Jak dlouho se slaví Valentýn?

Kdy je den lásky

Den svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn) se slaví v anglosaských a dalších zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky.

Jaký den je Valentýn 2023

Valentýn připadá v roce 2023 na úterý 14. února, nezapomeňte svoji drahou polovičku potěšit a překvapit.

Kdy má být Valentýn

Den svatého Valentýna se slaví 14. února po celém světě. V roce 2023 je 14. února v úterý.
Archiv

Kdo komu dává dárek na Valentýna

Drobnější (květiny, bonboniéry) i nákladnější dárky (šperky, oblečení a elektroniku) si v USA nevyměňují jen partneři, ale také přátelé a členové rodiny. Zejména děti rády vyrábějí přáníčka (valentýnky), které věnují kamarádům, rodičům, prarodičům, učitelům a dokonce i domácím mazlíčkům.

Kdy je den vztahu

Světový den manželství nemá pevně stanovené datum, připadá vždy na druhou neděli v únoru. Letos ho tedy slavíme 9. února.

Co udělat na Valentýna

Nápady, co podniknout a co darovat na Valentýna Zajděte si na romantickou večeři do restaurace. Velmi oblíbené jsou i různé degustace, ať už jídla, tak i alkoholu. Objednejte si oblíbené jídlo a pusťte si romantický film. Jděte za kulturou – na výstavu, do divadla či na koncert.

Co je za den 14.2 2023

Vážení přátelé a hosté, svátek všech zamilovaných, Den Svatého Valentýna, se již opět kvapem blíží.

Co se dává k Valentýnu

Valentýn: 15 super dárků z láskyInspirujte svého Valentýna!Překvapte ho svůdným prádlem.Šampaňské v zamilovaném termoobalu.Parfémy s vaší společnou fotkou.Relaxace pro něj i pro ni.Rubikova kostka pro zamilovanéVývrtky ve tvaru srdce.Kytice z bonbonů

Co se dává klukům na Valentýna

I muži nosí kovové doplňky. V případě, že jste si jistá, že manžel či přítel nosí, nebo by nosil prstýnek, řetízek nebo náramek, pak máte pro přítele na Valentýna ideální dárek. Vždy vyberte jednoduchý šperk, myslete na to, že muž jej bude nosit jak ke sportovnímu, tak i elegantnímu oblečení.

Kdy je den bez trenek

Mezinárodní den bez kalhotek skutečně existuje a připadá na 22. června.

Kdy je den single lidi

Původ Singles´ Day

Datum 11. listopadu (11/11) bylo zvoleno proto, že číslice 1 připomíná holou hůl. V čínském slangu ale holá hůl značí svobodného muže, který nepřidává větve do rodokmenu. Zároveň jedničky symbolizují i skupinu nezadaných lidí.

Kam vzít holku na Valentýna

Kam s partnerem na sv. Valentýna Tipy na místa, kde budete jako dvě hrdličkyValentýn na věži Staré radnice v BrněValentýnské saunování v Aqualandu Moravia.Valentýnské vstupné v Zoo Ostrava.Zimní romance na zámku Liblice.Valentýnský víkend v chateau Herálec.Valentýnské rande ve skleníku Fata Morgana.

Co je za den 36 2023

3.6.2023 je 194 den v roce a byla to Sobota. Svátek má: Tamara, Kevin, Lešek, Palmira a Palmiro.

Co je za den 16 2023

Mezinárodní Den dětí (MDD) se v České republice slaví každoročně 1. června. Jeho cílem je upozornit veřejnost na práva a potřeby dětí.

Jakou kytku dát na Valentýna

Jakou kytici k Valentýnu

Pokud tedy chcete darovat pouze jeden květ, růže jsou ideální volbou. Navíc v únoru, v době Valentýna, jsou zejména červené růže nejdostupnější a v květinářství jich seženete dostatek. Červené růže vyjadřují upřímnou lásku, úctu a oddanost.

Jakou kytku koupit na Valentýna

Kromě růží a orchidejí se velké oblibě těší i karafiáty, gerbery. Dále se na Valentýna hodně kupují i jarní květy, především voňavé frézie.

Kam jít na Valentýn

Nápady, co podniknout a co darovat na Valentýna Zajděte si na romantickou večeři do restaurace. Velmi oblíbené jsou i různé degustace, ať už jídla, tak i alkoholu. Objednejte si oblíbené jídlo a pusťte si romantický film. Jděte za kulturou – na výstavu, do divadla či na koncert.

Co uvařit na Valentýna

Nejlepší je připravovat pokrmy, o kterých víte, že je váš protějšek má rád. Pokud chcete sáhnout po něčem zvláštnějším, doporučují se často mušle či ústřice, vyhlášené svými afrodiziakálními schopnostmi. Tradiční součástí valentýnských oslav je čokoláda. Můžete upéct čokoládový dortík nebo malé cupcakes.

Proč chodit na ostro

Právě tu má chození „naostro“ totiž údajně zaručovat, a pomáhat tak efektivně předcházet vzniku a komplikovanému průběhu různých infekcí intimních partií a močových cest. Častější údržbě se ale nelze vyhnout ani u sukní a šatů, protože také ty se mění v absorpční podložku při každém dosednutí.

Jak oslavit Valentýna

Jak oslavit ValentýnaZačněte snídaní v posteli. Základem dokonalého Valentýna jsou maličkosti, které mu dodají tu správnou atmosféru.Valentýn je o překvapení – je libo nápad na jedno z nichVzrušující valentýnské malováníZakončete večer lahodným jídlem.Na závěr pár LadyBio tipů na valentýnské dárky.

Kdo má svátek 36

Do konce roku zbývá 211 dní. Svátek má Tamara.

Co je 74 2023

Ty letošní vycházejí na 7. dubna (Velký pátek) a 10. dubna (Velikonoční pondělí). V květnu slavíme dva státní svátky.

Co patří k Valentýnu

Co darovat kromě květin

Pokud vaše partnerka miluje sladké, můžete vsadit na klasiku a potěšit ji oblíbenou bonboniérou, případně zákuskem z cukrárny. V Česku se k Valentýnu často daruje také dámské oblečení, šperky, bižuterie nebo spodní prádlo.

Jak darovat růže

Kděžto bílá barva růží představuje čistotu, nevinnost a mládí, naopak žlutá je ideální pro narozeninový den vaší kamarádky, jelikož symbolizuje radost a přátelství. Růžové růže jsou symbolem štěstí a obdivu, proto je stejně tak vhodné pro vaše přátele.

Jak stravit Valentýna

5 tipů, jak si užít svátek svatého ValentýnaŘekněte to květinou.Láska prochází žaludkem.Kupte kvalitní parfém.Vsaďte na něco „na zub“Udělejte si hezký den.