Jak dobít paysafecard přes účet?

Jak se dá dobít paysafecard

Přestože není možné dobíjet konkrétní kartu paysafecard nebo PIN kód, můžete si vytvořit účet my paysafecard a ten dobíjet pomocí svého paysafe PIN kódu. Mějte na paměti, že v takovém případě se musí země, ve které jste zakoupili předplacený kód, shodovat se zemí vašeho účtu.
Archiv

Co vše se dá platit paysafecard

S paysafecard PIN můžete jednoduše a v hotovosti zaplatit v online světě za:hry, herní účet či herní doplňky – XBOX, Playstation Store, Steam, Epic Games, Wargaming.net, atd.hudbu, filmy – Spotify, Deezer.prémiová členství, mobilní aplikace – Microsoft, Google Play.nebo další služby na internetu.
Archiv

Jak dát peníze z paysafecard na PayPal

Ačkoli PayPal nepřijímá paysafecard jako platbu přímo, je stále možné převést prostředky z paysafecard na PayPal. K tomu potřebujete platební kartu Skrill nebo Neteller. Zakupte si paysafecard kupon. Prostřednictvím paysafecard doplňte peněženku Skrill nebo Neteller.
Archiv

Jak si že Skrillu koupím Paysafe

Dobití Skrill peněženky pomocí paysafecard

Po přihlášení ke svému Skrill účtu zvolte vlevo v hlavním menu Vložit. Vyberte možnost paysafecard. Na další stránce zvolte částku a klikněte na Pokračovat. Zobrazí se vám zvolená částka a vypočítaný poplatek.

Jak dlouho trvá platnost paysafecard

paysafecard PINy mají neomezenou dobu platnosti. Do 30 dnů po nákupu se ovšem odečítá měsíční servisní poplatek z částky, která je na poukázce k dispozici.

Jak dobít Skrill SMS

Dobití Skrill účtu přes SMS zprávu není možné, stejně tak se nedá pomocí SMSky dobít herní účet u českých sázkových kanceláří – zakazuje to totiž český zákon o hazardních hrách.

Co je zákaznické číslo paysafecard

Kontaktuj naši zákaznickou linku

Pokud máš otázky, je k dispozici náš tým podpory na tomto čísle: +12812206684 (Za místní tarif.

Jak převést peníze z paysafecard na účet

Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC. Přiložte také celé své jméno a oboustrannou kopií platného průkazu s fotografií (např. pasu, řidičského průkazu či občanského průkazu).

Jak poslat peníze na účet

V případě tuzemské platby stačí znát číslo účtu příjemce, částku a datum splatnosti. Případně variabilní, specifický nebo konstantní symbol, pokud je příjemce požaduje. První dva symboly se používají k identifikaci odesílatele nebo konkrétní platby, kdy například několik tisíc klientů posílá platby na stejný účet.

Co je to Skrill účet

Váš účet Skrill je účet s elektronickými penězi, který vám umožňuje posílat a přijímat elektronické platby. 3.2. Váš účet Skrill je veden v měně, kterou jste si zvolili z výběru měn, které Skrill čas od času zpřístupňuje.

Jak poslat peníze bez jména

Povolení České národní banky je důležitou odlišností od řady zahraničních „elektronických peněženek“. Systém by měl být stabilnější a bez problémů akceptovaný v rámci českého finančního i daňového systému. Hlavní novinkou GoPay je anonymní registrace i posílání peněz.

Jak dostat peníze z paysafecard

Převod mezi účty není možný

Na hlavní otázku si zodpovíme hned na začátku. Převod prostředků z jednoho Paysafecard na druhý bohužel není možné.

Jak dlouho je platná paysafecard

Jaká je doba platnosti paysafecard PIN paysafecard PINy mají neomezenou dobu platnosti. Do 30 dnů po nákupu se ovšem odečítá měsíční servisní poplatek z částky, která je na poukázce k dispozici.

Kde se dá vybrat paysafecard

Paysafecard nabízí obrovský výběr kamenných prodejen, kde si můžete tento nabitý kupon koupit. Mezi prodejní místa patří čerpací stanice Shell, OMV, tabáky Geco, prodejny Žabka, supermarkety Billa, místa s terminálem SAZKA nebo sázkové kanceláře Tipsport a Chance.

Co je to Skrill

Váš účet Skrill je účet s elektronickými penězi, který vám umožňuje posílat a přijímat elektronické platby. 3.2. Váš účet Skrill je veden v měně, kterou jste si zvolili z výběru měn, které Skrill čas od času zpřístupňuje. Ta zůstane měnou vašeho účtu Skrill po dobu trvání vaší smlouvy s námi.

Jak poslat peníze z paysafecard na bankovní účet

Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC. Přiložte také celé své jméno a oboustrannou kopií platného průkazu s fotografií (např. pasu, řidičského průkazu či občanského průkazu).

Jak poslat peníze složenkou na účet

Bankovní složenka slouží ke vkladu na bankovní účet, poštovní poukázka pak k odesílání financí na bankovní účet pouze s hotovostí. K odeslání peněžních prostředků tímto způsobem je třeba na pobočce České pošty vyplnit v poštovní poukázce částku, adresu odesilatele i příjemce, variabilní symbol a účel platby.

Jak vybrat peníze z Paysafe

Paysafecard umožňuje vybití zůstatku z účtu myPaysafe převodem na bankovní účet. Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC.

Jak poslat peníze z účtu na Skrill

Jednoduše si na Skrill dobijte buď přes bankovní převod nebo svou platební kartou. V obou případech zaplatíte poplatek 1 % z celkové částky. Převádění peněz mezi Skrillem a Paypalem není přímo možné, budete si muset poradit nějakými jinými alternativními způsoby.

Jak někomu poslat peníze bez účtu

Díky službě Western Union (WU) lze skrze poštu zajišťovat jak platby do zahraničí, tak příjem peněz z jiných států. Devízou této služby je to, že se jedná o nejrychlejší způsob, jak převést peníze bez použití bankovních účtů.

Jak poslat peníze na účet bez účtu

Normálně složenkou typu A, na poště. Složenka A – v hotovosti na poště přijde na účet. Složenka C – v hotovosti dáš a v hotovosti dostane.

Jak vyzvednout penize z paysafecard

Paysafecard umožňuje vybití zůstatku z účtu myPaysafe převodem na bankovní účet. Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC.

Jak ověřit paysafecard

Na stránkách www.paysafecard.com navíc můžete zjistit, jaká je přesná výše vašeho zůstatku.

Jak přeposlat paysafecard

Převod mezi účty není možný

Pokud chcete tedy peníze přeposlat, můžete využít jedině možnosti převodu peněz na vlastní platební kartu a dále s nimi disponovat dle svého vlastního uvážení a preferencí.

Jak poslat peníze že Skrill na účet

Odeslání na bankovní účetPřihlaste se a přejděte na záložku ‚Odeslat'Pro odeslání do banky vyberte možnost Převod peněz.Zvolte zemi a měnu.Zadejte částku, kterou odesíláte.Zvolte způsob platby.Zadejte své osobní údaje.Zadejte údaje o příjemci a potvrďte částku.Zadejte a odešlete své platební údaje.