vyvíjí a brzy by ji měl čekat celosvětový roll-out. Instagram v posledních měsících zvyšuje časové limity svých video formátů. Od června je horní limit Instagram Reels 90 sekund, o polovinu více než předtím.

Kdo viděl Reels

Instagram poskytuje přehled o všech vašich příspěvcích, příbězích, Reels, videích na IGTV a propagovaných příspěvcích. Chcete-li získat přístup k této sadě statistik, klepněte na stránce svého profilu na ikonku tří vodorovných čar v pravém horním rohu a poté klepněte na „Přehledy“.

Jak dlouhe video na Instagram 2023

Pokud je nahrajete a upravíte v aplikaci Instagram, mohou být Instagram Reels dlouhé až 90 sekund. Pokud do aplikace nahrajete předem natočené video, může být Reel dlouhý až 15 minut.

Jak nahrát video

Nahrávání videíSpusťte aplikaci YouTube .Klepněte na Vytvořit. Nahrát video.Vyberte soubor, který chcete nahrát, a klepněte na tlačítko DALŠÍ. Pokud má vaše video 60 sekund nebo méně a je na výšku nebo má čtvercový poměr stran, bude nahráno jako krátké video Shorts. Další informace.

Jak udělat dlouhe Reels na Instagramu

Zajímavou možností je také posílání Reels. Můžete tu natáčet, stříhat a upravovat videa v délce od 15 do 30 sekund, zatímco TikTok nabízí větší časové rozmezí, a to od 3 do 60 sekund. Toto se v roce 2022 změnilo. TikTok umožňuje nahrát videa v délce 10 minut a Instagram Reels do 90 vteřin (červen 2022).

Kdy zverejnit Reels

I Instagram zaznamenal oproti roku 2020 jisté rozšíření ,,nej” časových oken vhodných pro zveřejňování. Svůj podíl na tom jistě má i spuštění nového formátu Reels nebo vylepšené Stories. Jako nejlepší vychází úterní okno mezi 11:00 a 14:00, celkově pak od pondělí do pátku v 11:00.

Jak prodloužit video na Instagramu

Pokud se tedy rozhodnete pro nahrání delšího videa, jedinou možností je, abyste video „rozkouskovali“ na několik 15 sekundových, a poté je postupně do Stories nahráli.

Jak udělat video z fotek na IG

Aplikace Instagram nemá žádnou funkci související s koláží videa. Umožňuje vám jednoduše retušovat vaše fotografie a videa. Na druhou stranu musíte pro iOS na Androidu a iOS použít aplikaci pro tvorbu koláží videa od jiného výrobce, jako je PhotoGrid.

Jak zjistím kdo se dival na Reels

Informaci o tom, kdo si váš příběh zobrazil, můžete vidět jen vy. Nahoře v kanálu v oddílu Příběhy klepněte na Váš příběh. Klepnutím na v levém dolním rohu fotky nebo videa v příběhu zobrazíte lidi, kteří si příběh prohlédli.

Jak zjistit kdo si prehral Reels

Instagram poskytuje přehled o všech vašich příspěvcích, příbězích, Reels, videích na IGTV a propagovaných příspěvcích. Chcete-li získat přístup k této sadě statistik, klepněte na stránce svého profilu na ikonku tří vodorovných čar v pravém horním rohu a poté klepněte na „Přehledy“.

Co je to Reels na Instagramu

Na Instagramu se tento typ příspěvku uchytil a stal se jedním z nejoblíbenějších. Reels, neboli sekvence, jsou krátká videa, která se stala velmi oblíbenými. Lze je vkládat do klasického feedu, avšak po zobrazení jednoho příspěvku stačí potáhnout na obrazovce směrem nahoru a zobrazí se další video tohoto formátu.

Kde zveřejnit video

Pokud chcete provozovat vlastní galerii fotografií nebo na Internetu publikovat své amatérské video, je mnohem vhodnější využít některou ze specializovaných služeb – pro videa je to například YouTube, Vimeo a Stream, pro fotografie Flickr, Zonerama nebo Fotky Google.

Jak zaujmout videem

Snažte se divákovi podat ve videu co nejvíce informací, které ho budou zajímat a ke kterým třeba jinde nemá přístup. Důležité je také “JAK informace předáte”. Velmi dobře působí, když se informace dozvídáme od pozitivně naladěného člověka, který mluví přímo do kamery.

Jak zvýšit sledovanost Reels

Pokud chcete být s Instagram Reels úspěšní, zaměřte se na tvorbu kvalitního a originálního obsahu. Videa s vodoznakem recyklovaná z jiných webů se v kanálech uživatelů neobjeví, pokud nebudou sledovat přímo tvůrce. Udržujte témata lehká a přátelská pro všechny diváky.

Kdy je nejvetsi aktivita na Instagramu

V sobotu a neděli mezi 12:00 – 13:00. Dále ve čtvrtek a v pátek mezi 13:00 – 16:00 a ve středu v 15:00. Dny jako sobota a neděle mají o 32 % vyšší odezvu než jiné dny, čtvrtek a pátek potom o 18 %. Co se týká časů, celkově vyšel jako nejvhodnější čas 9:00 ráno a dále 13:00 – 15:00 odpoledne.

Jak pridat Reels do feedu

V oddílu Reels v kanálu příspěvků klepněte na Vytvořit nebo na ikonu fotoaparátu v pravém horním rohu reelu, který sledujete. Přidejte do reelu video: Pokud chcete přidat nové video, klepněte na tlačítko Nahrát. Pokud chcete přidat videoklipy, klepněte na ikonu fotky vlevo dole.

Jak na IG dát víc videí

Pokud chcete simultánně nahrát obsah do Stories, běžte do možnosti pro nahrávání médií. Tam v pravém horním rohu uvidíte novou ikonku, která vypadá stejně jako ikonka pro carousel obsah, kterou už znáte. Naráz můžete vybrat a nahrát do Stories až 10 fotek nebo videí.

Jak zjistit kdo si prohlíží můj profil na Instagramu 2023

Otevřete Instagram v mobilním zařízení.Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu. Ke svému příběhu můžete přistupovat také ze stránky svého profilu.Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.

Kdo viděl moje Reels

Instagram poskytuje přehled o všech vašich příspěvcích, příbězích, Reels, videích na IGTV a propagovaných příspěvcích. Chcete-li získat přístup k této sadě statistik, klepněte na stránce svého profilu na ikonku tří vodorovných čar v pravém horním rohu a poté klepněte na „Přehledy“.

Jak nahrát video na Instagram

Ve feedu vložíte video stejným způsobem jako fotku. Video může mít 1 minutu a můžete ho po nahrání upravovat pomocí filtrů, vložit do něj hudbu a přidat popis či místo. Video můžete také nahrát přímo v aplikaci, a to přes ikonu + v dolní liště a následně vyberete možnost videa.

Jak velké video můžu nahrát na YouTube

Maximální velikost souboru, který můžete nahrát, je 256 GB nebo 12 hodin – podle toho, která hodnota je menší. V minulosti jsme změnili limity pro nahrávání, takže můžete narazit na starší videa delší než 12 hodin.