Jak funguje i Prima?

Jak funguje Iprima účet

Iprima účet vám zajistí videa v HD kvalitě u vybraných pořadů, filmů a seriálů. Navíc oceníte i možnost historie a automatického ukládání videí, která jste nedokoukali. Registrace na iprima účtu vám zajistí pořádnou dávku pořadů, seriálů a filmů českých i zahraničních. Registrace do tohoto účtu je navíc zcela zdarma.
Archiv

Jak se dostanu na Iprima

set-top-box) k internetu (dle postupu v návodu výrobce televizoru či set-top-boxu; doporučujeme připojení pomocí kabelu), zapnete TV a přeladíte na některý kanál skupiny Prima (vyjma kanálu Prima PLUS), po chvíli by se na obrazovce měla zobrazit grafika červeného tlačítka s logem prima+ (v pravé dolní části obrazovky).

Kdy začne vysílat Prima

2023: Nová služba Prima+

února 2023 byla na webu stanice TV Prima spuštěna streamovací služba Prima+, v základní variantě služby dostupné zdarma.

Jak dát Iprima na televizi

Pro telefony Androidspusťte na vašem mobilním telefonu aplikaci prima+,po přihlášení vyberte video, které chcete přehrát a tapněte na ikonu Cast v pravém horním rohu přehrávače,ze zobrazené nabídky dostupných zařízení vyberte TV, na které chcete video přehrávat.

Co je Prima Premium

Předplatné prima+ vám kromě možnosti sledování oblíbených seriálů a pořadů TV Prima v té nejlepší kvalitě přináší také možnost sledovat exkluzivní předpremiéry našich seriálů pod značkou prima+ ORIGINALS, stovky filmů a tisíce hodin zahraničního obsahu. S tarifem prima+ PREMIUM to vše navíc zcela bez reklam.

Co je to iPrima

Co je prima+

Prima+ je internetová videoslužba z portfolia online služeb televize Prima, který vám nabízí rychlý, snadný a legální přístup k vašemu oblíbenému obsahu prostřednictvím vašeho počítače, mobilu nebo na chytré TV.

Jak se staví sen Jak se přihlásit

Jedinou možností, jak se do pořadu přihlásit, je vyplnit tento elektronický formulář, jiná varianta neexistuje. Do poměrně obsáhlého formuláře musíte například nahrát i fotografie nebo video, bez toho vám nepůjde odeslat. Vybrané rodiny jsou telefonicky kontaktovány.

Kdo je majitelem nový

Jejím provozovatelem je mediální společnost TV Nova, která patří Central European Media Enterprises (CME), kterou od roku 2020 vlastní firma PPF sídlící v Amsterdamu. Je jednou z nejsledovanějších českých televizních stanic a vysílá nejsledovanější českou zpravodajskou relaci večerní Televizní noviny.

Kde má sídlo televize Prima

Od listopadu 2019 sídlí skupina Prima v nově zrekonstruovaných prostorách polyfunkčního objektu VINICE v Praze–Strašnicích. Velkorysé kancelářské prostory se nacházejí ve čtyřech nadzemních patrech, technické a provozní zázemí televize zabírá dvě podzemní podlaží, kde mohou zaměstnanci parkovat auta či bicykly.

Jak se přihlásit na Iprima v televizi

Kroky v aplikaci na TVSpusťte HbbTV nebo Smart TV aplikaci prima+ na vaší TV.V hlavní nabídce aplikace zvolte možnost Nastavení a poté volbu Přihlášení.Na obrazovce Přihlášení si zvolte "Přihlášení přes web". Zobrazí se stránka s instrukcemi pro dokončení přihlášení.

Proč nejde červené tlačítko na televizi

Aby červené tlačítko fungovalo, musíte libovolný kanál sledovat v televizi v režimu „TV“, tj. přes vysílání DVB-T2, přes satelit nebo kabelovku. Pokud televizi sledujete po internetu přes aplikace Skylink, O2 TV, Telly, Kuki a další, červené tlačítko zpravidla nefunguje.

