Jak Kopírovat text z internetu?

Jak zkopírovat text z internetu

PC: Ctrl + c pro kopírování, Ctrl + x pro vyjmutí a Ctrl + v pro vložení. Mac: ⌘ + c pro kopírování, ⌘ + x pro vyjmutí a ⌘ + v pro vložení.

Jak zkopírovat text Když to nejde

Otevřete si stránky, které blokují text.Ve vašem prohlížeči (Firefox, Chrome, Edge…) dejte Tisk… nebo Vytisknout stránku.Vyberte v nabídce "Cíl" nebo "Zařízení pro tisk" – Uložit jako PDF nebo Microsoft Print to PDF.Vytiskněte si a uložte PDF do počítače.
Archiv

Jak zkopírovat stránku z internetu

Umístěte kurzor na začátek stránky, kterou chcete zkopírovat. Klikněte na a přetáhněte kurzor do dolní části stránky, kterou chcete zkopírovat. Stiskněte ctrl+C na klávesnici. Tip: Dalším způsobem, jak zkopírovat zvýrazněný text, je kliknout na Domů > Kopírovat.
Archiv

Jak Kopírovat text z chráněného webu

Přejděte na webovou stránku, ze které chcete kopírovat text, klikněte pravým tlačítkem v rozhraní stránky a vyberte možnost “Tisk”. Vyberte možnost “Uložit jako PDF” v okénku “Umístění”, a pak klikněte na “Uložit”, pro uložení do vašeho PC.

Jak Kopírovat text bez formátování

Stisknutím kombinace kláves Ctrl+C zkopírujte text nebo obrázek (Windows) stisknutím ctrl+X nebo stisknutím kláves ⌘+C, ⌘+X nebo ⌘+V (Mac). V Prohlížečích Chrome, Firefox a Chromium edge můžete k vložení textu použít také kombinaci kláves Ctrl+Shift+V a ⌘+Shift+V (vloží text bez formátování zdroje).

Jak zkopírovat zdroje

Pokud chcete úkol nebo zdroj přesunout, klikněte pravým tlačítkem myši a pak zvolte Vyjmout. Pokud chcete úkol nebo zdroj zkopírovat, klikněte pravým tlačítkem myši a pak zvolte Kopírovat. V poli ID vyberte řádky, do kterých chcete výběr vložit. Klikněte pravým tlačítkem myši a pak zvolte Vložit.

Jak se kopíruje odkaz

Použití vylepšeného kopírování a vložení

V Microsoft Edge zkopírujte adresu URL, kterou chcete použít, na panelu Adresa, a to tak, že na ni kliknete pravým tlačítkem myši a vyberete Kopírovat z místní nabídky nebo vyberete adresu a stisknete klávesy CTRL + C.

Jak Kopírovat text z obrázku na PC

Klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku. Poznámka: V závislosti na složitosti, čitelnosti a množství textu zobrazeného na vloženém obrázku nemusí být tento příkaz okamžitě dostupný v nabídce, která se zobrazí po kliknutí pravým tlačítkem myši na obrázek.

Jak Kopírovat text v mobilu

Na telefonu nebo tabletu s Androidem otevřete aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google. Vyberte obsah, který chcete kopírovat. Klepněte na Kopírovat. Přidržte prst na místě, kam chcete obsah vložit.

Jak Kopírovat text z PDF

Kopírování textu a obrázků z PDFKlikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr.Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek.Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat.

Jak Kopírovat jen text

Kopírování textu pomocí myši

Stiskněte klávesu Ctrl a držte ji stisknutou. Stiskněte levé tlačítko myši a za jeho držení přetáhněte myší text na určené místo. Místo, kam se text vloží, je označeno čárkovanou svislou čarou (vypadá podobně jako kurzor). Uvolněte levé tlačítko myši.

Jak Kopírovat text z obrázku

Extrahování textu z jednoho obrázkuKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak vyfotit text

Stačí totiž na Androidu otevřít Google Lens a na iPhone Google, přičemž poté už jen zvolíte ikonku fotoaparátu, dále pak text a je hotovo. Poté, co přes toto rozhraní dokument s textem vyfotíte, je možné jej začít okamžitě kopírovat, jak jen potřebujete.

Jak Kopírovat text na iphone

Vyjmutí: Klepněte na Vyjmout nebo použijte dvakrát za sebou sevření třemi prsty. Kopírování: Klepněte na Kopírovat nebo použijte sevření třemi prsty. Vložení: Klepněte na Vložit nebo použijte rozevření třemi prsty. Vybrat vše: Vybere veškerý text v dokumentu.

Jak převést PDF do OCR

Otevřete soubor PDF s naskenovaným obrázkem v aplikaci Acrobat pro Mac nebo PC. V pravém podokně klikněte na nástroj Upravit PDF. Acrobat na dokument automaticky aplikuje elektronické rozpoznávání písma (OCR) a převede ho na plně upravitelnou kopii vašeho PDF.

Jak převést PDF do Wordu zdarma

Převod souborů PDF do formátu WordKlikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení.Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX.Acrobat soubor automaticky převede z formátu PDF na upravitelný dokument aplikace Word.

Jak ziskat text z obrázku

Kopírování textu z obrázků a výtisků souborů pomocí OCR veKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak vyfotit text iPhone

Živý text můžeš používat i v aplikaci Fotoaparát nebo při používání Fotoaparátu v aplikacích jako Poznámky nebo Připomínky. Namiř fotoaparát na fotku nebo obrázek s textem a pak stiskni tlačítko Živý text. Abys funkci ale mohl začít používat musíš si ji nejdřív v nastavení zapnout.

Jak kopírovat text z PDF

Kopírování specifického obsahu z PDF

Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat.

Jak ziskat text z obrazku

Kopírování textu z obrázků a výtisků souborů pomocí OCR veKlikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a pak klikněte na Kopírovat text z obrázku.Klikněte na místo, kam chcete zkopírovaný text vložit, a stiskněte Ctrl+V.

Jak dostat text z PDF do Wordu

Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace AcrobatOtevřete PDF v aplikaci Acrobat.V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.Klikněte na položku Exportovat.

Jak Kopírovat text z fotky na PC

Extrakce textu z obrázku,Přejděte na stránku imagetotext.info (zdarma).Nahrajte nebo přetáhněte obrázek.Klikněte na tlačítko Odeslat.Zkopírujte text nebo uložte textový soubor do počítače.

Jak Kopírovat text z fotky

Otevřete si tedy fotku, kde chcete zkopírovat text, pod fotkou klepněte na tlačítko „Google Lens“, vyberte „Text“ a text už stačí jen prstem vybrat a kopírovat dle libosti. Google Lens i Google Fotky se neustále vylepšují a prochází různými aktualizacemi.

Jak Kopírovat text na iPhone

Po výběru textu, který chcete upravit, můžete začít psát nebo klepnutím na vybraný text zobrazit volby úprav:Vyjmutí: Klepněte na Vyjmout nebo použijte dvakrát za sebou sevření třemi prsty.Kopírování: Klepněte na Kopírovat nebo použijte sevření třemi prsty.

Jak kopírovat z PDF do Wordu

Převádějte soubory PDF do Wordu pomocí aplikace AcrobatOtevřete PDF v aplikaci Acrobat.V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.Zvolte možnost Microsoft Word jako formát exportu, a pak zvolte možnost Dokument Word.Klikněte na položku Exportovat.