Jak funguje Sdileny kalendář?

Jak sdilet kalendář s rodinou

Vytvoření události v rodinném kalendářiSpusťte aplikaci Kalendář Google .Vpravo dole klepněte na ikonu plus. Událost.Klepněte na Události a vyberte kalendář, do kterého chcete událost přidat.Klepněte na název svého rodinného kalendáře.Zadejte název a podrobnosti události.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

Jak sdilet Gmail kalendář

Váš kalendář nepotřebují vidět všichni, ale jenom lidé, kteří chcete aby jej viděli. Jak to nastavit. Zečnete klikem na tři tečky u vašeho kalenáře, kdy vyberete možnost nastavení a sdílení a dáte zpřístupnit veřejnosti kde si upravíte pravidla co kdo uvidí.
Archiv

Jak vytvořit rodinný kalendář

Vytvoření události v rodinném kalendářiOtevřete Kalendář Google.Vpravo dole klikněte na Vytvořit událost .V sekci Kalendář vyberte v rozbalovací nabídce název rodinného kalendáře.Přidejte název a podrobnosti o události.Klikněte na Uložit.

Jak propojit Apple kalendáře

Klepněte na Nastavení a pak na Kalendář. Klepněte na Synchronizovat. Pokud je vybráno Vše, zvolte místo toho konkrétní časové období, například 1 měsíc zpět. Pokud je vybrané určité časové období, vyberte místo toho Vše.

Jak sdilet s nekym kalendář iPhone

Sdílení kalendáře na iClouduKlepněte na volbu Kalendáře u dolního okraje obrazovky.Klepněte na. u kalendáře na iCloudu, který chcete sdílet.Klepněte na Přidat osobu a zadejte jméno či e‑mailovou adresu nebo klepněte na. a vyhledejte je v seznamu kontaktů.Klepněte na Přidat.

Jak synchronizovat kalendář

Spusťte aplikaci Kalendář Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku .Klepněte na Nastavení .Klepněte na název kalendáře, který se nezobrazuje. Pokud kalendář v seznamu nevidíte, klepněte na Zobrazit více.V horní části stránky zkontrolujte, jestli je synchronizace zapnutá (přepínač je modrý).

Jak požádat o sdílení kalendáře

V oblasti Kalendáře klikněte pravým tlačítkem na kalendář, jehož nastavení sdílení chcete aktualizovat, a vyberte Sdílení a oprávnění. , pokud chcete svůj kalendář přestat s touto osobou sdílet.

Co mám v kalendáři

Zobrazení nebo skrytí kalendáře, který odebíráteSpusťte aplikaci Kalendář Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku Nastavení .Klepněte na kalendář, který chcete zobrazit. Volitelné: Další kalendáře můžete vyhledat klepnutím na Zobrazit další.Zaškrtněte požadovaný kalendář nebo jeho zaškrtnutí zrušte.

Jak sdilet kalendář na iPhone

Přizvání jiných lidí k událostiKlepněte na událost a potom na tlačítko Upravit poblíž horního okraje obrazovky.Klepněte na volbu Pozvaní.Zadejte jména nebo e‑mailové adresy lidí, které chcete pozvat, nebo klepněte na. a vyberte kontakty.Po dokončení klepněte na Hotovo.

Jak sdilet kalendář s rodinou iPhone

Sdílení kalendáře na iClouduKlepněte na volbu Kalendáře u dolního okraje obrazovky.Klepněte na. u kalendáře na iCloudu, který chcete sdílet.Klepněte na Přidat osobu a zadejte jméno či e‑mailovou adresu nebo klepněte na. a vyhledejte je v seznamu kontaktů.Klepněte na Přidat.

Jak poslat pozvánku do kalendáře

Přidání hostů na událostNa počítači otevřete Kalendář Google.Klikněte na událost na ikonu tužky .Vpravo v sekci Hosté začněte psát jméno člověka, kterého chcete pozvat, a vyberte ho ze svých kontaktů.Po dokončení úprav události klikněte na Uložit.

Jak aktualizovat kalendář

Synchronizujte Kalendář ručněNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Kalendář Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Aktualizovat .

