Jak kontaktovat O2?

Jak se spojit s operátorem 02

Stačí vytočit telefonní číslo 800 02 02 02 a operátoři už vám odpoví na vaše dotazy ke službám, vyúčtování a platbám. Pomohou vám také s výběrem vhodné služby. Pro hlášení poruch a pomoc s nastavením mobilních telefonů, internetu, O2 TV nebo pevné linky zvolte v automatu volbu 4. Volání na infolinku je zdarma.
Archiv

Jak kontaktovat O2 emailem

KontaktyTelefon: +420 271 464 229.Datová schránka: bedfv84.E-mail: [email protected] pro média: [email protected].
Archiv

Kam volat na O2

Telefonicky – zavolejte nám na bezplatnou linku 800 02 02 02. Jste podnikatel Využijte zákaznickou linku 800 203 203 (ze zahraničí +420 720 720 720). Písemně – pošlete nám dopis s reklamací na adresu O2 Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, Za Brumlovkou 266/2, 140 22 Praha 4 – Michle.

Jak nahlásit poruchu O2

bezplatná Zelená linka: 800 33 00 33 nebo *83

volba v IVR 3 Pro poruchy / podvolba 2 Mobilní poruchy pokud jste dotazování „Systémem pro rozpoznávání lidského hlasu“, sdělte: PORUCHA MOBILNÍ SLUŽBY, poté budete spojení se specialistou.

Jak se dovolat Operatorovi

Z telefonu v síti Vodafone můžete volat *77. Z telefonu z ostatních sítí 800 77 00 77.

Jak se dovolat operátorovi

Volejte číslo 112.

Tato tísňová linka je dostupná, přestože váš mobilní telefon nemá signál svého operátora. Dokonce lze číslo 112 vytočit i v případě, že v telefonu nemáte SIM kartu.

Jak zrušit tarif u O2

Zavolejte nám kterýkoliv den od 8 do 18 hodin na linku 800 203 203 nebo z mobilu *52.Požádejte o zrušení služeb O2.Počkejte, až vám do poštovní schránky dorazí dopis s potvrzovacím kódem ČVOP.Hotovo.

Jak odblokovat SIM kartu O2

Po přihlášení přímo ve webovém Moje O2. Tarifní zákazníci najdou kód v informacích k SIM kartě, u dobíjecích karet najdete PUK v Nastavení. Řeknou vám ho na lince 800 02 02 02. Potřebujete k tomu své telefonní číslo a výrobní číslo SIM uvedené na kartě.

Jak restartovat O2

Návod krok za krokemOdpojte napáječ (trafo) O2 Smart Boxu od elektrické sítě. Displej zařízení musí zhasnout.Po uplynutí jedné minuty zapojte napáječ (trafo) O2 Smart Boxu zpět do elektrické sítě.Počkejte asi 5 minut, než modem znovu naběhne. Na displeji O2 Smart Boxu se zobrazí aktuální čas s počasím.

Jak zjistit operátora

Nejlepší způsob, jak zjistit, kterého operátora máte, je zkontrolovat nastavení telefonu. V telefonech se systémem Android přejděte do nabídky Nastavení > Mobilní sítě > Síťoví operátoři.

Proč nejde O2 internet

Ujistěte se, že máte na obou koncích kabelu „domáčknuté“ konektory a že kabel není nikde poškozený. Zkontrolujte, že je kabel zapojený do jednoho z výstupů LAN1, LAN3 nebo LAN4, který je přednastavený pro příjem internetu. Výstup LAN2 je u modemu od O2 přednastavený pro O2 TV (set-top box) a internet na něm nefunguje.

Proč mi nejde O2 TV

Ta bývá způsobená vzdáleností nebo překážkami mezi televizí a modemem, signál někdy ruší i okolní Wi-Fi sítě na 2,4GHz frekvenci. Pokud se problém vyskytuje i po připojení televize přes kabel nebo se přes kabel nemůžete připojit, ověřte diagnostikou O2 Internetu rychlost připojení vašeho zařízení.

