Kde se pouziva AI
Umělá inteligence je široce využívána k poskytování personalizovaných doporučení, například na základě našich předchozích vyhledávání nebo nákupů na internetu. AI se využívá k optimalizaci produktů, plánování zásob, v logistice atd.
Jak využít AI v marketingu
Automatizace: AI může automatizovat rutinní úkoly, jako je psaní reklamních textů, prodejní e-maily, nebo dokonce vizuální a grafické materiály. Sledování a analýza: AI může sledovat a analyzovat množství dat, což umožňuje společnostem lépe porozumět tomu, jaký efekt mají jejich reklamní a marketingové kampaně.
Co je umělá inteligence AI
Definice umělé inteligence se různí, ale všechny se shodují v tom, že to je program, který simuluje lidské myšlení a akce. Pojem se také používá pro stroje a programy vykazující činnosti spojované s inteligencí, jako je učení se a řešení problémů.
Co dokáže AI
Umělá inteligence umožňuje technickým systémům reagovat na vjemy z jejich prostředí, řešit problémy a dosahovat určitých cílů. Zabudovaný počítač přijímá data – která byla již připravena, nebo jsou sbírána pomocí vlastních sensorů a kamer – ty následně vyhodnotí a reaguje na ně.
ArchivPodobné
Kde všude je umělá inteligence
Na individuální úrovni se s přínosem technologie AI můžeme setkat prostřednictvím různých aplikací, které používáme v každodenním životě. Díky tomu, že se umělá inteligence učí podle našeho chování, nám může pomoci ve vzdělávání, umění nebo třeba v psychickém zdraví a well-beingu.
Jak programovat AI
A na závěr asi ta nejzajímavější část – programování AI. Jednoznačně nejoblíbenějším jazykem pro vývoj AI mezi developery je Python. Je to zejména kvůli jeho velice jednoduché syntaxi. Na rozdíl od jazyků jako C/C++ nebo Java totiž není tolik strojově orientovaný a uživatel zkrátka píše tak, jak přemýšlí.
Kdy bude umělá inteligence
Umělá inteligence se s postupem času stále více probourává do osobní i pracovní rutiny většiny populace. Dá se proto předpokládat, že rok 2023 nebude výjimkou a integrace bude i nadále pokračovat.
Jak vypadá umělá inteligence
Umělá inteligence je, zjednodušeně řečeno, schopnost počítačových programů napodobovat lidské schopnosti. Umělá inteligence se učí, přemýšlí a rozhoduje tak, jak by to dělal člověk. Nebo spíše ještě lépe, protože bude mít mnohem více informací, než má člověk, a v rozhodování bude přesnější a rychlejší.
Jak vyzkoušet ChatGPT
Chcete si ChatGPT vyzkoušet Pro přístup k ChatGPT si musíte vytvořit účet na webových stránkách OpenAI. Bude po vás požadovat e-mail a telefonní číslo a hlavní důvod, proč chcete OpenAI používat, ať už pro výzkum, vývoj aplikací nebo pro osobní použití. Po registraci se vraťte na stránku ChatGPT a začněte.
Jak zapnout AI
Když na svém zařízení uvidíte jakýkoli obsah, který vás zajímá, klepněte a podržte obrazovku pomocí dvou lehce roztažených prstů, aby se zobrazila možnost AI Touch a mohli jste se dozvědět více. Přejděte do nabídky Nastavení > HUAWEI Assistant > AI Touch a zapněte možnost AI Touch.
Jak pracovat s OpenAI
Návod: Jak používat umělou inteligenci – AI ChatGPTKROK – Registrace. Přejděte na adresu https://chat.openai.com a klikněte na tlačítko “Sign up”.KROK – E-mail a heslo.KROK – Potvrzení e-mailu.KROK – Jméno a příjmeníKROK – Zadejte telefon.KROK – Opište kód z SMS.KROK – Máte hotovo.
Kdo vymyslel AI
Jako mnoho jiných věcí, i umělá inteligence vznikla dřív, než se tak jmenovala. Za zlomový moment se pokládá rok 1943, kdy profesor Warren McCulloch se svým supertalentovaným studentem Walterem Pittsem na chicagské univerzitě navrhli matematický model nervové buňky – neuronu.
Jak se zeptat AI
V praxi se stačí ChatGPT například zeptat, co s daným výrazem souvisí, jaká má synonyma, opozita nebo jaké idiomy by třeba k tématu vymyslel.
Kdo je majitel OpenAI
Založili ji Elon Musk a Sam Altman v roce 2015. Organizace se zaměřuje na „volnou/otevřenou spolupráci“ s dalšími institucemi a výzkum zachováváním svých patentů výzkumu otevřeným veřejnosti.
Jak funguje OpenAI
Chat Open AI umožňuje uživatelům vést konverzaci s umělou inteligencí, která je schopna rozpoznat a interpretovat přirozenou řeč a poskytnout odpovědi na různé otázky a dotazy. Tento nástroj využívá hluboké učení a neuronové sítě k učení se zkušeností a zlepšování svých schopností.
Kdo stojí za OpenAI
OpenAI | |
---|---|
Zakladatel | Elon Musk, Sam Altman, Ilya Sutskever, Greg Brockman, Wojciech Zaremba a Andrej Karpathy |
Vznik | 8. prosince 2015 |
Právní forma | Delaware corporation |
Sídlo | San Francisco, Spojené státy americké (Pioneer Building) |
Kde chatovat s AI
Deeply Chat používá pokročilou umělou inteligenci, která zpracovává odpovědi na dotazy, které jí zadáte. Technologie je vycvičená na více než trilionu textů a pracuje na nejpokročilejší technologii na světě GPT – 4, poskytne tedy relevantní odpovědi na libovolné téma, které Vás napadne.
Jak vyzkouset AI
Midjourney je americká platforma, která pomocí jednoduchého zadání v angličtině (tzv. promty) přenese prostřednictvím AI vaše představy do obrazové podoby. Čím specifičtější a podrobnější zadání AI poskytnete, tím více se výsledek bude podobat vašim představám.
Kdo vlastní OpenAI
Založili ji Elon Musk a Sam Altman v roce 2015.
Na co se zeptat AI
V praxi se stačí ChatGPT například zeptat, co s daným výrazem souvisí, jaká má synonyma, opozita nebo jaké idiomy by třeba k tématu vymyslel.