Jak obnovit smazané stránky?

Jak najít smazanou stránku

Pokud jste svůj web smazali před maximálně 30 dny, můžete jej obnovit.Na počítači otevřete web v klasických Webech Google.Klikněte na Smazané weby.Vedle smazaného webu klikněte na Obnovit web.

Jak obnovit smazané soubory z PC

Obnovení souborů z předchozích verzíOtevřete počítač tak, že vyberete tlačítko Start. a pak vyberete Počítač.Přejděte do složky, která tento soubor nebo složku předtím obsahovala, klikněte na ni pravým tlačítkem a pak vyberte Obnovit předchozí verze.
Archiv

Jak obnovit stránky v Chrome

Pokud kartu nebo okno zavřete omylem, můžete ho znovu otevřít pomocí klávesové zkratky: Windows a Linux: Ctrl + Shift + t.

Jak obnovit smazané soubory

Pokud jste Koš už stihli vysypat nebo jste soubor smazali “natvrdo”, nezoufejte. Existují programy specializované na obnovu takto vymazaných dat. Nejpopulárnější je Recuva, TestDisk, MiniTool Partition Wizard, Disk Drill nebo System Rescue. ​Jejich ovládání je jednoduché.

Jak zobrazit starší verzí stránky

Vyhledávání je naprosto jednoduché. Na hlavní stránce archivu www.archive.org zadejte do okna WayBackMachine adresu webu, jehož historické verze si chcete prohlédnout.

Jak zobrazit starší verzí webové stránky

Obnovení starší verzeNa počítači otevřete nové Weby Google.Vpravo nahoře klikněte na Více. Historie verzí.Na postranním panelu klikněte na Rozbalit podrobné verze .Vyberte starší verzi, kterou chcete obnovit.Vlevo nahoře klikněte na Obnovit tuto verzi. Obnovit.

Jak obnovit smazané soubory z koše Windows 11

Pokud chcete obnovit soubory z koše ve Windows, otevřete koš, vyberte soubory nebo složky, které chcete obnovit, klikněte na ně pravým tlačítkem a vyberte Obnovit. Soubor nebo složka se obnoví do původní složky.

Jak obnovit smazané soubory z externího disku

Jeden z nejpříjemnějších programů (z těch známějších) je Recuva od společnosti Piriform. Přesně tento problém řeší rychle a jeho používání je jednoduché. Program stačí zadarmo stáhnout a nainstalovat. Záchrana dat z flash disku je pak jednodušší díky plně česky lokalizovanému průvodci.

Jak obnovit poslední relaci

Konfigurace obnovy relaceNa liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby. Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte MožnostiPředvolby.Přejděte do sekce Obecné.V části Spuštění zaškrtněte volbu Obnovit předchozí relaci.Zavřete stránku Nastavení.

Jak přidat záložku

Klikněte na Vložení > Záložka. V části Název záložkyzadejte název a klikněte na Přidat.

Jak vyhledat smazané soubory

Pokud soubor smažete a budete ho potřebovat obnovit, kontaktujte odborníka na Disk. Pokud chcete najít soubor, zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí chatu. Pokud jste nedávno nějaký soubor na Disku Google nebo v desktopové aplikaci Disk Google smazali, můžete ho obnovit sami.

Jak vrátit trvalé odstraněný soubor

V systému WindowsKrok 1Klikněte na nabídku Start v počítači.Krok 2vybrat řídicí panel > Systém a údržba > Zálohování a obnovení > Obnovení souborůKrok 3v Obnovit Zálohu Prohlédněte si obsah zálohy a vyhledejte soubory, které chcete obnovit.Krok 4Vyberte umístění, kam chcete soubory uložit.

Kde je možné najít webové stránky které již neexistují

Používáte-li internetový prohlížeč Firefox nebo Chrome, můžete si do něj nainstalovat rozšíření nazvané Wayback Machine, které vám v tomto případě může pomoct. Pokud totiž stránka již neexistuje, rozšíření se podívá do databáze archivu webových stránek a zkontroluje, zda se v něm požadovaná stránka náhodou nevyskytuje.

