Jak dlouho je zboží na pobočce Alza?

Jak dlouho může být zboží v AlzaBoxu

Jak dlouho mám na to si zboží z AlzaBoxu vyzvednout 2 dny od doručení. Poté se objednávka stornuje a vrací zpět. 24 hodin před vrácením obdržíte SMS a email o poslední šanci k vyzvednutí.

Co znamená použité zboží Alza

Citace z Alza.cz:"Použité – Do této kategorie spadá použité zboží, které je plně funkční a obsahuje vše k jeho plnohodnotnému užívání.

Kdy Dovazi do AlzaBoxu

Své zásilky můžete vyzvedávat vždy do půlnoci následujícího dne od doručení zásilky. O procesu doručení budete informováni prostřednictvím aplikace Zásilkovna, SMS či e-mailu. Po uložení zásilky do AlzaBoxu obdržíte notifikaci s informací, do kdy si může zásilku vyzvednout.
Archiv

Jak se vrací zboží na alze

Zboží musí být v originálním obalu a nepoškozené. Jak mám zboží vrátit Osobně na některou z našich prodejen. On-line: Pro využití služby vrácení zboží on-line, neboli odstoupení od kupní smlouvy, stačí použít svůj login, přihlásit se pod svým heslem a vyplnit požadované údaje.

Jak dlouho může být zásilka v Zásilkovně

Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní. V případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle +420 216 216 516. Je možné pozdržet termín pro vyzvednutí zásilky na výdejním místě Ano, není to problém.

Jak vrátit zboží do AlzaBoxu

Na jakémkoliv AlzaBoxu stiskněte volbu „Odeslat“, zadáte číslo reklamace a balíček vložíte do otevřené schránky. A je to!

Co je u Alzy Rozbaleno skladem

Že zboží bylo rozbaleno. Znamená to, že zboží bylo rozbaleno. Pokud jsi myslel co si pod tím představit, pak dle stránek alza.cz se jedná o "Nové zboží s plnou zárukou, jež bylo otevřeno, nebo má náhradní obal, případně bylo vráceno jinými zákazníky."

Co znamená rozbalené zboží

Rozbalené zboží

Zboží, které někdo koupil, rozbalil a poté vrátil bez použití.

Co se vejde do Alzaboxu

Do AlzaBoxů si zákazníci nejčastěji nechávají doručit zboží menších rozměrů, ale vejde se do nich například i šicí stroj nebo motorová pila. Nejvytíženější místa pro výdej zboží se nachází v Praze, středních Čechách, Ostravě a Bratislavě – denně vydají v průměru 50 zásilek.

Jak vyzvednout zboží v Alzaboxu

❓ Jak vyzvednout zásilku z Alzaboxu Na dotykové obrazovce, která je součástí každého Alzaboxu, zadáte speciální kód, který obdržíte od prodejce. Po zadání kódu se otevře ta část boxu, kde je uložená vaše zásilka. Poté ji už jen vyndáte ven a schránku boxu zavřete.

Jak dlouho trva vrácení zboží Alza

Pokud stornujete objednávku, která byla již předem zaplacena převodem anebo online platební kartou, o vrácení peněz se postaráme automaticky. Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, obvykle do 5 pracovních dnů. Nejpozději vám budou peníze vráceny do 14 dnů od zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy.

Kdy Alza vrací peníze

Kdy dostanu zpět své peníze Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů od vrácení zboží a odstoupení od smlouvy.

Jak prodloužit zásilku

osobně na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta, vámi zmocněná osoba může požádat o prodloužení odběrní lhůty na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta.

Co se stane když si Nevyzvednu balík v Zásilkovně

Nevyzvednuté Zásilky budou vráceny Odesílateli včetně Zásilek, které Příjemci odmítnou převzít. Odesílatel se zavazuje uhradit Zásilkovně odměnu za přepravu včetně odměny za další poskytnuté služby.

Co s Dobropisem od Alzy

Zajímavou funkcí je také možnost převést na Alza KRedit částku z dobropisu, který zákazník obdrží v případě, když například vrací nevhodné zboží ve 14 denní lhůtě. Může tedy dobropisované finance okamžitě použít k dalším nákupům nebo si je sám převést na svůj bankovní účet.

Kdy mi Alza vrati peníze

Platby se snažíme vrátit v co nejkratším termínu, obvykle do 5 pracovních dnů. Nejpozději vám budou peníze vráceny do 14 dnů od zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy. V případě online platby kartou částku refundujeme k datu provedené transakce.

Co znamená rozbalené zboží Alza

Rozbalene zbozi u Alzy znamena vetsinou, ze je to opravovane zbozi, ktere melo nejakou poruchu.

Co je to dobropis Alza

Zajímavou funkcí je také možnost převést na Alza KRedit částku z dobropisu, který zákazník obdrží v případě, když například vrací nevhodné zboží ve 14 denní lhůtě. Může tedy dobropisované finance okamžitě použít k dalším nákupům nebo si je sám převést na svůj bankovní účet.

Co se stane kdyz Nevyzvednu balík z AlzaBoxu

Tento kód naklikáte na displeji umístěném na AlzaBoxu. Po zadání kódu se otevřou dveře schránky, v níž se nachází vaše zásilka. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Jak funguje Balíkovna AlzaBox

Balíkovna-BOX

Pro vyzvednutí zadáte kód pro vyzvednutí na displeji boxu. Otevře se schránka, vyzvednete balík, schránku zavřete a je hotovo. Pokud máte balík s dobírkou, zaplaťte ji předem přes Sledování balíku nebo pomocí odkazu v e-mailu. Dokud balík není zaplacený, nejde schránku otevřít.

Jak funguje Alza box

AlzaBoxy jsou samoobslužné schránky rozmístěné po celé ČR, které slouží k vyzvednutí zboží objednaného přes Alza.cz. Alzabox je přístupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Svou zásilku můžete sledovat na webu Alza.cz v sekci "Moje Alza". Zboží je k vyzvednutí nejpozději následující den.

Jak se vrací zboží

Obchodníkovi oznamte, že odstupujete od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pak máte dalších 14 dnů na to, abyste odeslali zboží zpátky. Oba kroky lze spojit dohromady, tedy poslat balík se zbožím a oznámením o odstoupení. Rozhodně nedělejte to, že zboží jenom pošlete zpátky bez komunikace a součinnosti z vaší strany.

Co kdyz si Nevyzvednu zasilku Alza

Po zadání kódu se otevřou dveře schránky, v níž se nachází vaše zásilka. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Jak dlouho mám na vyzvednuti baliku

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní nebo jako odesílatel můžete sám prodloužením úložní doby na 15 dní zvýšit pravděpodobnost, že si adresát balík vyzvedne.

Jak dlouho je zboží v Zásilkovně

Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní. V případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle +420 216 216 516.