Jak přeposlat MMS?

Jak přeposlat SMS konverzaci

Přeposlání zprávySpusťte aplikaci Zprávy .Otevřete chat.Podržte zprávu.Klepněte na ikonu možností > Přeposlat.Vyberte kontakt.Klepněte na Odeslat .

Jak přepnout z iMessage na SMS

Přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte volbu iMessage. Chcete‑li vybrat telefonní čísla a e‑mailové adresy, které budete se službou iMessage používat, otevřete Nastavení > Zprávy > Odesílání a příjem a pak vyberte požadované volby pod záhlavím „Zprávy iMessage můžete používat s číslem“.

Jak zapnout MMS na iPhone

Pokud se z iPhonu pokoušíte odeslat skupinovou zprávu MMS, přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte MMS zprávy. Pokud na iPhonu nevidíte možnost zapnutí MMS nebo skupinových zpráv, je možné, že váš operátor tuto funkci nepodporuje. Ujistěte se, že vaše zařízení má dostatek místa pro příjem obrázků a videí.

Jak přeposlat SMS na email

Jak ručně přeposlat SMS na jiný kontaktVejděte do sekce Zprávy. Vezměte do ruky svůj dotykový chytrý telefon, který funguje na základě operačního systému Android.Vybranou zprávu několik vteřin podržte prstem.Klikněte na možnost Přeposlat a vyberte kontakt.Zvolte možnost Odeslat.
Archiv

Jak si přečíst SMS na internetu

Na počítači otevřete Zprávy na webu v prohlížeči (například Chrome nebo Safari). Nastavení a přepněte možnost Zapamatovat si toto zařízení na Zapnuto. Na telefonu klepněte na Naskenovat QR kód a podržte přístroj tak, aby naskenoval QR kód na webové stránce. Až se to povede, telefon zavibruje.

Jak se posílají SMS

Zahájení konverzace s někým z vašich kontaktůSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na Zahájit chat.Zadejte jméno, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu člověka, kterému chcete napsat zprávu.Napište zprávu a klepněte na ikonu .

Jak poslat zprávu místo iMessage

Jak používat Zprávy na iPhonu, iPadu a iPodu touchOtevřete Zprávy.Klepnutím na tlačítko Vytvořit vytvoříte novou zprávu. Nebo přejděte na existující konverzaci.Klepněte na textové pole a zadejte zprávu.Klepnutím na tlačítko Odeslat zprávu odešlete.

Jak přeposlat zprávu na iPhone

Přeposílání zprávPodržte prst na bublině se zprávou, kterou chcete přeposlat, a pak klepněte na Další.Klepnutím vyberte jednu nebo více zpráv, které chcete přeposlat, a pak klepněte na .Zadejte příjemce a pak klepněte na .

Proč mi nejde poslat MMS

Ověřte si, že váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.

Jak aktivovat MMS Zprávy

U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak si precist zpravu bez zobrazeno

Pokud nechcete do prohlížače nic instalovat, je ještě jedna možnost. Neklikat do textového pole v konverzaci. Pokud máte chat otevřený, ale nemáte v něm kurzor, přijatá zpráva se vám sice zobrazí, ale dokud do chatu nekliknete, Facebook odesílateli stav „Zobrazeno“ neukáže. I takto můžete nenápadně číst přijaté zprávy.

Proč se mění SMS na MMS

Některé mobilní telefony mohou SMS zprávu změnit na MMS. Může se tak stát u dlouhých SMS zpráv nebo u SMS, které obsahují diakritiku – do jedné SMS se pak vejde méně znaků a je převedena na MMS. Toto chování se může u jednotlivých typů telefonu lišit, proto doporučujeme to ověřit v nastavení telefonu nebo v návodu.

Jak povolit MMS v telefonu

Pokud nemáte aktivní MMS, je možné si je zdarma aktivovat na Můj T-Mobile či zasláním SMS ve tvaru "MMS A" na číslo 4603.

