Jak mít svatbu v The Sims 3?

Jak mít svatbu v The Sims

Pro zasnoubení je zapotřebí koupit prsten za lifepointy (čím dražší, tím větší možnost, že žádaná neodmítne). Prvopočátkem všeho je status Partner, který vznikne u dvojice v tzv. Romantic Relationship (romantický vztah).
ArchivPodobné

Jak udělat svatbu The Sims 4

Svatba může proběhnout také na radnici! Pomocí telefonu se spolu se svou snoubenkou nebo svým snoubencem vydejte do světa Tartosa. Poté vyberte libovolný pozemek v sousedství Porto Luminoso.

Jak uspořádat svatbu v The Sims 4

Pokud byste zde chtěli uspořádat hostinu po svatbě, je to dobré místo se stoly a sezením a také s tanečním parketem. Je zde místo, kde můžete položit svatební dort svých Simíků a také sadu na opékání. Venku je také bar.

Jak mít dítě v Sims 4

Jak mít dvojčata nebo trojčata v základní hře.Chcete-li zvýšit šanci na početí dvojčat nebo trojčat, kupte svým Simíkům vlastnost plodný/plodná. Najdete ji v obchodě s odměnami a přijde vás na 3000 bodů spokojenosti.Otevřete nabídku Aspirace.Vyberte možnost s ikonou dětské lahve nazvanou Plodný/plodná.

Jak koupit dort v The Sims 4

Svatební dort

V Portu Luminosu v Tartose mohou Simíci v místní cukrárně kousek od vesnické návsi ochutnávat dorty nejrůznějších tvarů a barev. Po veledůležitém ochutnávání si Simíci mohou dort koupit pomocí počítače, v místní cukrárně a nebo si dort sami připravit, pokud mají dovednost gurmánské vaření.

Jak zestárnout Simíka

Stárnutí Simíků můžete upravit v herní nabídce v kategorii Hratelnost. Simíka také můžete nechat automaticky zestárnout uspořádáním narozeninové oslavy. Věk a postup stárnutí do další kategorie si můžete prohlédnout na simíkově panelu Simologie.

Jak mít chlapečka v The Sims 4

Jak mít chlapečka:

Najděte hifi věž v blízkosti vašeho Simíka, klikněte na Poslouchat a pak vyberte Alternativní. Konzumace mrkve. Pokud jí váš Simík v těhotenství mrkev, může to zvýšit šanci, že miminko bude chlapeček.

Co dělat když Siminka rodí

Miminka. Jakmile Siminka porodí, hra umístí miminko do kolébky. Miminko se zobrazí v panelu Simíků, nicméně na něj nelze přepnout. Jedná se tak vlastně o nehratelnou postavu, se kterou mohou Simíci provádět výše uvedené interakce.

Jak dlouho žijí Simíci

Hráč může zvolit délku života Simíků, od 25 dnů Simíka (stručně) na 960 dnů Simíka (epický), a může také prodloužit život tím, že budou jíst ovoce života.

Jak dlouho žijí Simici

Délka života Simíků

Normál Mladý dospělý Dospělý
Krátký 10 10
Normál 20 20
Dluhý 80 80

Jak otěhotnět aby to byl kluk

Pokud toužíte po synovi, nejvhodnější termín pohlavního styku je hned po ovulaci, tedy hned po uvolnění vajíčka. Tehdy je totiž velká pravděpodobnost, že jako první budou u vajíčka spermie s chromozomem Y. Toto lze sice dodržet, ale je nutné znát přesný termín ovulace. Ženy s pravidelným cyklem to mají jednodušší.

Jak mít holku v The Sims 3

Chcete aby se vám narodilo to pohlaví dítěte, které chcete Jestli ano tak jste tu správně! Po té co vaše Siminka otěhotní zajděte do obchodu s potravinami a kupte si tam 5ks melounu (když checte holčičku) a když chcete chlapečka tak 5ks jablek.

Jak restartovat Simika

Napište resetSim Jméno Příjmení a klikněte na Enter. Nezapomeňte v příkazu uvést jméno Simíka, kterého chcete resetovat. Například: Chcete-li resetovat Simíka jménem Gobias Koffi, napište: resetSim Gobias Koffi a stiskněte Enter.

Jak dostat Simíka do Nastvane nálady

Jak dostat Simíky do emoce

Můžete získat z: vlastnosti Výbušný, sníst Naštvané ohnivé špagety, vypít Velmi ostré sérum, a příjímat nepříjemné interakce od jiných Simíků, náhodně od dětí a dospívajících, kteří se vracející ze školy.

Jak zestárnout Simika

Stárnutí Simíků můžete upravit v herní nabídce v kategorii Hratelnost. Simíka také můžete nechat automaticky zestárnout uspořádáním narozeninové oslavy. Věk a postup stárnutí do další kategorie si můžete prohlédnout na simíkově panelu Simologie.

Kdy UMRE Šimík

Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře. Simíci, kteří umírají nadměrné páry, skončí jako duchové, kteří jsou velmi horký a dehydratovaný.

Kdo může za pohlaví dítěte

Obecně totiž platí, že pohlaví dítěte určuje spermie muže, která jako první pronikne do vajíčka. Spermie muže obsahují chromozomy X nebo Y. Žena produkuje pouze vajíčka s chromozomem X.

Kdy se určuje pohlaví dítěte

Určit s jistotou správné pohlaví miminka je ultrazvukem možné od 16. týdne těhotenství. Před 16. týdnem vypadá pohlaví holčičky a chlapečka velmi podobně a hrozí podání chybné informace.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Po zadání cheatu stiskněte klávesu Enter. sims. give_satisfaction_points 100.

Co delat kdyz se mi sekne Šimík

Pokud taková situace nastane, můžete je resetovat pomocí příkazu „resetSim“ v cheatovacím okně. Občas se vám může hodit možnost resetovat Simíky, kteří se zasekli nebo přestali reagovat. Existují dvě metody, jak Simíky resetovat. Obě začínají otevřením cheatovacího okna pomocí klávesové zkratky CTRL + Shift + C.

Jak dostat Simíka do hravé nálady

Jak dostat Simíky do emoce

Lze získat od vlastnosti Sebejistý, když se probudíte, odesíláním textových zpráv, vařením jídla, cvičit projev před zrcadlem, čištění zubů, dokončením dobré knihy nebo malování, úspěšným opravováním nebo vylepšováním, nebo při vítězství v boji proti Simíkovi, napsat motivační knihu.

Jak vytvořit dalšího Simíka

Vytvořit Simíka

Klikněte v pravém horním rohu na tlačítko Galerie. Klikněte na záložku Galerie. V poli Kategorie vyberte Domácnosti. Uložte si domácnost nebo Simíka do Knihovny.

Jak urychlit smrt Simika

Smrt v sauně

Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře.

Co delat kdyz UMRE Šimík

Než Simík zemře, musíte zachytit jeho život v knize. Vyberte si z nabídky Simíka, jehož epickou ságu chcete zachytit. Oživit můžete Simíků kolik chcete, ale pro každého musíte mít samostatnou Knihu životu. Knihu potom můžete uložit do knihovny, kde bude čekat na svoji chvíli.

Jak poznat že čekám kluka

Při ultrazvukovém vyšetření vašeho miminka by měl být zkušený lékař s kvalitním přístrojem schopen určit jeho pohlaví už ve dvanáctém týdnu vašeho těhotenství. Spolehlivější výsledky pravděpodobně dostanete až po 19. týdnu.