Jak nosit crossbody?

Jak se nosí crossbody

Jak správně nosit crossbody kabelku Název crossbody přímo napovídá, že je určená k nošení křížem přes tělo. Délku popruhu si u většiny modelů snadno nastavíte. Pro zdravá záda a správné držení těla ji občas přehoďte na druhou stranu, ať uvolníte rameno, které drží popruh.
Archiv

Jak z kabelky udělat ledvinku

Nastavte si řemínek tak, aby vám seděl jako pásek a voilá – z malé crossbody je rázem ledvinka! Pomoci si můžete i klasickým páskem. Jste-li zručná, klidně si sama připevněte kabelku na pásek a udělejte si naprosto originální "ručně vyrobenou" ledvinku.

Jak nosit velké kabelky

Velké crossbody kabelky se nejlépe nosí tradičně – přes bok. Jednou z věcí, které diktují tento tip, je lékařská věda a až příliš dobře známý špatný zástupce, který crossbody dostávají za to, že škodí páteři. To platí zejména pro crossbody kabelky na větší straně stupnice.

Co znamená Crossbody kabelka

Crossbody bag je (jak už český překlad napovídá) kabelka s jedním dlouhým popruhem, chcete-li uchem, která se nosí přes tělo. Přestože existuje název v češtině, ujal se u nás spíše anglický název crossbody bag nebo crossbody kabelka. Ať už jí říkáme jakkoliv, s jistotou patří mezi nejoblíbenější typy kabelek.
Archiv

Jak nosit malé kabelky

Pokud nosíte malé černé přes den a malou kabelku kombinujete s denní kabelou, je dobré zdůraznit dalším doplňkem „všednější“ charakter outfitu – třeba pestrým šátkem na krku, ve vlasech či na tašce. Pokud to dovoluje střih šatů, může podobně posloužit i to, že si kabelku pověsíte křížem přes tělo, tedy jako crossbody.

Jak se nosí psaníčko

Psaníčko nosíme nejčastěji v ruce, což působí velmi vkusně a elegantně. Tento způsob nošení ale není na delší události příliš pohodlný. Proto je součástí většiny psaníček také popruh přes rameno. Další, elegantní, možností je nosit psaníčko v podpaží.

Jak nosit dámskou ledvinku

Klasickým způsobem nošení ledvinky je její zapnutí kolem boků. Pokud chcete, můžete ji používat jako pásek a přetáhnout ji přes poutka od kalhot nebo sukně. Influencerky často nosí dámskou ledvinku na jedné straně boků, častěji je to pravá strana než levá.

Jak nosit ledvinku přes rameno

Přes rameno na hrudi

Unisex kožená ledvinka BOSS Tycoon se dá vzít přes svetr nebo obtažený rolák. Červená prošívaná ledvinka Moncler se dá v zimě vzít přes pletený svetr.

Co by měla mít žena v kabelce

Ženy by obsah své tašky nikdy do rukou nepobraly. Dámy totiž nepřemýšlí jenom nad tím, co potřebují, ale zabývají se i otázkou ,,Ale co kdyby..''. Právě z tohoto důvodu má mnohá žena v kabelce náplasti, nůžtičky, náhradní tašku nebo zapalovač, i když vůbec nekouří.

Co si mám dát do kabelky

Buďte připraveni na vše a v kabelce noste:plenu/přebalovací podložku,dětské spodní prádlo,ubrousky,dudlík,malou hračku,knížku,pití a svačinu.

Jak nosit psaníčko

Psaníčko se nejvíce hodí k významnějším společenským událostem či na večerní párty. Psaníčko nosíme nejčastěji v ruce, což působí velmi vkusně a elegantně. Tento způsob nošení ale není na delší události příliš pohodlný. Proto je součástí většiny psaníček také popruh přes rameno.

Jakou kabelku na ples

Při výběru plesové kabelky máte dvě osvědčené možnosti. Sladíte plesovou kabelku s barvou šatů nebo ji sladíte s barvou ostatních doplňků. Pokud slaďujete psaníčko s šaty, volte nejlépe stejnou barvu i odstín. Totéž platí i v případě slaďování psaníčka s doplňky.

Jaké psaníčko k černým šatům

Černá klasika

Černou nikdy nic nezkazíte. A pokud máte navíc výrazné šaty, černé psaníčko je pro vás jasná volba. Jeho nespornou výhodou je to, že jej můžete nosit prakticky k čemukoliv.