Jak se spojit s operátorem T mobilu

Twist a tarifní zákazníci: 800 7373 73, 4603 (603603603 z jiných sítí), po-pá 8–21, víkendy, svátky 8–17 (urgentní požadavky 24/7)Firemní zákazníci: 800 7373 33, po-pá 8–18, víkendy, svátky 8–17 (urgentní požadavky 24/7)Hlášení poruch: 800 737373 (nonstop)

Jak dlouho trvá výpověď u O2

Zrušení služeb u O2 proběhne do lhůty v délce 30 dnů, která začne běžet den po obdržení výpovědi. Nezapomeňte na to, že v případě telefonického zrušení je výpověď nutné potvrdit kódem ČVOP, a to během těchto 30 dní. Pokud to nestihnete, telefonická výpověď nebude platit.

Jak zjistit jaký mám tarif O2

Svůj tarif snadno zjistíte po přihlášení do Moje O2. Tarif můžete změnit jednou za zúčtovací období. Jaké je vaše zúčtovací období, najdete v sekci Vyúčtování. Většinou to bývá jeden měsíc.

Co dělat když nevím PUK

Kód PUK najdete na plastovém nosiči karty, z něhož jste vylomili SIM kartu do telefonu. Pokud nemůžete kód PUK najít, kontaktujte Zákaznické centrum na čísle 738 333 333.

Kdy se zablokuje SIM karta

Zablokovat SIM kartu může sám uživatel, či mobilní operátor. V prvním případě se karta zablokuje tehdy, pokud vloží uživatel třikrát za sebou chybně svůj kód. K odblokování může sloužit kód PUK. Pokud se i ten zadá chybně, je SIM karta trvale zablokovaná.

Jak zjistit telefonní číslo O2

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Jak prověřit telefonní číslo

Jak zjistit majitele telefonního čísla Zavolejte na něj. Buď se přímo zeptejte, nebo – když vám to stojí za to – můžete předstírat omyl. Vyzkoušejte služby pro identifikaci. Je jich celá řada: kdomivolal.eu, kdovolal.cz, kdovolal.eu, muzutozvednout.cz, vyhledatcislo.cz, telefonniseznam.org. Zkuste Google.

Proč mi nejde internet v mobilu

Co dělat, když mi nefunguje anebo vypadává internet

Zkuste telefon vypnout a zapnout. Ověřte, zda na displeji telefonu vidíte zobrazenou dostupnost signálu (typicky v horní části displeje formou čárek) a máte zapnutá mobilní data. Zkontrolujte, jestli je na Vaší SIM kartě aktivovaná služba GPRS/EDGE/LTE/5G.

Co delat kdyz mi padá internet

První možností je restart

První věc, kterou byste měli udělat, je vyzkoušet, zda je v případě pevného připojení vše správně zapojené. Pokud problém přetrvává, zkuste odpojit router z elektrické sítě a po chvíli jej zapojit a znova zapnout. V případě rodinných domů zkuste totéž i se síťovým napáječem antény.

Jak spustit O2 TV v televizi

Jak instalovat aplikaci O2 TV na Android TVNajeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj.Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“.Šipkou nahoru a poté doleva najeďte na „Vyhledávání“, klikněte a zadejte O2 TV.Automaticky vám najede aplikace O2 TV.

Jak restartovat O2 TV

Reset u nové O2 TV 2.0Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte na ikonu profilu.V levém menu vyberte „Nastavení systému“.Dál pokračujte na „Předvolby zařízení“.Ve spodní části nabídky vyberte „Obnovit nastavení“.Pokračujte na tlačítko „Obnovit“.

Kdy mohu odejit od operatora

Od 1. 4. 2020 mohou zákazníci odejít bez smluvní pokuty. Stačí u operátora využívat služby alespoň 3 měsíce, po té je možné odstoupit bez udání důvodu, bez sankce a přejít tak rychleji k jinému operátorovi, který má například lepší podmínky nebo kvalitnější technologii služeb.

Jak napsat výpověď smlouvy internet

Konec výpovědí, stačí kontaktovat nového poskytovatele

Pokud chcete změnit poskytovatele internetu, nemusíte od 1. ledna vůbec komunikovat se společností, která vám připojení dosud zajišťuje. Vše za vás vyřeší nový poskytovatel nebo zprostředkovatel služby. Stačí, když jej kontaktujete s žádostí o změnu.