Jak přeposlat SMS na iPhone

Podržte prst na bublině se zprávou, kterou chcete přeposlat, a klepněte na Další. V případě potřeby vyberte další textové zprávy.

Co je to iMessage

iMessage jsou texty, fotky nebo videa, která posíláte na jiný iPhone, iPad, iPod touch nebo Mac po Wi-Fi nebo mobilních sítích. Tyto zprávy jsou vždy šifrované a zobrazují se v modrých textových bublinách. iMessage můžete zapnout a vypnout v Nastaveních > Zprávy.

Jak přeposlat zprávu ve Whatsapp

Chcete-li přeposlat zprávu:V individuálním nebo skupinovém chatu vyberte zprávu, kterou chcete přeposlat.Zvolte Možnosti > Přeposlat.Vyhledejte nebo zvolte kontakt či skupinu, kterým chcete zprávu přeposlat > PŘIDAT.Zvolte Hotovo.

Jak poslat zprávu z Whatsappu na email

V individuálním nebo skupinovém chatu klepněte na zprávu, kterou chcete přeposlat, přidržte ji a pak klepněte na Přeposlat.

Jak aktivovat posílání MMS

U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak si přečíst MMS

U starších typů telefonů bez operačního systému je možné odeslat bezplatnou SMS zprávu ve tvaru: „MMS” na číslo 999 555. Za pár minut byste měli dostat zprávu, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Kód pro ověření nastavení je: 1234.

Jak poznám že si přečetl SMS

Zapněte Potvrzení o doručení, abyste zjistili, zda byla vaše textová zpráva doručena příjemci. (Tato možnost vám neřekne, zda byla zpráva přečtena.) Na novějších telefonech otevřete aplikaci Zprávy a přejděte na Nastavení > Pokročilý > Získejte zprávy o doručení SMS.

Jak zjistit kdo si přečetl zprávu na WhatsApp

Dvě modré fajfky se zobrazí tehdy, když si všichni účastníci skupiny vaši zprávu přečtou. U každé odeslané zprávy si můžete zobrazit informace o zprávě s podrobnostmi o tom, kdy byla doručena a kdy si ji příjemci přečetli nebo přehráli.

Co je to MMS zpráva

MMS jsou multimediální zprávy, které mohou obsahovat fotografie, obrázky, zvukové záznamy i texty dlouhé až 1 000 znaků. Garantujeme doručení MMS o velikosti max. 300 kB. Aby MMS dorazila, je potřeba, aby telefon příjemce službu MMS podporoval (některé starší modely telefonů MMS ještě neumí).

Jak aktivovat MMS o2

U telefonů bez operačního systému je nejsnazší poslat bezplatnou SMS ve tvaru MMS na číslo 999 555. Obratem vám přijde zpráva, která sama nastaví profil vašeho telefonu. Maximální velikost MMS je 300 kB, pokud limit překročíte, MMS neodejde. MMS se v GSM a pokročilejších sítích přenášejí jako datový tok přes GPRS.

Jak poslat normalni zprávu ne iMessage

Odpovídání na zprávyOtevřete aplikaci Zprávy .V seznamu Zprávy klepněte na konverzaci, do které se chcete zapojit. Chcete‑li v konverzacích vyhledat určitý kontakt nebo obsah, klepněte na vyhledávací pole nad seznamy zpráv.Klepněte na textové pole, vytvořte zprávu a odešlete ji klepnutím na .

Jak poslat zpravu přes iMessage

Novou konverzaci zahájíte odesláním textové zprávy jednomu nebo více uživatelům.Otevřete aplikaci Zprávy .Klepněte na.Pro každého příjemce zadejte telefonní číslo, kontaktní jméno nebo Apple ID.Klepněte na textové pole nad klávesnicí a zadejte zprávu nebo klepněte na.Odešlete zprávu klepnutím na .