Jak dlouho trvá poslat peněz na Revolut?

Jak poslat peníze na Revolut z účtu

Převod peněz z bankovního účtu na Revolut

Zvolte políčko “Přidat peníze”. Vyberte možnost převodu z bankovního účtu. Zobrazí se vám údaje vašeho Revolut účtu. Je-li konto, ze kterého budete částku odesílat, vedené v korunách, soustřeďte se na české bankovní údaje od Revolut, nikoliv IBAN.

Jak dlouho trvá převod peněz přes IBAN

Zahraniční platba

Pokud ji zadáte do 10:30, budou peníze na účtu banky příjemce obvykle stejný pracovní den. Další platby ve měnách a zemích Evropské unie proběhnou zpravidla do 4 pracovních dnů.
Archiv

Jak vložit peníze na účet Revolut

Jak dobíjet kartouKlepněte na"Přidat peníze",Přidejte správné údaje o své kartě (12 až 19místné číslo karty, datum platnosti, CVC kód a případně poštovní/poštovní směrovací číslo fakturační adresy),vyberte měnu, zadejte částku, kterou chcete dobít, a klepněte na "Bezpečně přidat peníze".

Jak dostat peníze z Revolutu

Návod: Jak odeslat peníze z Revolut na český účetOtevřete záložku Platby.Zvolte možnost Bankovní převod, dále Nový a Banka příjemce.Tím jste dali najevo, že jste dotyčnému peníze ještě neposílali. Revolut po vás tudíž logicky bude chtít jeho údaje.Stiskněte tlačítko Přidat příjemce. Vše by mělo být v pořádku.

Jak mi může někdo poslat peníze na Revolut

Uděláte to následovně.V aplikaci Revolut zvolte možnost “Platby”Klikněte na “Poslat peníze”, následně na “Nový”Díky tlačítku “Přidat příjemce” o něm můžete vyplnit podrobnosti – zemi, adresu a číslo účtu.

Jak zjistit číslo účtu na Revolut

Pokud jej budete někdy potřebovat, číslo svého účtu najdete ve výpisu.

Proč trvá převod tak dlouho

Jak dlouho trvá převod peněz z účtu na účet

Lhůty pro převody peněz mezi bankami závisí na mnoha faktorech a banky je většinou uvádí v základních produktových podmínkách platebního styku. Lhůty se řídí například tím, zda se jedná o převod mezi účty v rámci jedné banky, nebo je platba zasílána na účet v jiné bance.

Kdy se připíšou peníze na účet

Většinou se spořicí účet zakládá jako doplněk k účtu běžnému. To ale není podmínkou, v MONETA Money Bank Vám spořicí účet rádi založíme, i když u nás nemáte běžný účet. Vaše peníze budeme úročit 5,3 % ročně. Úrok připisujeme na Váš spořicí účet vždy k poslednímu dni v měsíci.

Jak dlouho trvá převod peněz složenkou na účet

Služba vnitrostátního platebního styku s garantovanou lhůtou výplaty. Odesílatel složí hotovost, příjemci ji vyplatíme již 1. pracovní den po podání.

Proč používat Revolut

Výhody Revolutu, které si užijete

Mezi největší přednosti banky Revolut patří nepochybně rychlé platby, výhodné zahraniční transakce a měnové kurzy, vybírání hotovosti z jakéhokoli bankomatu a další finanční služby soustředěné v jedné přehledné aplikaci.

Jak získat peníze na Revolut zdarma

Pokud ještě Revolut kartu nemáte, právě těď je ten pravý čas. Založte si tuto platební kartou pro cestovatele a získejte bonus ve výši 350 Kč + kartu zdarma (akce z 2021 již není platná). Nyní za založení získáte bonus ve výši 500 Kč. Revolut je skvělým pomocníkem na cestách.

