Jak dlouho lze prodloužit Zásilkovnu?

Jak prodloužit dobu v Zásilkovně

Mohu si prodloužit dobu uložení své zásilky Úložní dobu si můžete prodloužit v aplikaci Zásilkovny. Pokud ji nemáte, volejte na naši zákaznickou linku +420 216 216 516, nebo pište na [email protected]. Dalším způsobem, jak prodloužit uložení zásilky je kontaktovat nás prostřednictvím Messengeru.

Co se stane když si Nevyzvednu balík v Zásilkovně

Nevyzvednuté Zásilky budou vráceny Odesílateli včetně Zásilek, které Příjemci odmítnou převzít. Odesílatel se zavazuje uhradit Zásilkovně odměnu za přepravu včetně odměny za další poskytnuté služby.

Jak dlouho může být zásilka V Z BOXu

Můžu si prodloužit uložení zásilky v Z-BOXu Standardní úložní doba zásilek v Z-BOXu jsou 3 dny s možností prodloužení o další 2 dny. Prodloužit úložní dobu lze tedy o max. 2 dny.
Archiv

Jak přesměrovat zásilku

Změna místa dodání (Dosílka) pro všechny došlé zásilkyosobně na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta (pdf, 161kB), nebo.vámi zmocněná osoba může požádat o změnu na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost o změnu místa dodání (dosílka).

Jak dlouho je zboží v Zásilkovně

Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní. V případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle +420 216 216 516.

Jak prodloužit zásilku

osobně na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta, vámi zmocněná osoba může požádat o prodloužení odběrní lhůty na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta.

Co delat kdyz si Nevyzvednu zasilku

Když si zákazník zboží nevyzvedne ani nezaplatí a nereaguje ani na upomínky, měl by ho podnikatel vyzvat k náhradě škody dle obchodních podmínek a stanovit mu ve výzvě přiměřenou lhůtu k plnění. Nebude-li zákazník na výzvu reagovat, je na místě zažalovat jej u obecných soudů.

Co se stane když si nevyzvednete zásilku

V případě, že jako adresát si nebudete moci Vaši zásilku vyzvednout, nabízíme možnost vyzvednutí balíku i třetí osobou. U této služby tudíž není požadováno předložení dokladu totožnosti. Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Jak prodloužit uložení zásilky VZ BOXu

Je několik způsobů, jak prodloužit úložní dobu vaší zásilky: Pomocí mobilní aplikace Zásilkovna: stačí si dohledat zásilku a kliknout na tlačítko "Prodloužit." Pokud naši aplikaci nevyužíváte, vyhledejte zásilku zde. Telefonicky na čísle +420 216 216 516.

Jak dlouho může být zásilka v Parcelshopu

Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli.

Jak změnit místo doručení Zásilkovna

Kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo na lince zákaznického servisu 216 216 516 (volba 3). Linka je v provozu v pracovní dny od 8:00 do 18:00h.

Kdy prijde zasilka kdyz je na depu

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží. Při podání zásilky budete informování prostřednictvím SMS a e-mailem, kde bude uvedeno i sledovací číslo zásilky.

Jak dlouho je zásilka uložena na poště

Nezastihli jsme Vašeho adresáta, protože byl na dovolené Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní nebo jako odesílatel můžete sám prodloužením úložní doby na 15 dní zvýšit pravděpodobnost, že si adresát balík vyzvedne.

Jak prodloužit dobu uložení zásilky na poště

v mobilní aplikaci Pošta Online díky funkci Dočasná změna doručení, osobně na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta, vámi zmocněná osoba může požádat o prodloužení odběrní lhůty na kterékoliv poště prostřednictvím tiskopisu Žádost – opatření adresáta.

Co se stane když nezaplatím celní poplatek

Celní dluh pro dané zboží vyměřuje a vymáhá celní orgán v rámci celního řízení. V případě nezaplacení celního dluhu může celní správa uložit pokutu do výše až 50 000 Kč nebo zabavit samotné zboží.

Co se stane kdyz Nezaplatim dobirku

Pokud zákazník nevyzvedne zásilku na dobírku, poruší tím kupní smlouvu ze strany zákazníka. Alespoň to se můžeme dočíst v zákoně č. 89/2012 Sb., občanském zákoníku. Přesto se to běžně děje a zákazníky to moc netrápí.

Co když odmítnu převzít zásilku

Jak má postupovat doručovatel (potažmo tedy Česká pošta) v případě, odmítne-li adresát tento druh poštovní zásilky převzít Odmítne-li adresát tento druh poštovní zásilky převzít (pokud není na obálce uvedeno „Nevracet, vložit do schránky“), Česká pošta zásilku bez průtahů vrátí odesílateli.

Co se stane když si Nevyzvednu zásilku

Když si zákazník zboží nevyzvedne ani nezaplatí a nereaguje ani na upomínky, měl by ho podnikatel vyzvat k náhradě škody dle obchodních podmínek a stanovit mu ve výzvě přiměřenou lhůtu k plnění. Nebude-li zákazník na výzvu reagovat, je na místě zažalovat jej u obecných soudů.

Jak dlouho je balík na Vydejnim miste

Zásilka může být uložena na výdejním místě nejdéle 21 kalendářních dní. Tato lhůta může být před Vánoci zkrácena. Lze dobu uložení zásilky limitovat Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní.

Jak prodlouzit zasilku v Parcelshopu

Změny je možné přes mobilní aplikaci mojePPL nebo na stránce https://www.ppl.cz/zmena-dispozic po zadání PINU, který je součástí informativního e-mailu o převzetí zásilky do přepravy.

Co když mě Zásilkovna nezastihne doma

Pokud zákazníka nezastihne ani na adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo, kam následně zásilku zaveze. Váš zákazník pak dostane standardní cestou heslo pro vyzvednutí zásilky a bude mít 5 dní na vyzvednutí. „E-shopy se nemusí obávat žádných změn v systému.

Jak dlouho jde balík přes Zasilkovnu

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

Co se stane kdyz vás PPL nezastihne doma

Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli.

Jak dlouho trva preprava zasilky k Balikovne

Parametry

Velikostní kategorie 15 kg
Podání Na poště nebo svozem
Dodání Obvykle následující pracovní den
Sledování zásilky Na www.balikovna.cz nebo v mobilní aplikaci Pošta Online
Odpovědnost za zásilku Automaticky 50 000 Kč

Jak vyzvednutí balíku na poště bez lístku

Nyní můžete většinu balíků bez dobírky převzít od doručovatele bezkontaktně, díky kódu z SMS nebo e-mailu. K vyzvednutí zásilky vám stačí kód z SMS nebo e-mailu. Není tak třeba prokazovat totožnost. Balík za vás může převzít kdokoliv, komu kód předáte.