Jak otevřít sdílený kalendář

V kalendáři klikněte na kartě Domů ve skupině Spravovat kalendáře na Otevřít kalendář a potom klikněte na Otevřít sdílený kalendář. Do pole Jméno zadejte jméno nebo klikněte na tlačítko Jméno a vyberte jméno z adresáře. Sdílený kalendář se zobrazí vedle kalendáře, který je již otevřen.

Jaký kalendář do mobilu

Na telefonu nebo tabletu Android si stáhněte aplikaci Kalendář Google z obchodu Google Play. Když aplikaci spustíte, všechny vaše události se synchronizují s počítačem.

Jak sdílet iCloud kalendář

iCloud verze Kalendáře

U iCloudové verze je to podobné jako u Macu. Stačí se přihlásit ke svému účtu na iCloudu, rozkliknout Kalendář, dále tlačítko sdílení a opět vepsat osoby, se kterými chcete sdílet svůj kalendář.

Jak poslat kalendar

Sdílení kalendářeNa počítači otevřete Kalendář Google.Vlevo najděte sekci Moje kalendáře.Umístěte kurzor na kalendář, který chcete sdílet, a klikněte na ikonu možnostíV sekci Sdílet s konkrétními lidmi klikněte na Přidat lidi.Zadejte e-mailovou adresu požadovaného člověka nebo skupiny Google.Klikněte na Odeslat.

Jak poslat událost do kalendáře

Přidání hostů na událostNa počítači otevřete Kalendář Google.Klikněte na událost na ikonu tužky .Vpravo v sekci Hosté začněte psát jméno člověka, kterého chcete pozvat, a vyberte ho ze svých kontaktů.Po dokončení úprav události klikněte na Uložit.

Jak přenést kalendář do nového telefonu

Chcete-li zálohovat a obnovit kalendář Google prostřednictvím účtu Google, postupujte podle níže uvedených pokynů:Krok 1Spusťte Nastavení v telefonu Android.Krok 2povolit Zálohujte data na kartě Možnosti zálohování.Krok 3Po nastavení zálohovacího účtu přepněte na Kalendář možnost automatického zálohování.

Jak vytvořit událost v Google kalendáři

Možnosti událostíNa počítači otevřete Kalendář Google.Vlevo nahoře klikněte na tlačítko plus .Zadejte popis události.Pod výběrem data a času zaškrtněte políčko Celý den.Klikněte na Uložit.

Jak vytvořit Ical

Vytvoření nebo úprava souboru iCalendarOtevřete soubor .ics nebo vytvořte nový. Musíte použít aplikaci pro úpravy textu, která umí ukládat soubory .ics.Naformátujte soubor podle pokynů níže.Až budete hotovi, uložte soubor jako soubor .ics.

Jak přetáhnout data z telefonu do telefonu

V systému Android probíhá zálohování do vašeho účtu Google. Na novém telefonu se tedy stačí přihlásit a data si obnovit. Pokud celý obsah telefonu takto zálohujete, nemusíte původní telefon již ani mít u sebe pro potřeby obnovy.

Jak importovat kalendar

2. krok: Importování událostí do Kalendáře GoogleOtevřete Kalendář Google.Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko. Nastavení.Vlevo klikněte na Import a export.Klikněte na Vyberte soubor z počítače a zvolte exportovaný soubor.Zvolte kalendář, do kterého chcete přidat importované události.Klikněte na Importovat.

Jak nastavit sdílený kalendář

Nastavení nového kalendářeNa počítači otevřete Kalendář Google.Vlevo u možnosti Jiné kalendáře klikněte na ikonu plus. Vytvořit nový kalendář.Kalendář pojmenujte a přidejte popis.Klikněte na Vytvořit kalendář.Pokud chcete kalendář sdílet, klikněte na něj v levém panelu a vyberte Sdílet s konkrétními lidmi.

Co je iCalendar

iCalendar je standard (RFC 5545) pro výměnu kalendářových dat. Je též znám pod zkratkou iCal, což je též jméno kalendářového programu firmy Apple, který je jedním z programů, který tento formát využívá.

Co to je přenos dat

Přenos dat je přenos digitálních zpráv nebo digitalizovaného analogového signálu pomocí fyzického dvoubodového nebo vícebodového přenosového média, kterým může být metalický kabel, optický kabel nebo bezdrátový přenos. Přenos zahrnuje vysílání (zkratka Tx) a příjem (zkratka Rx).