Jaký je kód banky Revolut

REVOLUT LTD

Název banky
SWIFT kód REVOGB2LXXX
Adresa banky FLOOR 4, THE COLUMBUS BUILDING, 7 WESTFERRY CIRCUS
Město LONDON
Země United Kingdom

Jak dlouho může trvat převod peněz

Jestliže zadáte příkaz k platbě v pracovní den do 8:00, pak ještě tentýž den doskáčou do cizí banky. Pokud platbu pošlete po snídani, bude jí cesta trvat až do dalšího pracovního dne. Všechny peníze odeslané v den pracovního volna dojdou také nejdřív následující pracovní den.

Jak dlouho trvá než přijdou peníze na účet

Když zadáte převod do oběda, pak se objeví v cizí bance ještě tentýž den. Peníze odeslané v den volna, o svátku a v pracovní den po 12:00 dorazí až následující pracovní den.

Jak dlouho trvá Okamžitá platba

Okamžitá platba je jednorázová tuzemská platba, kterou snadno zadáte přes internetové nebo mobilní bankovnictví (ČSOB Smart). V případě, že banka příjemce podporuje Okamžité platby (přehled je dostupný na webu ČNB), úhrada je na jeho účet připsána v řádu několika vteřin.

Kdy dorazi složenka

Odesílatel složí hotovost, příjemci ji vyplatíme již 1. pracovní den po podání.

Kdy chodi šeky

21. až 26. den v měsíci: U účtů, které na to mají nárok, jsou odeslány šeky.

Co je lepsi než Revolut

Výhody Revolutu ✅

Lepší směnný kurz a nižší poplatky za transakce než u jiných bank. Bohatá nabídka služeb. Platební karta zdarma. Osobní i business verze účtu.

Kdo je majitel Revolutu

Revolut, Ltd.

Revolut
Právní forma private company limited by shares
Datum založení 1. července 2015
Zakladatelé Nikolaj Storonskij a Vlad Yatsenko
Adresa sídla Londýn, Spojené království

Na co je dobrý Revolut

K dispozici je sice jen několik tarifů, ale mají své výhody. K těm patří vyšší limit pro výběr z bankomatu, cestovní pojištění zdarma na dobu 40 dnů, pojištění vybavení jako je fotoaparát, notebook, mobilní telefon atd. Také lze využívat letištní salonky, neboť s Revolut do nich máte vstup a mnoho dalších výhod.

Jak zjistím číslo účtu na Revolut

Pokud jej budete někdy potřebovat, číslo svého účtu najdete ve výpisu. Přejděte do sekce Akcie , vyberte tři tečky a poté klepněte na Výpis. V každém měsíčním výpisu z účtu bude číslo vašeho účtu uvedeno v pravé horní části.

Co je to za banku 5500

2022 došlo ke spojení Equa bank s Raiffeisenbank, a tím i ke změně kódu banky u účtů Equa bank. Kód Equa bank 6100 se změnil na kód Raiffeisenbank 5500, případně došlo k úplné změně bankovního spojení.

Kdy chodí peníze na účet

370/2017 Sb., o platebním styku. Dle tohoto zákona musí banka odesílatele doručit platbu do banky příjemce nejpozději do následujícího pracovního dne po dni zadání platebního příkazu. Peníze musí banka připsat na účet příjemce nejpozději do konce dne, ve kterém platbu přijala.

Jak dlouho může banka drzet peníze

Banky nejsou povinné vykonávat platby do jiných bank během víkendů ani státních svátků. Platba bankovním převodem se tak může protáhnout až na 6 kalendářních dní (například když zadáte příkaz v době, kdy vychází Štědrý den a vánoční svátky na dny před víkendem nebo těsně po něm).

Jak dlouho trvá zaúčtování transakce

Peníze převádím na účet jiné banky

Peníze na účet v jiné bance připíšeme nejpozději následující pracovní den po tom, co jste zadali platbu. Při zaúčtování platby v pracovní den do 14:15 hodin připíšeme peníze na účet v jiné bance ten samý den.