Jak někoho odhlásit z Netflixu?

Jak odebrat zařízení z Netflixu

Na telefonu nebo tabletu s Androidem, iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:Otevřete aplikaci Netflix.Klepněte na nabídku profilu nebo na možnost Další .Vyberte Účet.V sekci Nastavení vyberte Spravovat stahování na zařízení.Vyberte možnost Odebrat zařízení a odstraňte z daného zařízení všechny stažené pořady.

Jak zjistit kdo se dívá na můj Netflix

Jak zobrazit diváckou historii a aktivitu zařízeníVe webovém prohlížeči přejděte na stránku Účet.Otevřete nastavení Profil a rodičovský zámek na profilu, který chcete ověřit.Otevřete nabídku Divácká historie.Pokud uvidíte omezený seznam, použijte tlačítko Zobrazit více.

Jak odhlásit uzivatele na Netflixu

Pokud se chcete odhlásit z účtu Netflix na svém zařízení, postupujte následovně.Začněte na domovské obrazovce Netflixu.Přejděte doleva, abyste otevřeli nabídku, a vyberte možnost Nápověda.Vyberte možnost Odhlásit se.Potvrďte volbu výběrem Ano.

Jak zmenit účet na Netflixu na televizi

Účet na Netflixu můžete pro někoho jiného vytvořit na webu Netflixu.Odhlaste se z účtu Netflix.Přejděte na stránku netflix.com/signup.Vyberte si předplatné. (Předplatné je možné kdykoli změnit.)Zadejte svoji e-mailovou adresu a heslo a vytvořte účet.Zadejte platební metodu.A je to!

Jak si koupit Netflix

Navštivte netflix.com/signup. Vyberte si předplatné, které vám vyhovuje. Můžete kdykoli přejít na předplatné vyšší nebo nižší úrovně.

Jak změnit email na Netflixu

Klikněte na možnost Podrobnosti účtu. Prohlížeč by měl automaticky otevřít novou kartu Netflix s nastavením účtu . Posuňte seznam dolů a vyberte možnost Přidat e-mail. Vložte novou e-mailovou adresu, kterou chcete připojit k účtu Netflix.

Jak se dostat na Netflix zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky. Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které Netflix nabízí.

Jak navysit Netflix

Přihlaste se do svého účtu Netflix. V sekci Informace o předplatném vyberte Změnit předplatné. (Pokud neuvidíte tlačítko Změnit předplatné, kontaktujte nás a my vám pomůžeme.)

Jak se přihlásit do Netflixu

PočítačNavštivte netflix.com/signup.Vyberte si předplatné, které vám vyhovuje. Můžete kdykoli přejít na předplatné vyšší nebo nižší úrovně.Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a vytvořte si účet.Zadejte platební metodu.A je to. Streamování může začít!

Jak změnit polohu na Netflixu

Zemi vašeho účtu nemůžete změnit, pokud se nepřestěhujete. Pokud jste se nedávno přestěhovali, přečtěte si článek Cestování s Netflixem. Pokud pro přístup k Netflixu používáte VPN, bude váš region skrytý. Budete mít přístup pouze k TV pořadům a filmům, které jsou dostupné ve všech regionech po celém světě.

Jak smazat email z Netflixu

E-mailová adresa je u vašeho účtu Netflixu zapotřebí k tomu, abychom s vámi mohli komunikovat ohledně vašeho členství. Pokud byla vaše e-mailová adresa přidružena k účtu Netflix, který jste nevytvořili vy, a přejete si ji z daného účtu odstranit, napište na adresu [email protected].

Kde je nejlevnější Netflix

je Netflix levné v Turecku, kde prémiové předplatné, které v Dánsku stojí 149 DKK, stojí pouze 24 DKK (94 TL). Hostující muž Netflix' z jiné země, jsou vám proto obvykle nabízeny jiné ceny než ve vaší domovské zemi. Např. je Netflix levné v Turecku, kde prémiové předplatné stojí pouze 4 $ (94 TL).

Jak změnit účet na Netflixu

Změna profiluVe webovém prohlížeči přejděte na stránku Spravovat profily. V aplikaci Netflix pro Android nebo iOS klepněte na ikonu profilu nebo na možnost Další a potom vyberte Spravovat profily.Vyberte profil, který chcete změnit.Změňte název, obrázek nebo jazyk profilu.Uložte změny.