Jak sledovat iPrima bez reklam

Budete-li chtít sledovat tyto stanice zcela bez reklam, musíte si předplatit tuto funkci za 59 Kč v sekci "Mé služby". Nemožnost přetáčet reklamy nás mrzí, ale museli jsme zákaz přetáčení reklam implementovat, jinak bychom nemohli stanice skupiny Prima vysílat.

Jak funguje videopůjčovna iPrima

Jak iPrima Videopůjčovna funguje Divák si vybere z aktuální nabídky pořadů na www.iprima.cz/videopujcovna. Poté provede jednorázovou platbu platební kartou, pomocí SMS nebo přes PayPal. Od prvního spuštění má divák 48 hodin na přehrání titulu, nejpozději si jej však musí pustit do 30 dnů od vypůjčení.

Kdo vlastní Primu

FTV Prima
Celková aktiva 2,3 mld. Kč (2018)
Vlastní kapitál 463,5 mil. Kč (2018)
Zaměstnanci 229 (2018)
Majitel GES Media Europe (88 %)

Jak na Primu bez reklam

Budete-li chtít sledovat tyto stanice zcela bez reklam, musíte si předplatit tuto funkci za 59 Kč v sekci "Mé služby". Nemožnost přetáčet reklamy nás mrzí, ale museli jsme zákaz přetáčení reklam implementovat, jinak bychom nemohli stanice skupiny Prima vysílat.

Jak se staví sen Kdo to platí

Ano vše platíme za Vás! Zdá se to neuvěřitelné, ale účinkující rodiny neplatí nic.

Kdo platí Den jak sen

kdo platí realizaci v pořadu Jak se staví sen Platí to Prima nebo účastník pořadu tedy majitel bytu popř ještě někdo další Majitel bytu nic neplatí, je to placeno sponzory, kteří mají smlouvu s televizí Prima.

Odkud vysílá Nova

TV Nova je česká komerční televizní stanice sídlící v Praze-Barrandově. Vysílání zahájila 4. února 1994, stala se tak první českou soukromou celoplošnou televizní stanicí. Jejím zakladatelem a zároveň prvním generálním ředitelem byl Vladimír Železný.

Kdo financuje TV Barrandov

TV Barrandov je česká televizní stanice, která zahájila vysílání 11. ledna 2009. Majitelem byla skupina akcionářů, přičemž největší podíl měla akciová společnost Moravia Steel. V září 2012 televizi koupila společnost Empresa Media ovládaná Jaromírem Soukupem.

Kdo je ředitel televize Prima

Marek Singer (14. 3. 2014–)Prima / Generální ředitel

Jak zapojit televizi přes internet

Drtivá většina výrobců umožňuje připojit chytrý televizor k internetu přes kabel. Na zadní straně televizoru by se měl nacházet vstup pro internetový kabel označený „LAN“. Některé modely mají tento vstup na boku. Do vstupu pouze připojíte internetový kabel od domácí sítě a vše je hotovo.

Co je to HbbTV

Zkratka HbbTV znamená Hybrid broadcast broadband TV. V překladu je to televizor, který v sobě spojuje televizní a internetové vysílání. Ve zkratce je to odborný název pro technologii tzv. červeného tlačítka.

Proč nejde přetáčet Prima

Co pro mě znamená, že nemohu přetáčet reklamu Od 1. června 2022 bude i nadále možné sledovat a přehrávat naše pořady zpětně (odloženě) v čase, ale pokud se týká přeskakování reklamy, zde tato funkce bude omezena (plošně nebude možno reklamu přeskočit) a bude vám nabídnuta možnost, jak odsledovat naše reklamy.

Co je to i Prima

Co je prima+

Na prima+ najdete desítky seriálů a pořadů z tvorby skupiny Prima, živé vysílání TV kanálů skupiny Prima dle aktuálních vysílacích práv včetně možnosti zpětného zhlédnutí vybraných pořadů a rozsáhlý archiv pořadů z produkce TV Prima.

Jak spustit Prima

Přihlášení v mobilní aplikaci prima+Spusťte v telefonu aplikaci prima+ a na úvodní stránce zvolte Přihlásit se. Pokud aplikaci ještě nemáte nainstalovanou na svém telefonu, pak postupujte nejdříve podle tohoto návodu.Zadejte e-mail a heslo ke svému účtu prima+ě a potvrďte tlačítkem Přihlásit se.