Jak na AutoFlower?

Jak svítit na autoflowering

Označení světelného cyklu. 18 hodin světla a 6 hodin tmy pro rostliny ve fázi růstu (vegetativní fáze). Můžete využít růstové úsporné lampy (CFL), výbojky (HPS, MH) nebo plnospektrální LED osvětlení vhodné pro všechny fáze.
Archiv

Kdy sazet automaty venku

Pro venkovní pěstitele samonakvétacích odrůd neexistuje žádná potřeba srovnávat odrůdu na nějaký světelný režim vašeho časového pásma nebo sázet v nějaké perfektní období, prostě zasaďte automat když víte, že budete mít alespoň 2-3 měsíce teplého, slunečného počasí a dokud se budete o rostlinu starat, budete odměněni …
Archiv

Kdy začít hnojit AutoFlower

AutoFlower SuperMix pracuje stejným způsobem jako již existující Bio Nova SuperMixes a může být jednoduše zahrnuta do plánů hnojení. Autoflower SuperMix aplikujte od třetího týdne, kdy začíná kvetení, v kombinaci s PK 13/14 po dobu květu.
Archiv

Jak velký květináč na AutoFlower

Nevhodné květináče

Doporučené velikosti květináčů: 0-3 týdny: zakořeňovač 2-6 týdnů: 10 cm květináč 6-8 týdnů: 10 l.

Jak dlouho kvete automat

Období květu trvá u většiny samonakvétacích variet mezi 60 a 90 dny.

Kdy vysadit automaty

autoflower – březen až listopad (sadba až po sklizeň tedy sadit nejpozději začátkem září ale i to už je pozdě na outdoor) jinak indoor celoročně. ale osvědčené jsou udajně reddwarf,whitedwarf,deimos,devilmatic,blueberry,ale každý rok přibívá spousta dalších modelů což láká na test.

Jak hnojit Autoflowering

Bio Nova AutoFlower Supermix je kompetní jednosložkové biominerální hnojivo určené pro samonakvétací rostliny. Lze jej použít pro pěstování ve všech substrátech. Toto hnojivo obsahuje všechny potřebné minerály a stopové prvky jak pro růst, tak pro květ.

Proč žloutnou listy marihuany

Klíčovou makroživinou pro konopí je dusík. Jeho nedostatek nebo naopak jeho příliš velké množství způsobují typické příznaky. Nedostatek dusíku začíná žloutnutím okrajů listů a poté postupuje dovnitř. Centrální žilky každého listu zůstávají během tohoto procesu tmavozelené.

Jak se pozná samec marihuany

Samci na rozdíl od samic blizny nemají. Pod bliznami časem nakynou kalichy ve tvaru slzy. Hustými shluky těchto kalichů postupně obrůstají všechny větve, zejména na koncích, kde se vytvářejí kýžená lepkavá květenství zvaná lidově palice.

Jak dlouho svítit na marihuanu

Aby vám marihuana co nejlépe rostla, potřebuje více než osmnáct hodin světla během jednoho dne. Ve vnějším prostředí budete muset klíčení odložit, dokud rostliny nebudou vystaveny alespoň dvanácti hodinám denního světla a nebudou mít alespoň osm hodin přímého slunečního světla denně.

Jak velký květináč na marihuanu

Obecné pravidlo je 4 litry objemu na každých 30 cm výšky rostliny. Jako ideální se jeví květináč o velikosti objemu 4,5 l. Samozřejmě čím vetší tím lepší, ale u většího květináče nesmíme opomenout udělat více drenážních dírek, aby mohla voda co nejlépe odtékat a nehnily nám kořeny.

Kdy zalévat konopí

Na začátku pěstování, budete pravděpodobně zalévat vaše rostliny konopí každý týden nebo každých několik dní. Zalévánívašich rostlin každých 3-5 dní je ideální. Jak vaše rostliny vyrostou větší, budete je zalévat častěji a častěji dokud je nepřesunete do většího květináče.

Jaké hnojivo na marihuanu

Jaké hnojivo použít na konopí Konopí a rostliny marihuany mají rády hnojiva s vysokým obsahem NPK. Hnojivo bohaté na dusík (N), uvítají rostliny hlavně během růstu a vegetativní fáze, zatímco fosfor (F) a draslík (K) uvítají hlavně během květové fáze, kdy se tvoří kanabinoidy a pryskyřice.