Jak dlouho je Netflix zdarma

Zkušební dobu už Netflix zdarma nenabízí, ale své předplatné můžete kdykoliv zrušit. Netflix předplatné je na výběr ve třech verzích – Basic, Standard a Premium. Jednotlivé Netflix balíčky se liší maximálním rozlišením, kvalitou zvuku a počtem zařízení, na kterých můžete pořady ve stejnou dobu sledovat.

Jak se platí za Netflix

Smart TV a přehrávače streamovaných médiíOtevřete aplikaci Netflix.U většiny Smart TV a přehrávačů streamovaných médií budete muset uvést svoji e-mailovou adresu nebo telefonní číslo.Vyberte si předplatné, které vám vyhovuje.Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a vytvořte si účet.Zadejte platební metodu.A je to.

Jak zrušit platby za Netflix

Změnit předplatné Netflix můžete kdykoli podle následujícího návodu: Přihlaste se do svého účtu Netflix. V sekci Informace o předplatném vyberte Změnit předplatné. (Pokud neuvidíte tlačítko Změnit předplatné, kontaktujte nás a my vám pomůžeme.)

Proč mi nejde se přihlásit na Netflix

Pokud se nemůžete přihlásit na žádném zařízení, možná si budete muset aktualizovat účet. Tyhle články by vám mohly pomoct: Zapomněli jste heslo k Netflixu nebo ho chcete změnit. Zapomněli jste e-mailovou adresu nebo telefonní číslo k Netflixu.

Jak přenastavit Netflix

Vytvořit profilPřejděte na stránku Spravovat profily. Vyberte možnost Přidat profil.Pojmenujte profil.Pokud chcete používat Netflix pro děti, vyberte možnost Děti.Vyberte možnost Pokračovat, nebo Uložit. Nový profil by se měl objevit v seznamu profilů na vašem účtu.

Jak sdílet účet na Netflixu

Pokud chcete přidat člena mimo svou domácnost, musíte si připlatit. Ve Spojených státech činí tento poplatek 8 dolarů, v Česku 79 korun měsíčně. V přehledu informací účtu pod sekcí Členové navíc si mohou předplatitelé s tarifem Premium přidat dvě osoby a uživatelé s tarifem Standard jednoho dalšího člena.

Co se stane když přestanu platit Netflix

Kdy přestanu platit poplatky za členství

Pokud svůj účet neobnovíte, už vám nebudeme nic účtovat. Pokud zrušíte účet před vypršením aktuálního fakturačního období, můžete Netflix používat až do automatického zrušení účtu na konci fakturačního období.

Jak zablokovat Netflix

Jak přidat kód PIN k profilu nebo ho odebratVe webovém prohlížeči přejděte na stránku Účet.Otevřete nastavení Profil a rodičovský zámek u profilu, který chcete zamknout.Změňte nastavení Zámku profilu.Zadejte heslo k svému účtu na Netflixu.Zaškrtněte pole Vyžadovat PIN pro přístup k vybranému profilu.

Jak mít levnější Netflix

Jak získat levnější Netflix PředplatnéZačněte VPNzákazník (pokud ještě není spuštěn). V zásadě můžete použít libovolný VPN- poskytovatel také zdarma VPN-servicer.Připojte se k jednomu VPNserveru v jiné zemi.Nakreslete levný Netflix předplatné.použití Netflix jako obvykle.

Jak zmenit email na Netflixu

Přihlaste se na svůj účet. Sjeďte dolů do sekce Můj profil. Pokud jste e-mail už přidali, klikněte na odkaz Změna e-mailu pod názvem profilu. Klikněte na Smazat e-mailovou adresu.

Jak se dostat do Netflixu zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky. Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které Netflix nabízí.

Jak zaplatit Netflix bez karty

Netflix nabízí kupóny o hodnotách 400, 1000 a 4000 Kč. Koupit je půjde online na jrc.cz, herni-kupony.cz či v trafikách Geco a prodejnách Billa. V budoucnu zamíří také do Kauflandu, Penny Marketu, DM, Pepca, Elektra Expetr a JRC. Šestnáctimístný kód z kupónu je pak třeba zaregistrovat na netflix.com/kod.