Jak archivovat webové stránky

Pro účely vyhledávání a přístupu k archivním kopiím webových stránek je v současné době používán software Wayback. Jedná se o řešení vyvinuté v roce 2001 na půdě organizace Internet Archive. Webové rozhraní systému Wayback je veřejně přístupné na webových stránkách WebArchivu (http://www.webarchiv.cz/vyhledej/).

Jak obnovit koš ve Windows 10

Zobrazení nebo skrytí košeVyberte tlačítko Start  a pak vyberte Nastavení .Vyberte motivypřizpůsobení > > Nastavení ikon na ploše.Zaškrtněte políčko Koš > Použít.

Jak obnovit vysypaný koš Windows

Soubory a data, která byla smazána (vysypána) do Koše

Otevřete si Koš, označte všechny soubory, které chcete obnovit, a po kliknutí pravým tlačítkem myši zvolte možnost Obnovit. Soubory se zobrazí v původním umístění, kde se nacházely před vysypáním do Koše, nebo je jednoduše můžete přetáhnout myší z Koše na plochu.

Jak obnovit složku stažené soubory

Řešení 1: Spusťte skenování SFC a opravte chybu „Složka stažených souborů neodpovídá“.Vstoupit Příkazový řádek na počítači se systémem Windows 10 nebo Windows 11 a spusťte jej jako správce.Zadejte příkaz "sfc / scannow“A stiskněte Enter.

Jak obnovit historii prohlížeče Firefox

Obnova předchozí relace z nabídky FirefoxuKlikněte na tlačítko nabídky .Klikněte na Historie a poté na Obnovit předchozí relaci.

Jak aktualizovat všechny záložky Chrome

Pro aktualizaci – obnovení obsahu webových stránek stačí stisknout klávesu F5. Klávesou F5 aktualizujeme obsah stránky. Pro znovunačtení prvků stránky je za potřebí, udělat refresh cache paměti.

Kde jsou záložky Google Chrome

Vyhledání záložkyV počítači spusťte Chrome.Do adresního řádku zadejte @bookmarks .Stiskněte tabulátor nebo mezerník. V návrzích také můžete kliknout na Vyhledat záložky .Zadejte klíčová slova pro požadovanou záložku.Vyberte v seznamu záložku.

Jak vrátit lištu záložek

Jak lištu záložek zobrazit nebo skrýt:Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Nastavit lišty….Klikněte na tlačítko Nástrojové lišty ve spodní části okna.Klikněte na položku Lišta záložek, která se tím zaškrtne. Pro skrytí Lišty záložek zrušte zaškrtnutí této položky.Klikněte na Hotovo.

Jak obnovit smazané soubory z flash disku

Volně šiřitelná aplikace DiskDigger je nástroj pro snadnou obnovu poškozených nebo omylem vymazaných dat na pevném disku, USB flash disku, paměťových kartách nebo jiných paměťových médiích. S tímto nástrojem je možné obnovit různé typy souborů (obrázky, multimediální soubory, dokumenty atd.)

Jak najít staré webové stránky

Dnes se počet internetových stránek v archivu pohybuje za hranicí 150 bilionů a dál roste. Vyhledávání je naprosto jednoduché. Na hlavní stránce archivu www.archive.org zadejte do okna WayBackMachine adresu webu, jehož historické verze si chcete prohlédnout.

Jak z Googlu odstranit staré nebo smazané informace

Pokud chcete zjistit, jak požádat o odstranění stávajících informací z Googlu, navštivte centrum nápovědy Vyhledávání Google a vyhledejte výraz „odstranění informací“. Chcete stránku odstranit z webu. Tento nástroj aktualizuje pouze výsledek vyhledávání na Googlu, ale neodstraní stránku z webu.

Jak zobrazit historii stranky

Obnovení jedné stránky ze starší verzeNa počítači otevřete nové Weby Google.Vpravo nahoře klikněte na Více. Historie verzí.Na postranním panelu klikněte na Rozbalit podrobné verze .Vyberte starší verzi, kterou chcete obnovit.Vlevo nahoře klikněte na Obnovit tuto verzi stránky. Obnovit stránku.