Co dělat se samcem marihuany

Samce konopí tak můžete ocenit v případě šlechtění nových odrůd konopí, ale i při výrobě lahodného konopného čaje. I samec konopí totiž obsahuje látky jako kanabinoidy či terpeny, které mají své účinky a lze je tedy využít. Dnes už můžete u ověřených prodejců běžně zakoupit semena marihuany ve feminizované verzi.

Kdy je čas na sklizeň konopí

Jsou-li trichomy alespoň z 50 procent mléčné, vaše sklizeň se postupně blíží. Nejlepší čas ke sklízení vašeho konopí nastává tehdy, je-li většina trichomů zakalena do mléčné barvy s přibližně 10-30 procenty jantarově zbarvených trichomů.

Co dělá hasis

Účinky jsou závislé na typu osobnosti, podobně jako u marihuany. Čas je vnímán zkresleně, plyne velmi pomalu. Zvuky a barvy jsou vnímány jasněji, při požití větších dávek mohou přejít až ve zrakové nebo sluchové halucinace. Objevují se pocity depersonalizace, někdy i poruchy krátkodobé paměti.

Kdy je nejlepší zasadit marihuanu

Záleží vždy na tom, zda konopí budete pěstovat venku (indoor) nebo vevnitř (outdoor). Pokud se rozhodnete pro venkovní pěstování, pak je nejlepší sázet na jaře – třeba koncem dubna. V tomto období se totiž zvyšuje teplota půdy. S pěstováním vevnitř se může začít už ke konci února – začátkem března.

Jak se starat o automat

Pro pěstování samonakvétacích odrůd je dobré používat lehce pohnojenou půdu. Půdy s vysokým obsahem hnojiva zabijí vaše rostliny. Kromě doplňků stravy jako jsou enzymy, vitamín B a prospěšné houby, samonakvétací rostliny nevyžadují vysoké dávky hnojiv v průběhu jejich krátké vegetativní fáze.

Jak poznat samce a samičí marihuany

Konopí coby rostlina dvoudomá má dvě pohlaví a obě kvetou, ale každé po svém. Zatímco na samičích rostlinách se tvoří husté květy oplývající léčivou pryskyřicí, samčí květenství obsahují hlavně pyl, a ten když přijde do styku se samičími květy, přirozeně je opylí neboli oplodní.

Jak poznat pohlaví u rostlin

Oku zkušeného pěstitele prozradí pohlaví rostlin jejich květy. Díky nim lze samce identifikovat zavčasu, protože začínají kvést o něco dříve než samice. Tvarem připomínají samčí květy drobné cibulky, které visí v místech, kde ze stonku vyrůstají větvičky.

Jak poznat zralou travu

Pokud jsou trichomy čiré, občas trochu mléčné máte určitě čas a neuděláte chybu když se sklizní ještě pár týdnů počkáte. Jsou-li trichomy alespoň z 50 procent mléčné, vaše sklizeň se postupně blíží.

Co to jsou Fénixovy slzy

Fénixovy slzy či Fénixovy kapky je označení pro kontroverzní legislativně nedefinovaný konopný výtažek obsahující obvykle vysoké hladiny psychotropního THC a/nebo psychoaktivního CBD, které vědomí narozdíl od THC neovlivňuje.

Co to je konopí

Konopí (Cannabis) je rod jednoletých bylin z čeledi konopovitých. konopí seté (Cannabis sativa) L. konopí indické (Cannabis indica) Lam. konopí rumištní (Cannabis ruderalis) Janisch.

Kdy zasadit automaty

Doporučuji: autoflowering odrůdy vysadit později, aby při vegetační fázi využily co nejvíce slunce – tedy naklíčit a zasadit tak koncem června a v červenci ať si užijou co nejvíc sluníčka než se přepnou na květ.

Jak se starat o automaty

Obecně platí, že v průběhu pěstování budete přidávat pouze hnojiva pro podporu růstu květu a to také v malých dávkách. Přehnojení rostlin je běžnou chybou, které se pěstitelé samonakvétacích rostlin dopouštějí. Pokud nemáte správné pH, pak vaše rostliny nebudou schopny přijímat živiny, které jsou přítomné v půdě.