Jak na večerní líčení?

Jak zvýraznit modré oči

Žádoucího zvýraznění u modrých očí dosáhnete i pouhou řasenkou a stínem v přírodních tónech, jako je meruňková, smetanová, béžová, bronzová a světle růžová. Mezi výrazné barvy, kterými jednoznačně zaujmete, patří fialová, tmavě hnědá, švestková.
Archiv

Jak se přirozeně nalíčit

„Módní jsou velmi přirozené, ideálně širší obočí, sjednocená pleť a perfektně vykreslené syté rty, oči jen s jemnou řasenkou a béžovými stíny,“ radí vizážistka Simona Bártová, která tvrdí, že i minimalistický makeup vyžaduje svoje. Intenzitu denního líčení doporučuje testovat na mužském okolí.

Jak sjednotit pleť bez make-upu

Stačí použít BB krém, který pleť rozzáří, a speciální oční krém, jenž pomocí pigmentů a speciálních světlo odrážejících částeček umí zamaskovat vrásky a kruhy pod očima. Takové krémy navíc většinou pleť i vyhlazují, takže se světlo mnohem lépe odráží a pleť na pohled vypadá mladší a svěží.

Jak nalíčit oči aby vypadaly větší

Vyberte si světlé oční linky (v bílém nebo světle růžovém odstínu) a aplikujte je podél vnitřní linie řas. Díky světlé barvě budou vaše oči vypadat větší a navíc zamaskujete potenciální zarudlost. Pro extra efekt naneste podél horní linie řas černé linky. Delší řasy = opticky větší oči.

Jak rozzářit oči

Pokud chcete svůj pohled zvýraznit a rozzářit, chce to KONTRAST. Zapomeňte tedy na tón v tónu. A to zejména u modrých a zelených očí, kdy by monochromní stíny potlačily jejich přirozenou barvu. – Modré oči: Jejich krásu zvýrazní měděné, zlaté, béžové a dokonce oranžové stíny.

Co se hodí k modrým očím

Modré oči. Máte-li pronikavě modré oči, budou nejlépe ladit se světlými odstíny. Vaše oči budou výrazněji působit v kombinaci s chladnými blond odstíny, jako je slonovinová nebo blond s fialovým odstínem. Naopak se vyhněte jasným zlatým odstínům či oranžové, ty nebudou vypadat dobře.

Jak si udělat linky na oči

Návod jak si namalovat oční linky

Víčko jen trochu natáhněte do strany, nikoliv k obočí. Linku začínejte malovat v polovině oka a táhněte ji do vnějšího koutku. Pak přiložte štěteček do vnitřního koutku, kde končí řasy, a opatrně dokreslete linku k prostředku. Na závěr si můžete pohrát s ocáskem a silou linky.

Jak líčit oblicej

Tmavý stín naneste na čelo, podél linie vlasů až ke spánkům a dále na bradu. Je-li třeba, světle hnědým tónem opticky zužte nos. Světlý stín pak naneste pod oči a na střed nosu, obličej se díky tomu opticky rozšíří. Světlou barvou v oblasti líček docílíte toho, že tváře budou působit plnějším dojmem.

Jak být krásná bez líčení

Máme pro vás 5 tipů, jak vypadat skvěle i bez make upu!1 – Pleť čistěte ráno i večer. Věnujte dostatek času pečlivému čištění pleti.2 – Dostatečně hydratujte. Hydratace je základ zdravé a krásné pleti.3 – Dopřejte pleti každodenní masáž4 – Rozjasňujte jen krémem.5 – Nezapomínejte na rty.

Co místo makeupu

Stačí použít BB krém, který pleť rozzáří. Vhod přijde také speciální oční krém, jenž pomocí pigmentů a speciálních světlo odrážejících částeček umí zamaskovat vrásky a kruhy pod očima. Lehce krycí krémy navíc většinou pleť i vyhlazují, takže se světlo mnohem lépe odráží. Pokožka na pohled vypadá svěží a krásná.

Jak líčit spadla víčka

Očím s přepadlým víčkem sluší jemnné kouřové líčení. Po nanesení světlého očního stínu si proto vemte do ruky střední odstín a ten naneste na nadočnicový oblouk. Postupujte přes převislé víčko směrem ven od oka ke spánkům. Do vnějšího koutku oka pak použijte tmavý stín, díky tomu se oko opticky zvedne.

Jak si vystínovat oči

Je obvyklé se stínováním začít od vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu. „Stínovat ale můžete i směrem nahoru, na což je ale lepší použít trochu přirozenější barvu, například hnědou,“ uvádí vizážistka.

Co značí zapadlé oči

Zapadlé oči ukazují na někoho, kdo se drží dost při zemi – v extrému to jsou nudní lidé bez fantazie a představivosti, jinak ale tento znak ukazuje na realisty, kteří umějí zachovat chladnou hlavu a mají dobrý odhad.