Jak nosit malou kabelku

Malou kabelku noste crossbody, přes rameno či v ruce. Existují také ty závěsné, ty mají v rohu kabelky poutko, kterým prostrčíte ruku, a kabelka vám bude ladně splývat s tělem. Posledním trendem je kabelka kolem pasu (taková moderní ledvinka).

Kdy se nosily ledvinky

Možností, jak vynosit ledvinky je spousta, jedním z nejčastějších je nosit ledvinku kolem pasu. Tento styl nošení se hodí především k sukním, šatům či lacláčům. Ledvinka má šanci vyniknout, především pokud Váš outfit není nejvýraznější. Doporučuji sladit barvu ledvinky s barvou vaši obuvi či čepice.

Co nosit v ledvince

Klasickým a nejznámější způsobem je nosit ledvinku kolem pasu. Můžeš jí přepásat třeba košili nebo šaty. Pokud chceš zvýraznit svoje křivky, stačí ji posunout mírně na stranu a uvidíš, jak tvé postavě bude lichotit. Můžeš jít ale originalitě vpřed a zvolit ji jako náhradu crossbody kabelky!

Kde se nosi Ledvinka

Ledvinky, waist bag, fanny pack (USA), moon bag, belly bag, banana bags (Francie), existuje mnoho výrazů pro tento módní doplněk. Je to vlastně malá látková taštička, která se dříve nosila upevněná kolem pasu pomocí popruhu nad boky.

Co by nemělo chybět v kabelce

Hovory, maily, zprávy, hudba, soc. sítě. Pracovní i zábavný nástroj. Pokud jste z těch, které nepotřebují kabelku, protože si vystačí s telefonem a několika drobnostmi, mini kabelka na mobil pro vás může být skvělá alternativa!

Co by žena měla mít v kabelce

Peněženka, telefon, klíče..

Peněženka by měla být takové velikosti, abyste si ji mohli v případě potřeby vzít i do ruky, na klíče si vyhraďte postranní kapsičku a k telefonu doporučujeme přibalit i nabíječku, nikdy totiž nevíte, kdy se bude hodit.

Co si vzít přes šaty na ples

Svetřík (kardigan) by šel, kdyby byl z jemného materiálu, případně decentně zdobený třeba korálky. Ale nejjednodušší bude asi nějaký šál nebo přehoz. Obyčejná (nepravá) pašmína, vzorovaný nebo vyšívaný šál, krásné jsou taky pletené krajkové šály a šátky (vygoogluj si obrázky na „lace shawl“ a uvidíš).

Jaké psaníčko k modrým šatům

Máte-li šaty do modra, skvěle je zkombinujete např. s modrým psaníčkem Michelle Moon Anusha. Mimořádně se k nim hodí i doplněk v černé či zlaté barvě. Tyrkysově modré šaty nádherně sladíte s bílým, stříbrným či zlatým doplňkem.

Jaké boty se hodí k šatům

Je důležité, aby šaty a boty měly stejný teplý nebo studený odstín. Pokud jsou naše šaty vzorované nebo texturované, zvolte jednobarevné boty. K dvoubarevným šatům se hodí boty v jedné z jejich barev. Tmavší oblečení by se mělo kombinovat se světlejšími botami, aby se opticky prodloužily nohy a silueta vypadala lehčí.

Jak nosit Hnedou kabelku

Nic vám nebrání nosit ji od hlavy až k patě, tím spíš, že je to barva sezóny. Pokud se cítíte dobře na celkový vzhled, můžete zvolit ědou kabelku, hnědé šaty a třeba hnědé kovbojské boty.

Jak nosit ledvinku ženy

Klasickým způsobem nošení ledvinky je její zapnutí kolem boků. Pokud chcete, můžete ji používat jako pásek a přetáhnout ji přes poutka od kalhot nebo sukně. Influencerky často nosí dámskou ledvinku na jedné straně boků, častěji je to pravá strana než levá.

Jak nosit velkou ledvinku

Možností, jak vynosit ledvinky je spousta, jedním z nejčastějších je nosit ledvinku kolem pasu. Tento styl nošení se hodí především k sukním, šatům či lacláčům. Ledvinka má šanci vyniknout, především pokud Váš outfit není nejvýraznější. Doporučuji sladit barvu ledvinky s barvou vaši obuvi či čepice.