Která barva vlasů omlazuje

Jaká barva vlasů omlazuje: 4 tipy roku 2023

PŮVODNÍ BARVA VLASŮ PŘELIV VÝSLEDEK
Tmavě hnědá Měděná Kaštan
Tmavě hnědá Blond Zlatá čokoláda
Světle hnědá Blond Karamel
Blond Růžová blond Jahodová blond

6. 2. 2023

Jaká barva vlasů se hodí k modrým očím

Modré oči. Máte-li pronikavě modré oči, budou nejlépe ladit se světlými odstíny. Vaše oči budou výrazněji působit v kombinaci s chladnými blond odstíny, jako je slonovinová nebo blond s fialovým odstínem. Naopak se vyhněte jasným zlatým odstínům či oranžové, ty nebudou vypadat dobře.

Jak udělat kočičí oči

Začnete ve vnitřním koutku, co nejblíže podél linie vašich přírodních řas. Pokud patříte mezi začátečnice, použijte linky s úzký, dlouhým hrotem, se kterým se vám bude snadněji pracovat. Krátkými tahy postupujte směrem k vnější straně oka a ve středu víčka se zastavte. Zkontrolujte, případně upravte a pokračujte.

Jak se nalíčit v 50

Volte lehčí složení

Chyba: Dámy ve zralém věku často používají silně krycí make-up, jak jsou zvyklé z mládí. Jenomže ten na vrásky spíše upozorní, než aby je zakryl. Rada: Volte lehčí složení make-upů a opatrně pracujte s pudrem. Produkce mazu již není tak velká, proto není potřeba tolik zmatňovat.

Jak se pěkně nalíčit

Podlouhlý obličej

Tmavý stín naneste na čelo, podél linie vlasů až ke spánkům a dále na bradu. Je-li třeba, světle hnědým tónem opticky zužte nos. Světlý stín pak naneste pod oči a na střed nosu, obličej se díky tomu opticky rozšíří. Světlou barvou v oblasti líček docílíte toho, že tváře budou působit plnějším dojmem.

Jak Tonovat pleť

Nejprve naneseme tmavý odstín od ucha směrem ke koutku úst. Tím lícní kosti ustoupí do pozadí a obličej se opticky zúží. Tmavým odstínem i zúžíme bradu, a to tak, že tmavou zjemníme hrany dolní čelisti. Světlý stín je pak zapotřebí nanést na hřbet nosu, mezi obočí a pod oči k projasnění celkového dojmu.

Jak si sjednotit pleť

Pro zdravou a sjednocenou pleť je klíčová hydratace. Při nedostatku hydratace bývá pleť suchá, tvoří se na ni šupinky, oloupává se, a to vede k jejímu nesjednocenému tónu. Dalším důležitým krokem je pravidelné čištění pleti. Odstranění nečistot a odumřelých kožních buněk pomůže obnovit pleť a sjednotit její tón.

Co mám dělat abych byla hezká

Pět triků, jak být krásná i bez make-upuPravidlo 1: Dokonalé čištění Věnujte dostatek času pečlivému čištění pleti.Pravidlo 2: Dostatečně hydratujte. Hydratace je základ zdravé a krásné pleti.Pravidlo 3: Dopřejte pleti každodenní masážPravidlo 4: Rozjasňujte jen krémem.Pravidlo 5: Nezapomínejte na rty.

Jak udělat make-up který vydrží celý den

Pokud chcete, aby make-up vydržel opravdu celý den, sáhněte po produktech s označením „long-lasting“, které neobsahují oleje. Místo nanášení velkého množství produktů na pleť raději zvolte variantu vrstvení. Pokud aplikujete make-up, zkuste nejdřív jen velmi tenkou vrstvu produktu rozetřít doztracena.

Jaký je rozdíl mezi BB a CC krémem

CC krémy mají lehčí texturu než BB krém. BB krémy mají lehké až střední krytí, CC krémy střední až úplné krytí. BB krémy jsou vhodné pro bezproblémovou pokožku, která potřebuje sjednotit a překrýt mírné nedokonalosti. Naopak CC krémy jsou určeny pro začervenalou, problematickou či citlivou pleť.

Jak se líčit kdyz jsou povislá víčka

Základní pravidlo je přepadlé víčko „ignorovat“ a víčka si líčit. „Nejlepší bude, když se budete líčit s očima otevřenýma, jako když koukáte přímo před sebe – tak vás totiž uvidí většina lidí. Někdo má pocit, že líčení je pak moc tmavé.

Jak zvednout oční víčka

Plasma IQ. Ošetření se provádí ke zmenšení převisu očních víček, tedy jako alternativa k operační blefaroplastice, dále k ošetření jemných vrásek v okolí očí a rtů, povolené kůže podbradku a jizviček po akné. Zákrok se provádí po místním znecitlivění anestetickým krémem, trvá přibližně 10 až 30 minut, podle rozsahu.